Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzesio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trzesio

  1. Trzesio odpowiedział(a) na Faraday temat w Audi A4 B5
    ja dorwałem ramiona z piórkami z 2014r. za 65zł, wcześniej były za 75zł więc czasem warto poczekać, poszukać nawet po złomach jeśli nie znajdziesz z paska to szukaj z a6 c5, chyba te http://allegro.pl/ramiona-ramie-wycieraczki-audi-a-6-c-5-europa-i5862364358.html, choć jak dla mnie słabo wyglądają http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285472-wycieraczki-a6-c5-lift/page-2
  2. Trzesio odpowiedział(a) na vSilveR temat w Audi A4 B5
    jak mamy Ci powiedzieć, zobacz sam jak wygląda sprężyna, czy belka jest prosta, jak zachowuje się auto na zakrętach, może amor wyleciał po zdjęciach nic nie widać, równie dobrze może stać jednym kołem wyżej
  3. Trzesio odpowiedział(a) na Faraday temat w Audi A4 B5
    ktoś mądry usunął cały wątek battalionu z tego forum, a tam był też cały wykaz modyfikacji z numerami z tego co pamiętam to te numery, ramiona aero do FL są tylko jedne, tylko nie kup z angola te ramiona są pod piórko aero, więc dociska nawet przy większej prędkości
  4. Trzesio odpowiedział(a) na buka1207 temat w Audi A4 B5
    w oddzielnym zbiorniczku pod wyrównawczym lub w tym od sprysków, zależnie od wersji
  5. wyciąg pas ile się da i umyj, zwykle takie problemy są z przednimi
  6. Trzesio odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    ten chrom wygląda bardziej jak srebrzanka, więc takiego lustra nie uzyskasz
  7. zawsze denerwują mnie idioci z obklejoną na czarno lampą, kierunek czy stop świeci gorzej niż pozycja normalnie
  8. właśnie masz liftowy, przedlift ma mniej chromu, tylko obwódka, a lift ma całą ramkę w chromie
  9. Trzesio odpowiedział(a) na BOSSS temat w Audi A4 B5
    wszystko się da
  10. czytaj tytuł najbliszy spot Niedziela 06.12.2015r godz.17.00 - Parking pod tarasami Zamkowymi
  11. Trzesio odpowiedział(a) na BOSSS temat w Audi A4 B5
    fotele pasują niezależnie od budy, tylko tylna kanapa, a dokładnie oparcie jest inaczej mocowane u góry w sedanie i avanicie
  12. Trzesio odpowiedział(a) na Faraday temat w Audi A4 B5
    przy standardowych ramionach każda typu aero będzie słabo dociskana do szyby ja dorwałem komplet aero z paska FL i nawet na piórkach NN zbiera lepiej niż stabdard na Valeo
  13. przyciskiem od zerowania KM
  14. w sumie ja mogę pogonić ori stal lub alu 15, tylko cena nieco wyższa
  15. słabo widać ale chyba AVG wracając do pytania, jest pompka ciśnieniowa, więc zapewne do sprysków lamp
  16. Trzesio odpowiedział(a) na piciuok temat w Audi A4 B5
    z prawej powinien być jeszcze zabezpieczony na takiej blaszce, zobacz od strony koła prawie na samej górze zderzaka, potem dopiero ciśnij ze ślizgów
  17. ok. 5cm, tylko po co z każdej, wystarczy z jednej, mniej roboty
  18. poczytaj temat, może coś znajdziesz dla siebie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/234468-jak-zaslepic-egr-w-19-tdi/ przy AJM masz chyba klapę gaszącą, bez niej telepnie silnikiem przy gaszeniu do całkowitego wywalenia zaworu wystarczą dwie zaślepki z uszczelką na ssący i wydechowy plus nit czy śruba m6 na wężyk podciśnieniowy
  19. chcesz mieć coś w klapie to szukaj blendy
  20. w tylnej wtyczce wystarczy zmienić piny wsteczny i kierunek miejscami, o ile dobrze pamiętam lewa 1 z 3 a prawa 4 z 6 oczywiście tylko dla II FL
  21. Trzesio odpowiedział(a) na sebgra temat w Audi A4 B5
    lepiej szukaj kubełków
  22. v8 do b5? podobno sie nie miesci i kto to mówi
  23. Trzesio odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    właśnie dość ciasno na krótki klucz, a długi może nie przejść obok turbo, ale będę próbował Panowie 2 zagadki: czy można i jak pozbyć się n18, bo to chyba ten zawór na wężu dolotowym ? czy przy 1Z montowaliście tą osłonę termiczną między turbo a kolektorem ?
  24. z tego co wiem to w 1z nie ma sprzęgiełka w altku ja obstawiam na skrzywioną śrubę mocującą, przez to nie działa jak powinien
  25. sprawdź czy nie spadła dźwignia od sterowania klapami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.