Treść opublikowana przez Trzesio
-
Jakie wycieraczki do B5
ja dorwałem ramiona z piórkami z 2014r. za 65zł, wcześniej były za 75zł więc czasem warto poczekać, poszukać nawet po złomach jeśli nie znajdziesz z paska to szukaj z a6 c5, chyba te http://allegro.pl/ramiona-ramie-wycieraczki-audi-a-6-c-5-europa-i5862364358.html, choć jak dla mnie słabo wyglądają http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285472-wycieraczki-a6-c5-lift/page-2
-
Zawieszenie tył.
jak mamy Ci powiedzieć, zobacz sam jak wygląda sprężyna, czy belka jest prosta, jak zachowuje się auto na zakrętach, może amor wyleciał po zdjęciach nic nie widać, równie dobrze może stać jednym kołem wyżej
-
Jakie wycieraczki do B5
ktoś mądry usunął cały wątek battalionu z tego forum, a tam był też cały wykaz modyfikacji z numerami z tego co pamiętam to te numery, ramiona aero do FL są tylko jedne, tylko nie kup z angola te ramiona są pod piórko aero, więc dociska nawet przy większej prędkości
-
Pompka spryskow
w oddzielnym zbiorniczku pod wyrównawczym lub w tym od sprysków, zależnie od wersji
-
Naprawa mechanizmu wciągającego pasy
wyciąg pas ile się da i umyj, zwykle takie problemy są z przednimi
-
Rezanie bixenonu
ten chrom wygląda bardziej jak srebrzanka, więc takiego lustra nie uzyskasz
-
Przyciemnianie tylnych lamp B5
zawsze denerwują mnie idioci z obklejoną na czarno lampą, kierunek czy stop świeci gorzej niż pozycja normalnie
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
właśnie masz liftowy, przedlift ma mniej chromu, tylko obwódka, a lift ma całą ramkę w chromie
-
Fotele recaro a4 b5
wszystko się da
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
czytaj tytuł najbliszy spot Niedziela 06.12.2015r godz.17.00 - Parking pod tarasami Zamkowymi
-
Fotele recaro a4 b5
fotele pasują niezależnie od budy, tylko tylna kanapa, a dokładnie oparcie jest inaczej mocowane u góry w sedanie i avanicie
-
Jakie wycieraczki do B5
przy standardowych ramionach każda typu aero będzie słabo dociskana do szyby ja dorwałem komplet aero z paska FL i nawet na piórkach NN zbiera lepiej niż stabdard na Valeo
-
Podswietlenie zegarow polift
przyciskiem od zerowania KM
-
Felgi z mercedesa 5 x 112 15 x 6J
w sumie ja mogę pogonić ori stal lub alu 15, tylko cena nieco wyższa
-
[98' 1,9TDi] Co to za zbiornik?
słabo widać ale chyba AVG wracając do pytania, jest pompka ciśnieniowa, więc zapewne do sprysków lamp
-
Tylni zderzak - demontaż
z prawej powinien być jeszcze zabezpieczony na takiej blaszce, zobacz od strony koła prawie na samej górze zderzaka, potem dopiero ciśnij ze ślizgów
-
[ALL B5] Montaż górnej rozpórki kielichów z Audi A6 C5
ok. 5cm, tylko po co z każdej, wystarczy z jednej, mniej roboty
-
Zaślepienie EGR krok po kroku
poczytaj temat, może coś znajdziesz dla siebie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/234468-jak-zaslepic-egr-w-19-tdi/ przy AJM masz chyba klapę gaszącą, bez niej telepnie silnikiem przy gaszeniu do całkowitego wywalenia zaworu wystarczą dwie zaślepki z uszczelką na ssący i wydechowy plus nit czy śruba m6 na wężyk podciśnieniowy
-
Dołożenie lamp w klape z a4 b7 do b5 sedan
chcesz mieć coś w klapie to szukaj blendy
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
w tylnej wtyczce wystarczy zmienić piny wsteczny i kierunek miejscami, o ile dobrze pamiętam lewa 1 z 3 a prawa 4 z 6 oczywiście tylko dla II FL
-
jakie skóry wybrać
lepiej szukaj kubełków
-
swap silnika 2.5tdi na 4.2 v8
v8 do b5? podobno sie nie miesci i kto to mówi
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
właśnie dość ciasno na krótki klucz, a długi może nie przejść obok turbo, ale będę próbował Panowie 2 zagadki: czy można i jak pozbyć się n18, bo to chyba ten zawór na wężu dolotowym ? czy przy 1Z montowaliście tą osłonę termiczną między turbo a kolektorem ?
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
z tego co wiem to w 1z nie ma sprzęgiełka w altku ja obstawiam na skrzywioną śrubę mocującą, przez to nie działa jak powinien
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
sprawdź czy nie spadła dźwignia od sterowania klapami