Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzesio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trzesio

  1. Trzesio odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    ricardo podchodzą bez problemu, w końcu ta sama buda i mocowania
  2. Trzesio odpowiedział(a) na Treneiro20 temat w Audi A4 B5
    odpuść sobie ta nakładki, chcesz mieć chrom to szukaj lusterek z s4 czy rs4
  3. Trzesio odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    z paska b5 czy z a4 ?
  4. w czym widzisz problem, wystarczy że podłączysz do akku o sprawdzisz które włókno świeci na danym kablu
  5. nie mam, wszystkie poszły w komplecie z lampami
  6. Trzesio odpowiedział(a) na beny. temat w Audi A4 B5
    liftowe boczki niewiele się różnią, chyba tylko tym korytkiem przy prawym, takie u siebie zakładałem pamiętaj że są różne jeśli chodzi o FWD i 4x4
  7. prawdopodobnie właśnie te, ale dla pewności musiałbym zerknąć na numer
  8. podobno dużo rzeźby, sam kiedyś szukałem info i niewiele znalazłem
  9. nie jest legalna nie wiedzieć dlaczego do samochodów jest tylko jeden wymiar kwadratowej blachy, ogólnie jest chyba z 3 czy 4 plus te prostokątne pewnie przy kontroli będziesz musiał zakładać dużą i zostaniesz upomniany
  10. ta dziurka w przewodzie służy do odpowietrzania
  11. Trzesio odpowiedział(a) na Nyuta temat w Audi A4 B5
    lepiej świeci przedlift niż to coś, o wyglądzie już nie mówiąc
  12. skrobnij do użytkownika @karpatka, on ma dostęp i robi osłony stalowe pod zamówienie
  13. po co mechanik, sam sobie to ogarniesz na spokojnie w 4 godziny cena mocno wygórowana, bez problemu można znaleść poniżej 200zł/kpl do pełni szczęścia potrzebne będą jeszcze wtyczki, nowe z pinami na allegro 13zł/szt nawet lampy z wysp mają homologację europejską, sam mam z angola i homologacją na Hiszpanię, więc nie patrz na to, jeśli będziesz miał problemy z przestawianiem pomogę, jeśli Cię aż tak nie ciśnie to może coś mi się trafi w rozsądnej cenie i stanie, szkoda że wcześniej nie wiedziałem, bo mogłem mieć kilka par
  14. Panowie dobre nalewki na zimę będą lepsze niż nie jedna nowa, a dlatego że guma jest miękka, co wpływa na przyczepność swojego czasu pracowałem na wulkanizacji i wiele osób kupowało jak i kolejny raz zakładali nalewki z firmy Profil, nie słyszałem aby ktoś narzekał, może tylko że głośne, ale tak można powiedzieć o większości zimówek
  15. Trzesio odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    u mnie działa
  16. Trzesio odpowiedział(a) na maniek87gda temat w Audi A4 B5
    może kiedyś robili trochę lepsze, ostatnio słyszę złe opinie, chyba najlepiej kupić dobrą używkę Valeo i co najwyżej do zrobienie będzie odbłyśnik w soczewce
  17. Trzesio odpowiedział(a) na maniek87gda temat w Audi A4 B5
    nowe to nie problem, używkę może być ciężko znaleść i tylko xenon, jeśli mowa o ori wygląda jak poliftowa, ale jest dzielona jak przedlift: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5071340198&reco_id=6bf9b694-7d6e-11e5-9ee0-fa163e045498&ars_rule_id=201
  18. Trzesio odpowiedział(a) na kamcio000 temat w Audi A4 B5
    dokładnie, w tej gumie przy wlewie powinna być dziurka i tam wchodzi ten wężyk
  19. jeśli bierzesz osobne zasilanie to wystarczy jeden, jeśli z postojówek to już trzeba inaczej myśleć wygląd przełącznika wedle uznania, wystarczy zwykły 0-1
  20. tak tylko pytam, bo chyba brał ode mnie lampy tył
  21. kupujesz komplet i zakuwasz, jeśli umiesz wyciągnąć piny z kostki silniczka to możesz przełożyć, bo są takie same http://allegro.pl/8d0973734-kostka-zlacze-wtyk-lampa-lampy-audi-a4-i5064283973.html jeśli bardzo chcesz to kupuj przelotki http://allegro.pl/wtyczki-lamp-przednich-adapetry-audi-a4-b5-lift-i5713832275.html jeśli bardzo chcesz to kupuj przelotki http://allegro.pl/wtyczki-lamp-przednich-adapetry-audi-a4-b5-lift-i5713832275.html
  22. Trzesio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    zapewne coś takiego, zakłada się to na obudowę filtra http://allegro.pl/audi-a4-b5-podszybie-rynienka-8d1819979b-i5675156914.html
  23. Trzesio odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Panowie jakich kluczy użwacie do odkręcenia kolektora przy 1z, szczególnie te środkowe śruby, gdzie najbardziej przeszkadza turbina ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.