Treść opublikowana przez Trzesio
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
ricardo podchodzą bez problemu, w końcu ta sama buda i mocowania
-
chrom lusterka
odpuść sobie ta nakładki, chcesz mieć chrom to szukaj lusterek z s4 czy rs4
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
z paska b5 czy z a4 ?
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
w czym widzisz problem, wystarczy że podłączysz do akku o sprawdzisz które włókno świeci na danym kablu
-
Lampy Valeo na co zwrócić uwagę ?
nie mam, wszystkie poszły w komplecie z lampami
-
Boczki bagażnika sedan
liftowe boczki niewiele się różnią, chyba tylko tym korytkiem przy prawym, takie u siebie zakładałem pamiętaj że są różne jeśli chodzi o FWD i 4x4
-
Zderzak S4 przód lift i przedlift - różnice
lift
-
Lampy Valeo na co zwrócić uwagę ?
prawdopodobnie właśnie te, ale dla pewności musiałbym zerknąć na numer
-
progi z omegi Bfl lub jak kto woli C(pomocy)
podobno dużo rzeźby, sam kiedyś szukałem info i niewiele znalazłem
-
Amerykańska tablica gdzie kupic? Legalne?
nie jest legalna nie wiedzieć dlaczego do samochodów jest tylko jeden wymiar kwadratowej blachy, ogólnie jest chyba z 3 czy 4 plus te prostokątne pewnie przy kontroli będziesz musiał zakładać dużą i zostaniesz upomniany
-
Odpływy pod akumulatorem
ta dziurka w przewodzie służy do odpowietrzania
-
Lampy Ringi
lepiej świeci przedlift niż to coś, o wyglądzie już nie mówiąc
-
Osłona silnika czy pasuję z passata b5 ?
skrobnij do użytkownika @karpatka, on ma dostęp i robi osłony stalowe pod zamówienie
-
Lampy Valeo na co zwrócić uwagę ?
po co mechanik, sam sobie to ogarniesz na spokojnie w 4 godziny cena mocno wygórowana, bez problemu można znaleść poniżej 200zł/kpl do pełni szczęścia potrzebne będą jeszcze wtyczki, nowe z pinami na allegro 13zł/szt nawet lampy z wysp mają homologację europejską, sam mam z angola i homologacją na Hiszpanię, więc nie patrz na to, jeśli będziesz miał problemy z przestawianiem pomogę, jeśli Cię aż tak nie ciśnie to może coś mi się trafi w rozsądnej cenie i stanie, szkoda że wcześniej nie wiedziałem, bo mogłem mieć kilka par
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
Panowie dobre nalewki na zimę będą lepsze niż nie jedna nowa, a dlatego że guma jest miękka, co wpływa na przyczepność swojego czasu pracowałem na wulkanizacji i wiele osób kupowało jak i kolejny raz zakładali nalewki z firmy Profil, nie słyszałem aby ktoś narzekał, może tylko że głośne, ale tak można powiedzieć o większości zimówek
-
kierunki ala USA
u mnie działa
-
Lampy lift / polift
może kiedyś robili trochę lepsze, ostatnio słyszę złe opinie, chyba najlepiej kupić dobrą używkę Valeo i co najwyżej do zrobienie będzie odbłyśnik w soczewce
-
Lampy lift / polift
nowe to nie problem, używkę może być ciężko znaleść i tylko xenon, jeśli mowa o ori wygląda jak poliftowa, ale jest dzielona jak przedlift: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5071340198&reco_id=6bf9b694-7d6e-11e5-9ee0-fa163e045498&ars_rule_id=201
-
co to za rurka ?
dokładnie, w tej gumie przy wlewie powinna być dziurka i tam wchodzi ten wężyk
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
jeśli bierzesz osobne zasilanie to wystarczy jeden, jeśli z postojówek to już trzeba inaczej myśleć wygląd przełącznika wedle uznania, wystarczy zwykły 0-1
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tak tylko pytam, bo chyba brał ode mnie lampy tył
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ten czerwony US to kogoś z forum ???
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
kupujesz komplet i zakuwasz, jeśli umiesz wyciągnąć piny z kostki silniczka to możesz przełożyć, bo są takie same http://allegro.pl/8d0973734-kostka-zlacze-wtyk-lampa-lampy-audi-a4-i5064283973.html jeśli bardzo chcesz to kupuj przelotki http://allegro.pl/wtyczki-lamp-przednich-adapetry-audi-a4-b5-lift-i5713832275.html jeśli bardzo chcesz to kupuj przelotki http://allegro.pl/wtyczki-lamp-przednich-adapetry-audi-a4-b5-lift-i5713832275.html
-
[ALL B5] Wymiana filtra kabinowego
zapewne coś takiego, zakłada się to na obudowę filtra http://allegro.pl/audi-a4-b5-podszybie-rynienka-8d1819979b-i5675156914.html
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Panowie jakich kluczy użwacie do odkręcenia kolektora przy 1z, szczególnie te środkowe śruby, gdzie najbardziej przeszkadza turbina ?