Treść opublikowana przez y4kub
-
Sonda LPG gen 2 al700
Masz racje nie znam się kompletnie dlatego zadaje pytania:) chciałem znać przyczynę braku mocy więc ja chyba poznałem, lecz skoro w sterowniku jest emulator sondy to może bez sondy w wydechu będzie działać? bo wpinam się w instalacje komputer sonda ? jak mam wyłączone lpg to sterownik przepuszcza sygnał z sondy do kompa (pb) jak jadę na lpg to komputer dostaje informacje z emulatora al700 a nie z sondy, wiec czy jak podepnę wyjście z al700 do komputera to oszukam komputer samochodu? pytam czysto teoretycznie
-
Sonda LPG gen 2 al700
co masz na myśli wstaw śrubę? sonda docelowo będzie zakupiona, chodzi mi o to czy to jest przyczyna czy jakieś inna kabelki zastały upalone czy wina nie podpięcia bo rozumiem ze jak podepnę tylko jeden kabel z sterownika do instalacji sondy to nie będzie banglać?
-
Sonda LPG gen 2 al700
Szybkie pytanie, Mam odłączoną sondę całkowicie, muszę kupić (była spalona instalacja) na tę chwile ze sterownika al700 również jest nie podłączone wyjście/wejście sondy, mam brak mocy na LPG czy to dlatego że jest odpięty sterownik? czy mam szukać przyczyny w innym miejscu? na luzie obroty ok z wkręcaniem na obroty też brak problemów dzięki
-
A4 B5 2000r] Nie działa zdalne otwieranie/zamykanie auta - pytanie o kluczyk
kluczyk możesz dorobić bez problemu ale zostaje kwesta imo, ale czy masz centralka do otwierania drzwi to nie wiem, ja w a4 b5 95r mam dołożony alarm z centralnym z pilota
-
Proszę o pomoc wiązka elektryczna
instalacja 2 generacja, w miejscu jak stoję wszystko ok jak na lpg ta i na pb , podczas jazdy pb ok na lpg brak mocy odczucie tak jak by był jakiś tryb awaryjny
-
Proszę o pomoc wiązka elektryczna
gaz w tym aucie jest od 7 lat wiec raczej nie to;p Czy ktoś z was jest tak miły i mógłby mi napisać jakiego koloru kable idą do sondy ale odcinek komputer wtyczka wiem ze pin 4 czerwony pin 3 fiolet i teraz brązowy i zielono czerwony ---------- Post dopisany 15-12-2013 at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2013 at 12:36 ---------- Instalacja naprawiona, lecz muszę kupić wtyczkę pod sondę i sondę (ponieważ między pinami 1 i 2, 3 i 4 mam zwarcie), Pytanie! Mam sondę nie podpięta bo nie mam jak co za tym idzie nie mam podłączonego sterownika LPG al700, wszystko ładnie pięknie tylko brak mocy na LPG czy dlatego ze nie mam podpiętej instalacji pod sondę?? Dzięki
-
Proszę o pomoc wiązka elektryczna
Mam upalone kable od sondy prawie pod same wtyczki, będę to próbował ratować , jak mi się nie uda to kupie tę co podałem wyżej i przynajmniej będę miał dobrą wtyczkę od sondy bo na tym mi najbardziej zależy, zawsze mogę złożyć z dwóch jedna, wszystko zależy czy inna kable nie mają uszkodzonej izolacji
-
Proszę o pomoc wiązka elektryczna
z miedzią oksydowana może być problem czy pobielana to rozumiem taka jak są kable głośnikowe ale przez izolacje widać biały nalot? czy mam kabel cały pobielić cyna a potem zaizolować?
-
Proszę o pomoc wiązka elektryczna
Witam posiadam A4 B5 Adp 1,6 , spaliła mi się instalacja od sondy do komputera i teraz pytanie naprawiać czy kupić? znalazłem taka Audi A4 b5 instalacja elektryczna przód przednia (3758907151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy ona będzie pasować? Jak sprawdzić czy komputer nie został również spalony? Dlaczego spaliło instalacje? Czy zamiast kabla aluminiowego można zastosować miedziany? Dzięki Pozdr
-
Jakie klocki do tarcz ATE ? Textar,Bosch,Ferodo,Ate?
ja prywatnie nie kupie już klocków bosch-a każde piszczały ( w 206 i w fieście)
-
hamulce trą przy hamowaniu
Nie odbija najprawdopodobniej klocek od tarczy(do czyszczenie jarzmo), złej jakości klocki albo ich koniec, jeżeli trą jak hamujesz to znaczy ze chyba dobrze;p
-
Szyba opada na dól
no niby tak, silnik po naciśnięciu rusza ale coś jakby go blokowało, wtedy naciskam 2 raz i to samo, a za trzecim razem szyba idzie w dół, myślałem ze to wina linek. od 37 sek widać co się dzieje, a próbowałem otworzyć całą szybę a nie tylko trochę, dopiero po kilku próbach poszła w dół
-
Szyba opada na dól
Panowie a co z moją szybą?
-
Szyba opada na dól
Panowie a ja mam taki problem po wymianie mechanizmu. Przy otwieraniu szyby kierowcy, muszę około 3 razy nacisnąć na guzik aby szyba się otworzyła, dziwne zachowanie dla mnie ma linka a mianowicie sprężynka na niej, może to źle założyli? robił to poprzedni właściciel. Film jest obrócony o 180 stopni
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem posiadaczem pełnoletniego a4 b5 Pozdrawiam,