Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czeslaw555

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czeslaw555

  1. życzę ci żeby się udało wyjaśnić co to powoduje ,napisz co stwierdzili bo sam jestem ciekawy co to może być
  2. dobre pytanie ,a nie lepiej poszukać gdzieś na forum speca od silników z twojego rejonu ? może on coś wymyśli ,choć obawiam się że to może być przypadek z tych co pisałem ,jeżdżę i nic nie robię do czasu aż się nie rozsypie ,inaczej można tylko iść w koszty ,czego ci nie życzę
  3. ja natomiast zawsze tankuje na BP, Shell,Statoil i tankuję tylko to droższe paliwo (ON) i mimo to co jakiś czas dodaje do paliwa dodatek
  4. w omawianym prze ze mnie przypadku z CDI żaden z tych siników nie kopcił ,wracając do twojego auta ,wygląda że masz oryginalny przebieg ,hm... a sprawdziłeś przewody podciśnienia i paliwa ,może tam gdzieś jakaś nieszczelność choć sam w to nie wierzę to sprawdzić nie zaszkodzi a może...
  5. potwierdzam ,NGK to jedne z najlepszych świeć również do gazu ,jak miałem auto na LPG to tylko na nich jeździłem .Nie wiem jak jest w przypadku audi ale np. Ford sprzedaje świece pod swoim logiem Forda a producentem i dostawcą tych świec jest NGK , jeżeli zmieniłeś markę świec konieczne jest ponowne wyregulowanie gazu u gazowników ,nie pamiętam dokładnie ale Bosch ,Iskra mają minimalnie inną przerwę na świecy niż NGK i to może (nie musi) powodować te problemy .Filtr fazy ciekłej ja wymieniałem (5-15zł) co 5 -8 tys km ,natomiast filtr fazy lotnej co 23-28 tys km ,raz nie wymieniłem na czas tego właśnie to po ok 32tys km zapchał się na amen i było trochę problemów ,mimo że opisy i gazownicy mówią że filtr fazy lotnej można zmieniać co 40 tys km ,to może i można ale nie u nas
  6. ja do każdego auta stosowałem stp i inne o podobnym działaniu środki ,zapewne ich opisy to trochę przereklamowana sprawa jeżeli chodzi o ich skuteczność ale różnica w pracy silnika po użyciu jest odczuwalna i słyszalna ,natomiast na ile to może przedłużyć żywot silnika tego nie wiem, jednak gdy sprzedaję swoje auta które mają nalatane bardzo dużo km to silnik chodzi ładnie,równo i bezproblemowo.
  7. ale to powinno wyjść na VAG-u ,jeżeli jednak VAG nie pokazuje żadnych błędów to jest takie trochę szukanie po omacku , powiedz ile auto miało właścicieli (mało istotne ) który to rocznik ,sprowadzone ,krajowe ? chodzi mi o historię auta ,czy kupione od handlarza czy sprowadzone samemu lub może pochodzi z PL salonu i jesteś którymś tam właścicielem ,pytam bo z tego co opisujesz to albo trafił ci się taki silnik albo auto faktycznie ma dużo więcej nalatane i wtedy nie sensu dalej iść w koszty tylko jeździć albo sprzedawać
  8. ja miałem bardzo podobne objawy u mnie okazało się że to dwumasa takie siupy robiła ,ty piszesz że wymieniłeś dwumasę i tutaj trudno coś powiedzieć bo zrobiłeś sporo przy tym aucie , mechanicy mówią jak już nie wiedzą co więcej zrobić że auto ma grubo ponad 300kkm i jest wyjechane ,czy im wierzyć ? nie jestem pewien ,wiem natomiast że takie objawy mają taksiarze w mercach z CDI po dużych przebiegach ,jeżeli to sprawdzanie nic nie wykaże to są dwa wyjścia albo się z tym pogodzić i jeździć albo sprzedać auto .
  9. i bardzo prawdopodobna i pora nie niego przy naszym LPG była już po ok 35kkm
  10. ja podobnie jak kolega stosuję profilaktykę , używam STP i zamiennie http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-2096-Systempflege-Diesel-Fur-Common-Rail-Motoren-Dodatek-do-ochrony-ukladow-wtryskowych-Common-Rail-Liqui-Moly-2185-Opakowanie-0-25L-.html
  11. 23 dni, 10 godz. 39 min
  12. i tak nieźle udało się kupić bo jak znam Berlin to ciężko tam o dobre auto
  13. w Gdańsku ul.Kolonia Zręby ,to jest boczna od Kartuskiej
  14. Być może będę miał do wynajęcia od lutego 2 pokoikowe 33m2 mieszkanie ,mieszkali w nim moi rodzice i od lutego będzie do wynajęcia bo muszę je trochę odświeżyć i zabrać graty rodziców
  15. w niemcowni też trzeba się naoglądać ,nie ma tak że stoi ładny, tani i czeka na nas ,obecnie zdecydowana większość jest po korekcie przebiegu i coś tam miała w swojej historii nagrzebane ,jeżeli jest w miarę tani (co przy obecnym kursie € mało realne ) i dobrze utrzymany to jest po dużym przelocie ,to takie minimum niskiej ceny
  16. jak przeczytasz ten wątek to zapewne znajdziesz coś dla siebie
  17. polecam ci zakup w tej firmie http://www.reflektory.gda.pl/index.html ,mają dobry towar i są solidni
  18. jednak BT działa tak sobie średnio i to w każdym navi ,słychać w miarę dobrze ale już samemu jak się mówi to już różnie bywa z odbiorem przez słuchającego ,lepiej zastosować jakiś zestaw głośnomówiący , ja dla przykładu używam Parrota .
  19. czeslaw555 odpowiedział(a) na bb-t temat w Audi A4 B5
    a masz nabitą klimę ? bo jak nie to też tak będzie
  20. czeslaw555 odpowiedział(a) na bb-t temat w Audi A4 B5
    zmień warsztat
  21. czasami trzeba przeprowadzić ponowne czyszczenie klimatyzacji i jak zawodzi czyszczenie pianką ,ozonem to można spróbować wyczyścić klimę ultradżwiękami. Opis i porównanie metody ozonowej i ultradźwiękowej. http://sprowadzanieaut-czeslaw555.blogspot.com/p/czyszczenie-odgrzybianie.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.