Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. Witam, Mam ten sam problem , szarpie na 3,4,5 biegu na niskich obrotach, nastwnik wyczyszczony, wtryski nowe 216 pompa zregenerowana i co dalej ??? JAk sie dostac do impulsatora????
  2. a założyłeś je?? duża różnica itp ???
  3. Bardzo ładna sztuka, a ile dałeś za te kości ??? I mam jeszcze kilka pytań odnośnie pompy/nastawnika ale to bym prosił na PW nr. Tel.
  4. za malo informacji ---------- Post dopisany 21-07-2012 at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2012 at 15:05 ---------- Doszła pompa 11mm Oraz drzwi prawe przednie do wymiany.
  5. Turbo teraz pompuje 1Bar
  6. Kąt już ustawiłem na 50-52, i dawkę zmniejszyłem na 6,6 i już nie kopci
  7. Witam, Dostałem ostatnio pompę hybryde 10/11 i została założona do mojego 1z. I jest taki problem ze na postoju nie kopci nic, a jak ruszę i depnę to taki batory za mną że hejjj, mam wtryski 216 korekcje wtrysków (0,38) super leprze niż na starej pompie, tylko zauważyłem że kąt wtrysku jest 000, a i dawka obecnie 5,8mg , z jedynki i dwójki dobrze ciągnie ale już kolejne biegi to czym większy Batory to i tak jak by moc słabła. Czy to wina kata wtrysku ??? Czy ta pompa to gówno ??
  8. OD a6 allroad guziki nie pasują do aira???
  9. W przedlifcie są miejsca na sruby ??
  10. Panie to już od dawna wiadomo
  11. Dokładnie czarny to plus (12 na przekaźniku), brązowy masa(10 na przekaźniku) a tamten zenek co wchodzi w żółta w wychodzi czarną to do 18 na przekaźniku
  12. Wiec tak podłączyłe na dywanie i zauwazylem ze po chwili zapalaja sie guziczki jutro podepne pod to waga na dywanie i sprawdze, Ja mam przekaznik d03 i sterownik 3.0
  13. MaxsteRR a jak je podłączyłeś ??
  14. Kolego pomóż nam z tą multifunkcja bo nie dajemy rady
  15. TEz zaczynam walke z multi, a jeśli chodzi o to 6 pinowe gniazdo to jest od czujnków skrętu
  16. Witam, Czy oprócz tego że przepływka jest do czyszczenia i filtr powietrza do wymiany to coś jeszcze jest nietak ??
  17. Jeśli ktos chce moge odstapic na jakis czas swoje konto na WOT mam obecnie : T43, TD JG Panter, T29, i francuza d2
  18. No to działamy
  19. Jq napitalam w to czasami f16mysliwiec
  20. 1.6 i Q ??????
  21. Witam, Zalanczam roznice kostek
  22. Tak dokladalem, wlozylem wiazk plus ramki i tyle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.