Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
Szarpie autem
Witam, Mam ten sam problem , szarpie na 3,4,5 biegu na niskich obrotach, nastwnik wyczyszczony, wtryski nowe 216 pompa zregenerowana i co dalej ??? JAk sie dostac do impulsatora????
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
a założyłeś je?? duża różnica itp ???
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Bardzo ładna sztuka, a ile dałeś za te kości ??? I mam jeszcze kilka pytań odnośnie pompy/nastawnika ale to bym prosił na PW nr. Tel.
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
za malo informacji ---------- Post dopisany 21-07-2012 at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2012 at 15:05 ---------- Doszła pompa 11mm Oraz drzwi prawe przednie do wymiany.
-
1z plus hybryda pompa 10/11
Turbo teraz pompuje 1Bar
-
1z plus hybryda pompa 10/11
Kąt już ustawiłem na 50-52, i dawkę zmniejszyłem na 6,6 i już nie kopci
-
1z plus hybryda pompa 10/11
Witam, Dostałem ostatnio pompę hybryde 10/11 i została założona do mojego 1z. I jest taki problem ze na postoju nie kopci nic, a jak ruszę i depnę to taki batory za mną że hejjj, mam wtryski 216 korekcje wtrysków (0,38) super leprze niż na starej pompie, tylko zauważyłem że kąt wtrysku jest 000, a i dawka obecnie 5,8mg , z jedynki i dwójki dobrze ciągnie ale już kolejne biegi to czym większy Batory to i tak jak by moc słabła. Czy to wina kata wtrysku ??? Czy ta pompa to gówno ??
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
OD a6 allroad guziki nie pasują do aira???
-
Montaż mocowania fotelika ISOFIX
W przedlifcie są miejsca na sruby ??
-
Montaż mocowania fotelika ISOFIX
Ahaa
-
Składane lusterka z pilota - to dziala
Panie to już od dawna wiadomo
-
[B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
Dokładnie czarny to plus (12 na przekaźniku), brązowy masa(10 na przekaźniku) a tamten zenek co wchodzi w żółta w wychodzi czarną to do 18 na przekaźniku
-
[B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
Wiec tak podłączyłe na dywanie i zauwazylem ze po chwili zapalaja sie guziczki jutro podepne pod to waga na dywanie i sprawdze, Ja mam przekaznik d03 i sterownik 3.0
-
[B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
MaxsteRR a jak je podłączyłeś ??
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Kolego pomóż nam z tą multifunkcja bo nie dajemy rady
-
[B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
I jak panowie??
-
[B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
TEz zaczynam walke z multi, a jeśli chodzi o to 6 pinowe gniazdo to jest od czujnków skrętu
-
[B5 1Z] Proźba o analize logów
Witam, Czy oprócz tego że przepływka jest do czyszczenia i filtr powietrza do wymiany to coś jeszcze jest nietak ??
-
WOT - World of Tanks
Jeśli ktos chce moge odstapic na jakis czas swoje konto na WOT mam obecnie : T43, TD JG Panter, T29, i francuza d2
-
[ALL] coming home ze skody superb
No to działamy
-
WOT - World of Tanks
Jq napitalam w to czasami f16mysliwiec
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
- [ALL B5] Oznaczenie silnika 2.8 ARM???
1.6 i Q ??????- Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Witam, Zalanczam roznice kostek- [B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Tak dokladalem, wlozylem wiazk plus ramki i tyle - [ALL B5] Oznaczenie silnika 2.8 ARM???