Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lexyy

  1. lexyy odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli olac sprawe i jeździć do momentu az skrzynia nie padnie
  2. lexyy odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Ja polecam jeszcze filtr mann 950/4 jest o wiele wiekszy dzieki czemu uzyskujemy wieksza powierzchnię filtrujaca i co w naszym przypadku wazne wchodzi troszke wiecej oleju, zawor baypasu obejscia ma tak samo ustawiony jak orginal, wykonany z ta samo dokladnoscia co orginal, na audi zone wszyscy na nim jezdza
  3. lexyy odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    to jeszcze ja: millers trident będzie wystarczający do BEXa, tylko jaki 5w30 czy 5w40, można jechać do aso ze swoim olejem czy drut
  4. a w dieslu można na podstawie przepływomierza oszacować moc
  5. Tak swiece zmieniane na pfr6q, dwie cewki beru bo wypadal zapłon, szczelnosci nie robiłem, nie rozumie ostatniego zdania
  6. napisałem ze szarpanie wyleczone, zastanawia mnie cofanie zapłonu czy jest w normie, może paliwo 98 slabe, a tak to chyba wszystko ok, może ktoś potwierdzic
  7. lexyy odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w 1.8T
    kolego jaki masz przebieg tego bex-a?
  8. szarpanie wyleczone cewki plus świece nowe, proszę o analizę logow 002 http://vaglog.pl/log_219650.html 003 http://vaglog.pl/log_219651.html 020 http://vaglog.pl/log_219653.html 033 http://vaglog.pl/log_219654.html 115 http://vaglog.pl/log_219655.html 118 http://vaglog.pl/log_219656.html logi robiłem na nie równej drodze(górki) i zapomniałem klimatyzacje wyłączyć, jest lpg ale logi robione na PB 98 czy wszystko ok z motorem
  9. ja ma bose i po zmianie jest wiele gorzej, dziś probowalem
  10. Sprawdź zawor dv prawdopodobnie on padniety, ori najlepszy
  11. Zly kolor, maluj jeszcze raz
  12. Szarpanie jest raczej na Lpg, instalacja świeża ok 6 miesięcy, jutro robie logi a robić na Lpg czy Pb czy na tym i na tym
  13. Witam, moj 1.8T BEX lubi po zagrzaniu szarpać podczas przyspieszana, proszę o pomoc które bloki zalogować dynamicznie żeby uzyskać pomoc
  14. Witam, założyłem gwint bilsteina i mam problem ze zbyt niskim tyłem, regulacje mam na max wysokość a dalej jest nisko, ma ktoś jakiś patent na to, myślę żeby podłożyć coś pod śrubunek regulacji, regulacja od góry, bilstein nie rozróżnia sedan/avant regulacja taka jak na zdjeciu
  15. widziałem na własne oczy, autko robi robotę, prezenci się przednio
  16. Tak geometria musi być, inaczej poscina opony i nie będzie się auto dobrze prowadziło, płaciłem 150
  17. tył najlepiej odkręcić cztery śruby m12 od sanek, stabilizator, i zaciski hamulcowe, amortyzator, opuszczasz sanki i masz idealny dostęp, lub odkręcasz końcówkę stabilizatora, amortyzator, długa rura o wantyjesz wahacz w dol a druga osoba wkłada sprężynę, pierwszy sposób lepszy
  18. Ok, dzięki za info a źle ustawienie tego ma wpływ na wysokość zawieszenia
  19. Witam, czy mocowanie przedniej sprezyny z przodu ma jakieś specjalne ułożenie w tym "kielichu" czy wystarczy tylko ustawić początek sprezyny w gumie a całość może być dowolnie ustawiona w tym kielichu gdzie przykrecane są amortyzatory
  20. dzięki za rade, teraz ma w połowie regulacji i jest strasznie nisko, czy nad śrubunek regulacji mogę włożyć ta gumę co w oryginale, nr 3 na linku https://www.google.pl/search?q=8E0512149P&rlz=1C1SAVU_enPL550PL550&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=0AYYVfbKGNLzav-OgRg&ved=0CAgQ_AUoAg&biw=1920&bih=955#imgdii=_&imgrc=ZOMCFCIlymCPsM%253A%3BBHi0cHaiQjSFnM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.partsbase.org%252Fmedia%252Fimages%252Fseat%252Fa7b6a71bb914571640725454a53200d4.png%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.partsbase.org%252Fseat%252Fexeo-st-ex-eu-2013-51101-suspension-anti-roll-bar-shock-absorbers%252F%3B1776%3B2634 chodzi o gwint bilsteina
  21. Witam, a macie jakiś sposób na regulacje tylnego zawieszenia, kreci się mi razem z nakrętką gwint i nie mogę podnieść zawieszenia
  22. lexyy odpowiedział(a) na Joszu temat w Audi A4 B6/B7
    Jasne, odkrecasz górne wahacze od mocowania, tam gdzie tuleje, z dołu amor,3 sruby pod maską i obkrecasz delikatnie kolumna żeby wyjąć śruby, dziś tak robiłem, gdyż zapieklo mi śrubę centralna wahaczoe
  23. Jednak się da, trzeba tylko obkrecic kolumna żeby wyciągnąć śruby
  24. a czy da rade wyciągnąć amor ze sprężyna nie odkręcając śruby centralnej wahaczy górnych?
  25. przód bedzie wyżej przy lżejszym silniku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.