Treść opublikowana przez lexyy
-
Problem z wyciem
Czyli olac sprawe i jeździć do momentu az skrzynia nie padnie
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja polecam jeszcze filtr mann 950/4 jest o wiele wiekszy dzieki czemu uzyskujemy wieksza powierzchnię filtrujaca i co w naszym przypadku wazne wchodzi troszke wiecej oleju, zawor baypasu obejscia ma tak samo ustawiony jak orginal, wykonany z ta samo dokladnoscia co orginal, na audi zone wszyscy na nim jezdza
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
to jeszcze ja: millers trident będzie wystarczający do BEXa, tylko jaki 5w30 czy 5w40, można jechać do aso ze swoim olejem czy drut
-
przepływomierz a4 B6 1.8T
a w dieslu można na podstawie przepływomierza oszacować moc
-
1.8T BEX szarpie podczas przyspieszania
Tak swiece zmieniane na pfr6q, dwie cewki beru bo wypadal zapłon, szczelnosci nie robiłem, nie rozumie ostatniego zdania
-
1.8T BEX szarpie podczas przyspieszania
napisałem ze szarpanie wyleczone, zastanawia mnie cofanie zapłonu czy jest w normie, może paliwo 98 slabe, a tak to chyba wszystko ok, może ktoś potwierdzic
-
Pisk z tylu silnika
kolego jaki masz przebieg tego bex-a?
-
1.8T BEX szarpie podczas przyspieszania
szarpanie wyleczone cewki plus świece nowe, proszę o analizę logow 002 http://vaglog.pl/log_219650.html 003 http://vaglog.pl/log_219651.html 020 http://vaglog.pl/log_219653.html 033 http://vaglog.pl/log_219654.html 115 http://vaglog.pl/log_219655.html 118 http://vaglog.pl/log_219656.html logi robiłem na nie równej drodze(górki) i zapomniałem klimatyzacje wyłączyć, jest lpg ale logi robione na PB 98 czy wszystko ok z motorem
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
ja ma bose i po zmianie jest wiele gorzej, dziś probowalem
-
Szarpie podczas przyspieszania pod obciążeniem
Sprawdź zawor dv prawdopodobnie on padniety, ori najlepszy
-
Inny odcień lakieru na błotniku , jak to rozwiązać?
Zly kolor, maluj jeszcze raz
-
1.8T BEX szarpie podczas przyspieszania
Szarpanie jest raczej na Lpg, instalacja świeża ok 6 miesięcy, jutro robie logi a robić na Lpg czy Pb czy na tym i na tym
-
1.8T BEX szarpie podczas przyspieszania
Witam, moj 1.8T BEX lubi po zagrzaniu szarpać podczas przyspieszana, proszę o pomoc które bloki zalogować dynamicznie żeby uzyskać pomoc
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam, założyłem gwint bilsteina i mam problem ze zbyt niskim tyłem, regulacje mam na max wysokość a dalej jest nisko, ma ktoś jakiś patent na to, myślę żeby podłożyć coś pod śrubunek regulacji, regulacja od góry, bilstein nie rozróżnia sedan/avant regulacja taka jak na zdjeciu
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
widziałem na własne oczy, autko robi robotę, prezenci się przednio
-
Co odkręcić żeby bez komplikacji wymienić sprężyny na -30mm
Tak geometria musi być, inaczej poscina opony i nie będzie się auto dobrze prowadziło, płaciłem 150
-
Co odkręcić żeby bez komplikacji wymienić sprężyny na -30mm
tył najlepiej odkręcić cztery śruby m12 od sanek, stabilizator, i zaciski hamulcowe, amortyzator, opuszczasz sanki i masz idealny dostęp, lub odkręcasz końcówkę stabilizatora, amortyzator, długa rura o wantyjesz wahacz w dol a druga osoba wkłada sprężynę, pierwszy sposób lepszy
-
Mocowanie przedniej sprezyny
Ok, dzięki za info a źle ustawienie tego ma wpływ na wysokość zawieszenia
-
Mocowanie przedniej sprezyny
Witam, czy mocowanie przedniej sprezyny z przodu ma jakieś specjalne ułożenie w tym "kielichu" czy wystarczy tylko ustawić początek sprezyny w gumie a całość może być dowolnie ustawiona w tym kielichu gdzie przykrecane są amortyzatory
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
dzięki za rade, teraz ma w połowie regulacji i jest strasznie nisko, czy nad śrubunek regulacji mogę włożyć ta gumę co w oryginale, nr 3 na linku https://www.google.pl/search?q=8E0512149P&rlz=1C1SAVU_enPL550PL550&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=0AYYVfbKGNLzav-OgRg&ved=0CAgQ_AUoAg&biw=1920&bih=955#imgdii=_&imgrc=ZOMCFCIlymCPsM%253A%3BBHi0cHaiQjSFnM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.partsbase.org%252Fmedia%252Fimages%252Fseat%252Fa7b6a71bb914571640725454a53200d4.png%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.partsbase.org%252Fseat%252Fexeo-st-ex-eu-2013-51101-suspension-anti-roll-bar-shock-absorbers%252F%3B1776%3B2634 chodzi o gwint bilsteina
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam, a macie jakiś sposób na regulacje tylnego zawieszenia, kreci się mi razem z nakrętką gwint i nie mogę podnieść zawieszenia
-
Tuleja wachaczy :)
Jasne, odkrecasz górne wahacze od mocowania, tam gdzie tuleje, z dołu amor,3 sruby pod maską i obkrecasz delikatnie kolumna żeby wyjąć śruby, dziś tak robiłem, gdyż zapieklo mi śrubę centralna wahaczoe
-
Co odkręcić żeby bez komplikacji wymienić sprężyny na -30mm
Jednak się da, trzeba tylko obkrecic kolumna żeby wyciągnąć śruby
-
Co odkręcić żeby bez komplikacji wymienić sprężyny na -30mm
a czy da rade wyciągnąć amor ze sprężyna nie odkręcając śruby centralnej wahaczy górnych?
-
różnica pomiędzy 1BV a zawieszeniem z s4 b7
przód bedzie wyżej przy lżejszym silniku