Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Z tego co wiem to wszystkie zespolone zamienniki DEPO na H7 są przystosowane do D2S. Na allegro w opisie aukcji może nie pisać. Napisz do sprzedawcy żeby Ci zrobił zdjęcie klosza. Jak na nim będzie oznaczenie DC tzn. że są przystosowane do xenonów jako światła mijania
  2. U mnie w okolicy jakoś nie widziałem samochodów na białych alu więc może dlatego wydają mi się niepowtarzalne Widzę po tym co piszesz że w Twoich stronach jest wiele takich aut więc może dlatego masz uczulenie na coś takiego. Równie dobrze możnaby powiedzieć że przyciemnione szyby to też nie bardzo bo tuningowane lanosy... itd. Moim zdaniem najlepiej zrobić VT i zobaczymy wtedy jak się to będzie prezentowało na samochodzie. Bo tak to można się przekamażać tygodniami. Wiadomo ile ludzi tyle gustów i zdań :> Nie będę ostro bronił białego koloru felg ale wydaje mi się że w tym przypadku byłby
  3. rafalekx zgadzam się z Tobą, zero chromu, tylko czerń i biel. raggaman są różne gusta. Moim zdaniem ten Avancik ma swój styl i jestem zdania że dalej powinien iść w kierunku niepowtarzalności. A białe dodatki na ciemnym samochodzie będą wyglądały niepowtarzalnie i ekstrawagancko Najlepiej jakby ktoś lubujący się w VT zrobił to autko z białymi RS2, białymi lusterkami i białym znaczkiem. Wtedy możnaby coś powiedzieć o takim wyglądzie. Napewno byłby niepowtarzalny.
  4. Ja też bym poszedł w stronę białego, ale delikatnie. A więc biały felunek RS2 i do tego białe lustereczka. Nic więcej, niewiele białych dodatków. Wtedy to one wyglądałyby tak delikatnie i exlusive Jak dasz za duzo białego to wyjdzie taka łaciata krówka Wtedy nie będzie już ten biały wyglądał na aucie jak elegancki dodatek. No i lampy tylne w czerń. A i jeszcze jeden pomysł. Grill ze znaczkiem OOOO, cały grill czarny a znaczek OOOO biały Czyli z białych dodatków na aucie to tylko felunek + lusterka + znaczek OOOO :>
  5. Co do prądu ładowania to powinno się ładować prądem o wartości 10% pojemności akumulatora.
  6. Poprostu opona jest wyższa. To nawet dobrze bo gdy wjedziesz w koleiny to auto będzie wyżej i jest mniejsze prawdopodobieństwo że będzie ciagło po "śniegu". Poza tym będzie bardziej miękkie. Jeżeli Ci nie trze o nadkola to nie stanowi to problemu że jest 65 i nie zastanawiaj się tylko sobie zostaw oponki
  7. Autko ładne. Jak będę przesiadał się z B5 na B6 to będę właśnie szukał takiego (sedan + czarny kolorek + 1.8T pod maską + jasna skóra wewnątrz). Do tego dołożyć alusy 18" MAM8 z S8 i dla mnie Jedynie co mi nie pasuje to to drewno wewnątrz. Ale proponuję kupić inne listwy i to drewno wywalić. A co do alu to jak już wspomniałem MAM8 i będzie cacy
  8. Dzisiaj pisałem o tym w innym temacie. Do tego służą dystanse do zmiany rozstawu śrub. Tu masz linka: http://www.sklep.tuning24.pl/index.php?cPath=128_201&osCsid=62076eefc7 Jedne z nich Ci napewno podejdą i nie są wcale takie drogie. A jak jest z bezpieczeństwem to nie wiem bo nigdy nie kupowałem czegoś takiego. U siebie mam zwykłe dystanse :>
  9. Do takiego zestawu to bierz R8 srebrne z czarnym rantem Ewentualnie białe R8 ale to już bardziej ekstrawaganckie rozwiązanie
  10. A ja mam trochę czarnego na aucie. Dołożę trochę chromu i będzie taki swoisty mix
  11. Jaki masz kolor B7 ? Bo od tego wiele zależy. Z tych co pokazałeś to R8. Srebrne z czarnym rantem.
  12. Ja mam takie tylko 195/65/15 i to są bardzo dobre opony. Dlatego nie wiem czy jest sens żebyś je sprzedawał, tymbardziej że jeszcze na gwarancji i mają za sobą tylko jedną zimę. Troszeczkę szerokie, ale według mnie szkoda ich sprzedawać.
  13. Te przejściówki to są dystanse do zmiany rozstawu śrub. Tu znalazłem Ci tak na szybcika: http://www.sklep.tuning24.pl/index.php?cPath=128_201&osCsid=62076eefc7 Najprawdopodobniej masz w tych felgach 5x100 więc te jedne z linka powinny Ci podejść
  14. Widziałem kiedyś na allegro przejściówki z jednego rozmiaru na drugi. Poszukaj, może coś takiego znajdziesz.
  15. Ogólnie to Depo dobra firma. Ludzie kupują tej firmy (Depo) zamienniki Valeo.Co do tych lamp z linka to są to lampy dzielone. Pomyśl o zespolonych. Mimo że trzeba ciąć błotniki to efekt jest lepszy A jeżeli chodzi o producentów lamp to kupuj ori Valeo, a jak nie to Depo lub FK.
  16. Dibo jak to malowałeś i po jakim czasie pojawiły się odpryski? A więc tak: już z Niemcowni przywiozłem z pomalowanym całym grillem na czarno. Zeskrobałem tylko farbę z OOOO :> Co do malowania, to był dawany podkład a na to farba. Z tym że farby było dane grubo (nie aż tak dużo, ale troche jej jest). Dlatego też pojawiły się odpryski. Dlatego jestem zdania że lepiej dać pomalować dobremu lakiernikowi. On będzie znał się na rzeczy i farbę tak nałoży że będzie to ładnie zrobione i trwałe.
  17. Z tych co pokazałeś to albo Mam7 Nuvo lub RS2. Widzę że bardziej preferujesz pięcioramienne więc RS będzie http://www.fosab.com/felgen/fotos/MAM%20RS2.jpg Jeszcze jak taką trafisz to będzie
  18. Ja w zimie śmigam na 15" a opony to 195/65/R17. I taki zestaw Ci polecam. Co do opon w zimie to im węższe tym lepiej.
  19. Hehe... Czemu nie, tymbardziej że widzicie, że efekt jest świetny
  20. A więc wrzucam fotke z modem na ciemnym kolorze (mój granacik): Wrzucam na prosbę gzybka który chciał widzieć jak to wygląda na granacie Jak dla mnie to na ciemnym kolorze taki mod wygląda Nadaje charakteru niunii
  21. To może ja dorzucę jeszcze odnośnie lamp. Może i fajnie wyglądają, są takie "blink blink" (błyszczą się i rzucają w oczy). Zresztą większość Sonarów taka jest (popatrz na Angel Eyes od Sonara). Ale one głównie wyglądają W parze z wyglądem nie idzie jakość. Sam miałem kiedyś ochotę na Angel Eyes od Sonara, ale poczytałem trochę o jakości i kupiłem ori Valeo i naprawdę cieszę się że tak zrobiłem. A co do LEDów w tych lampach to tak jak koledzy napisali strasznie duże. Powinny być mniejsze, takie bardziej delikatne, mniej rzucające się w oczy.
  22. A ja Ci te lampy odradzam. Ich producentem jest firma Sonar, która ma nie najlepszej jakości wyroby. Poczytaj o niej na forum bo naprawdę szkoda Twoich pieniędzy. Najlepiej kup ori valeo w soczewce :> To najlepszy wybór do B5 no i wyglądają
  23. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Wiesz że ja się piszę Pasuje tylko żeby była większa frekwencja.
  24. Dobrze się składa bo ja też muszę wymienić żarówkę. Wiedziałem jak wygląda, ale nie znałem oznaczenia. Dzięki moskal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.