Treść opublikowana przez pietrek505
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę logów Passat B5 EGR? N75? (odgłos odkurzacza) gwizdanie
nie no katalizatora jeszcze nie ruszałem [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 14:01_________________________________________________Koledzy zobaczcie jak to wygląda na postoju, katalizator zapewne jest wycięty tak mi się przynajmniej wydaje ponieważ na postoju w rurze wydechowej słychać gwizd turbinki ale jeszcze dla pewności ściągnę i zobaczę. Posłuchajcie sami : (ten taki przeskok to jest przesunięcie zaworu EGR) tak jak napisałem wyżej zrobiłem logi i jest to słyszalne tam gdzie jest podkreślone na żółto http://w217.wrzuta.pl/film/7bAsq5LXtQc/100_5342 http://w217.wrzuta.pl/film/8qBTLcQFe4E/nveexport.0001
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę logów Passat B5 EGR? N75? (odgłos odkurzacza) gwizdanie
też mi się tak wydaje ale dlaczego właśnie słychać taki dźwięk odkurzacza ?
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę logów Passat B5 EGR? N75? (odgłos odkurzacza) gwizdanie
Witam. Problem polega na tym że kiedy EGR zostanie zamknięty a N75 otwarty słychać odglos że tak powiem odkurzacza (gwizdanie) kiedy EGR sie otworzy a N75 zamknie jest cisza. Zaznaczyłem na żółto kiedy to słychać. Błędów w ECU nie ma żadnych auto jeżdzi dynamicznie. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc. oto Log statycznei: BS: 003: 004: 011: Grupa normalna: 003: 004:
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów po regeneracji turbiny
lmm .....
-
[B5 AFN] Dziwne zachowanie auta + logi
turbo raczej nie jest uzależnione od lmm, więc jak słabo się rozpędza to może być zatkany katalizator i tu bym się zastanowił
-
[B5 AFN] Dziwne zachowanie auta + logi
tak jak napisałeś kąt wtrysku do korekcji a po za tym turbo na początku nie ładuje, może to być spowodowane wadliwym lmm, posprawdzaj wężyki podciśnieniowe czy nie masz jakiś dziur w dolotach.
-
[B6 BFC] Prośba o analizę kątów wtrysku i przepływki
wg mnie lmm ok
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (szeleszcząca turbina)
hmm Turbo nie dmucha, posprawdzaj doloty czy coś nie syczy, wężyki podćiśnieniowe a sztanga pracuje dobrze? i powtórz log 3, 8 i 10 tak mi się wydaje ze kolegę coś noga zabolała i popuścił pedał gazu :gwizdanie:
-
[B6 BFC] Prośba o analizę kątów wtrysku i przepływki
Kąt wtrysku statycznego ok ja bym nie ruszał a lmm oryginał czy chińska podróba?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Zdało by się zrobić jeszcze 008 dynamiczny a po za tym: Termostat do wymiany lub niedogrzany samochodzik Statyczny kąt wtrysku do korekcji Przeładowania na Turbinie !!! Sprawdź kierownice(mogą być zapieczone) albo podmień N 75 lub sprawdź wężyki podciśnieniowe
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
auto ma nalatane 203 tys. no mi już ręce opadają ;(
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
czyli przyjacielu spanky co byś zrobil
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Czyli Turbinka na stół i regeneracja ? xD czy ponowna diagnoza jeszcze raz xD
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Witam, albo źle zrozumiałem albo źle napisano U mnie lmm działa nie prawidłowo... i dlatego pytam czy go wymienić. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Witam, kolega wcześniej pisał żeby to posprawdzać więc zdjełem gumowy wąż od strony zimnej Turbiny czyli ten co jest koło n75, ale logi są wyżej zrobione a co za tym idzie analizowałem z działem FAQ diagnostyka i dokładnie wychodzi ze leży lmm i Turbina a niżej jest napisane że do diagnostyke Turbiny rozpoczynamy wtedy gdy lmm działa prawidłowo i dynamika gazów nie jest niczym zaburzona, a u mnie działa lmm nie prawidłowo.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Witam, po długiej nieobecności, posprawdzałem jeszcze raz przewody i wszystko ok. Nie mogę zrobić ponownych logów ponieważ sypnąl mi sie interfejs. Ale zrobiłem doświadczenie. Dostałem od kolegi 3 sztuki n75. i co się okazało ze samochód jeździ jeszcze gorzej. po założeniu mojej n75 tki auto jeździ całkiem inaczej... oczywiście łapie tryb awaryjny ale przy 130 km/h a od kolegi to już przy 100 ;( . Sprawdzałem łopatki na turbinie od strony zimnej są one obecne ... Może być do wymiany przepływomierz ? Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
ok posprawdzam jeszcze raz i dokładnie [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 13:34_________________________________________________Koledz A4 sprawdzałem wszystko wszystkie przewody wszystkie gumy.... nie ma nic żadnej dziury.... co robić ? Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Witam Egr też czyściłem przeleżał cała noc w ropie normalnie wszystko robiłem... wymieniać tą przepływkę i robić logi czy jak? proszę o odpowiedz przewody są nowe założone no wszystko sam zgłupiałem...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Koledzy to co mam robić?? Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
oki tak jest <piwo>
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Oki mam znajomego co przywozi części z zagranicy jak podmienię to zrobić logi dynamiczne na nowo całości czy odpowiednie grupy(jakie?)
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Koledzy właśnie nie wiem czy czasem nie złapał 575 nie wiem czy to nie będzie przeszkadzać w czasie logów? a co z n75?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Grupa Statyczna: 000 001 003 004 007 012 013 014 018 Grupa Statyczna BS: 000 003 004 Grupa Dynamiczna: 000 001 003 004 008 010 011 Ps: Dodam jeszcze że wymieniłem wszystkie wężyki połączeniowe n75 posprawdzałem czy nie ma dziur w dolotach nie ma nigdzie... wymieniłem termostat sztanga od Turbo pracuje w porządku Pozdrawiam i z góry dziękuje
-
[B5 AFN] Klimatronic zgasł nie chodzi wentylator nic (spalił się?)
hmmm a w AFN z 96r przed liftem VAG wskazuje prawidłowo klimę? ra mi wywala dużo błędów, po następnym połączeniu zero błedów a co najlepsze bo następnym 87 ? co robić ?
-
[B5 AFN] Klimatronic zgasł nie chodzi wentylator nic (spalił się?)
witam Sprawdzałem i dmuchawa chodzi wszystko ok Tylko ze sam z siebie bezpiecznik by się nie spalil otóż wbija go wtedy gdy następuje większy nadmuch(większe obroty) na wolnych obrotach wentylatora chodzi ok nie wiecie co to może być? Pozdrawiam