-
Odma
Witam jak się dobrać do odmy w silniku CAGA bo lekko chlapie olejem.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
U mnie też haczy 1 i 2 bieg przebieg 110tys.
-
Po wyłaczeniu silnika chodzi wentylator chłodnicy
Miałem uszkodzony czujnik cisnień i po zgaszeniu wentylatory chodziły jakieś 10 min.
-
Obroty biegu jałowego
Miałem to samo coś poprawiali 10 minut i teraz jest dobrze.
-
Kontrolka świec żarowych
Ciekawa sprawa mnie zapewniali że jak poziom za duży to powinna pojawic się informacja, lepiej wlac 4 litry i zobaczyc co pokazuje,
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Ja problemu nie mam ale u sąsiada pomogła wymiana półosi był min. luz.
-
Przepustnica N18 DPF
Wymień przepustnice i trzeba wypalic dpf.
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Miałem c6 silnikiem bmk po zakupie wymieniłem 2 napinacze koszt z robotą 2tys. Cztery lata jazdy silnik jak i reszta bez zastrzeżeń,auto sprzedane.
-
drgania silnika
Nie powinno byc żadnych drgań.
-
Demontaż kanapy
Dzięki jutro spróbuje.
-
Demontaż kanapy
Witam. Jak zdemontowac siedzisko w sedanie , nie chce wyskoczyc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów posiadam a6 3.0 tdi i zastanawiam się nad zmianą na b7.
krzy0000
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta