Treść opublikowana przez hiszpan123
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mapa Polski, ja ta droga będę leciał jest ktoś chceny żeby się dolaczyc ? czekac za kims?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Down Pipe Wykres Strojenie odbylo się jakiś czas temu dlatego tez trochę się zmienilo tzn cyferki zostaly ale zalozylem teraz trzeci kpl sprzegla. Mianowicie, 1kpl był na jednomasie z wzmocniona tarcza i dociskiem i autem prawie nie szlo ruszac trzeslo buda przy ruszaniu i przyspieszaniu niesamowite wibracje itp. Kolejny kpl dwumas na wzmocnionej tarczy i docisku, objawy podobne lecz ze względu na dwumas mniej odczuwalne ale również nie do przyjęcia teraz zostawiłem stary dwumas i kupiłem nowa tarcz i docisk i problem zniknol lecz korekty nie będzie bo dwumas już teraz się poddaje. Po dematarzu sprzegiel na docisku i tarczy około 5/6 plam spalonych .Firm to Sasch Perormance .Odeslalem to na gwarancje czekam na odpowiedz w tym czasie robie preplywke na 3 ", przelot ,wtryski 440cc,na to mocne sprzeglo i zobaczymy co wyjdzie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
poddal sie na spawaniu, u siebie mam juz okolo 1 przelatane 50k i nic sie nie dzieje
-
[ALL B6] 1.8T "Devil" nowy sezon.... nowa odslona!
Miałem ci o tym mowic ze masz się pochwalić furmanka , ogolnie widze ze kolko jest ok czekam na glebe kolo(kolo już kupiles?) daszek zderzak tyl i z zewnacz nic dodac nic ująć . A no konkret polerka zrobila by szal tym bardziej ze twój kolor jest:kox:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Wiec tak odnosnie przycieranie to raz na jakis czas przytrze a skreconych kolach ale beda zaklepane rany i przod 1cm pojdzie do gleby .Za dwa tygodnie jestem umowiony na gruba polerke:kox::kox:wtedy wlasnie bedzie pomalowana ta listewka teraz zapomnielismy o tym z lakiernikiem.A tutaj foto jak kolo wygladalo na seryjnym zawieszeniu ---------- Post dopisany 06-07-2013 at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 14:24 ---------- Turbo k04 od scrool produkt
-
B6 DIVISION
ja polecam pirelli PZero rosso jeździłem w tam tym roku i jeżdże ten rok na nich i dają rade, i ścieralność znikoma u mnie jest robie 15-20 tys rocznie Ja latam na Continental ContiSportContact 5 co prawda nie mialem okazji sprawdzic ich na mokrym. Polecam
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
Jak widzi sie w lusterku ogladajacych sie za autem i urywajacych sobie glowy ludzi to odechciewa sie sprzedawac auta .Jest mega jaki kod lakieru?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Turbo juz jest k04 hybryda robiona w scrool produkt jutro wstawie foto . Ma byc troche mocniejsze niz k04 mysle o 230km i 320nm.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Niedlugo kolejne graty , a tym czasem w domu czeka na mnie dokladka przod s-line i daszek na klape s-line:banan: ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 16:51 ---------- Wtryski 440cc ---------- Post dopisany 06-06-2013 at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 16:46 ---------- WPALD PRZEDNI ZDERZAK S-LINE, LOTKA NA KLAPE S-LINE , ZDERZAKI PROGI LOTKA W KOLOR FELGI 19" 9" SZEROKIE T 30 OPONY CONTINENTAL 225/35/19 FMIC WYREZANY STAN AKTUALNY
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Dalem 4 stowki z tym ze klocki do wymiany nie dlugo , bede szukal tylu 288 do tego nowe klocki plyn i przewody w stalowym oplocie ---------- Post dopisany 23-04-2013 at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 10:38 ---------- Gwint Super sport . kola binno 19" 9" 225/35/19, nowy przeplywomierz ---------- Post dopisany 03-05-2013 at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 17:28 ---------- Filtr ITG , Forg 007, Tip z kwasowki
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
cheble od s4 b5 320mm
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Zderzak s4 ,koncowki wydechu 90 mm ---------- Post dopisany 10-03-2013 at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 16:51 ---------- Kosz ,tunel , klimatronik ,radyjko II din
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Zobaczymy jak to wsystko sie potoczy . Zapomnial bym boczki tez wymienilem.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Kto wie , to zalerzy jaki bedzie wzor felg. Napewno nie beda to rs6 , takie mialem biale w b5
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
bez podkladu zmatowalem stary lakier i na to baza i lakier .Za jakis czas bede zmienial kolor na czerwony .
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Malowalem
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Biale dekory ,kubly s-line ,skrocona galka zmiany biegow ,dywaniki
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Jak dla mnie jezeli chodzi o b6 to ta dokladka pasuje tylko do seryjnej dokladki ,razem z s- line to juz za duzo:kwasny:
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Dokladnie , ja po jakims czasie zorietowalem sie ze to moze byc zwykly ,szukam dalej od 3.0tdi
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
H4mm3R a co myslisz z gumami moze dobre byly by te? AUDI S4 A4 B5 BITURBO POLIURETAN STABILIZATORA (2874146964) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
DRĄŻEK STABILIZACYJNY STABILIZATORA AUDI A4 S4 B7 (2922346191) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tan bedzie ok?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
nowy super sport w cenie 1000 zl to chyba dobry wybor .O jakich nr szukac stabilizatorow?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Witam do swojej a4 b6 1.8t na dniach zakladal bede gwint super sporta ,wymieniam wszystkie wachacze na lempfoldera , poduszki amortyzatorow oraz maglownice , mysle zeby przy jednej robocie zmienic ten stabilizator jaki polecacie ?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Zwykly czarny spray , dobrze zmatowne 5 marstw starcza na jakies 3/4tys.km jazdy (doswiadczenie z poprzedniej b5) mysle zeby nastepny raz prysnac plasti dipem
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Lepsze fotki beda podczas modzenia ---------- Post dopisany 01-01-2013 at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 20:01 ---------- Ramki w czarny mat