Treść opublikowana przez hiszpan123
-
Dobrzy chiptunerzy
Jestem z wielkopolski posiadam b5 1.9tdi 110 afn do kogo warto podjechać i ile kasy szykować . Dodam ze chciałbym możliwie najmocniejszy program byle nie dymil zbyt mocno . Jedyne w co zamierzam ingerować to wywalić kata
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Jakie sa parametry tych kul i jaka cena bez opon?
-
A4 B5 1.9tdi /-60mm/18" FLAT FIVE /
Witam z racji tego ze do b6 wlatuje 2.7biturbo i auto zostanie unieruchomione na jakies pol roku w celu doprowadzenia do ladu , zakupielem oto ta a4 b5. Silnik to bardzo dobrze znany i niezawodny 1.9tdi 110km (afn). Na pokładzie jest *klimatronik *szyberdach *tempomat *podlokietnik *hehe to chyba na tyle Auto wydaje się być zadbane i wlasciwie jako ze ma posluzyc jako dupowoz moglo by takie zostać ale w nie długim czasie w planach sa *lapmy przod polift *grill polift *ori radyjko *gwint *18" na lato *spolerowane koncowki wydechu *kierka od s4 *fotele z b7 s-line *dp zamiast kata *program żeby troszkę lepiej jeschalo *polerka lakieru *licznik z pelnym fisem Na to chwile w aucie został zmieniony tylko olej, za miesiąc rozrząd i reszta modow jeżeli pozwoli czas i co najważniejsze Kasiora, audika ma przelatane 256000 . Zrobilem nia 1200km na 60l i jak na 110 km jest w miare zrywna wiec biarac to po uwagę i stan srodka mysle ze przebieg może być realny. Sobotnia praca: - wymiana rozrządu+rolki - pompa wody - chłodnica - napinacz alternatora - pasek klimy+alternatora - wydłubanie katalizatora - zaślepienie EGR+ czyszczenie kolektora - ustawienie konta wtrysku - mycie silnika - uszczelniacz wałka pompy wacum
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Dokladnie ale długo nie nacieszyłem się nim , pewnego pięknego dnia zaparkowałem na parkingu poszedłem do pracy przychodzę i....... ktoś przypierdzielil w tyl . Oczywiście winnego niema, będzie trzeba malować na swój koszt
-
B6 DIVISION
Witam . Z racji tego ze nie moge wystawic tego w dziale sprzedam zapytam tutaj ,moze ktos potrzebuje fotele kpl. zwykle podgrzewane soul 200zl badz drugi kpl. fotele s-line materialowe z b7 pociete siedzisko kierowcy rowniez 200zl fotki w piatek . Jezeli jest ktos chetny prosze na PW
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Nie wiem ile dostane za swoje graty ,ale okolo 11-13k .
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Prace wygladaja tak ze kupuje b5 do latania, b6 odstawiam do nosba i wkładam 2.7biturbo wszystkie klami jak i sam motor będzie na sprzedaz
-
Czy można jeździć bez podpiętej gruszki?
Niedlugo wrzuce logi z innna przeplywka poprzednie logi byly na jakims zamienniku
-
Czy można jeździć bez podpiętej gruszki?
Możemy ,dodam w przyszłym tyg, za jakies 2 miesiące 1.8t wraz z osprzętem będzie na sprzedarz
-
Czy można jeździć bez podpiętej gruszki?
Auto bez podpiętej gruszki przejechalo maks 10km ,fajnie się zbieralo ale domyslilismy się ze bewnie będzie ubogu co raczej niewplynie dobrze na dluzsza prace motoru. Teraz jest wszytsko ok po za tym bledem od termostatu . Turbo miało podobny lub nawet taki sam stopien zaczerwienienia jak na podpiętej gruszce
-
B6 DIVISION
To auto nalezalo kiedyś do kolesia z moich okolic widocznie kolejny raz zmienia wlasciciela.
-
B6 DIVISION
Ja tez lubie zime:wink:
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
Wezek od Dv musisz podpiac pod n249, to ten 2 zaworek pod kolektorem pierwszy jak bedziesz stal przed autem tam powinien byc tylko jeden kruciec wolny ---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- Odnosnie tych zawirowan tez to slyszalem a brak kata umozliwia szybsze wytracenie temperatury turbiny
-
ktory przekaznik
Witam który przekaźnik jest odpowiedzialny za działanie przepływomierza 1.8t avj 2001r
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Nie wiem przy strojeniu dmuchnela dobre 1.5 bara, teraz jest ustawiona na 0,9. ---------- Post dopisany 23-08-2013 at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 19:51 ---------- Fotki z prac nad lakierem podziękowanie dla Ksiedza
-
B6 by Armi - sesja s.25
Rob czarnucha:wink:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Faktycznie mamy furki w podobnym zestaweniu przod s-line tyl s4 . Czekam na glebe i dobre kolo , odnośnie relingow wal je na czarno
-
Problem z przeplywomierzem
Dodam ze wcześniej było slycha chwilami jak by motor swoja praca przypominal diesla
-
Problem z 1.8t
Miernik masy powietrza rzad cylindrow 1 sygnal wyjsciwy za niski . Z tym problemem sie borykam od czego zaczac wymiana przeplywki? Jakie wartosi napiec powinny byc w wtyczce? Jestem w De i nie mam moliwosci zrobienia logow dodam ze na podlaczonej przeplywce jak i bez niej auto jedzie tak samo . Przeplywka ma jakiś rok ( nowa ori) . Problem zaczol się kiedy sprawdzaliśmy z kumplem napięcia w mojej wtyczce , zapiolem wtyke z powrotem odczulem wyrazna poprawe w dynamice wtyczka (musiala delikatnie się wypiac ). Od tego czasu zaswiecila się trola trakcji ale auto fajnie jechalo później trasa do DEpodczas której bardzo mocno padal deszcz, dzies delikatnie wleciała woda do obudowy kompa bo podczas jazdy poczułem ja na nodze. Zjechalem na parking bo tak lalo ze swiata nie było widać auto chodzilo i nagle zgasło, i tak przez 1000km . Nie było zadnch problemów podczas jazdy ale kiedy zatrzymałem się na chwile maszyna gasnie odpalam je ponwnie odpala i znów gasnie, przegazowuje chwile zapala się ESP i można jechać dalej . W tej chili swieci się caly czas ESP lecz auto nie gasnie wywala tylko ten wcześniej wspomniany blad
-
Problem z przeplywomierzem
Miernik masy powietrza rzad cylindrow 1 sygnal wyjsciwy za niski . Z tym problemem sie borykam od czego zaczac wymiana przeplywki? jakie wartosi napiec powinny byc w wtyczce?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Miernik masy powietrza rzad cylindrow 1 sygnal wyjsciwy za niski . Z tym problemem sie borykam od czego zaczac wymiana przeplywki? jakie wartosi napiec powinny byc w wtyczce?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Sysiek luju zmobilizowales mnie do 4 wymiany sprzegla i korekty hehe zart ladnie ciśnie dieselek 400nm robi swoje
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Oraganizacja i kulturka na wielkim poziomie, mile towarzystwo, oby jak najwięcej takich imprez . pozdro dla wszystkich
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Dlaczego sluchac zrebaka ?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Bedziemy rozmawiać na zlocie najbardziej obawiam się tego ze mam quattro a tam ruznoe szerokości felg. Jaka cena? Arkadiusz rozumiem ze przez to co powiedziała jest zakonczyles ten zwiazek:grin: