Treść opublikowana przez hiszpan123
-
B6 DIVISION
przód wejdzie, tył: raczej nie ma szans u mnie przy 19"x9 i et 35 ocierało dopiero ustawienie geometrii na 5 stopniowy negatyw ( bodajże tak jak w RS4 ) wlazło opony 225/35 przy 9,5 będzie mocny naciąg ale da rade Tez boje się o tył teraz mam 19" 9" et 30 gumy 225/35 continentalei jest na styk ale znów ta sama felga opona rownież tych samych parametrów lecz bridgestone i tarło http://s23.postimg.org/n4820a3o7/2013_05_16_07_55_43.jpg Odboje na gwint zakładałeś?? Tylko te ktore bylo w komplecie z gwintem
-
B6 DIVISION
przód wejdzie, tył: raczej nie ma szans u mnie przy 19"x9 i et 35 ocierało dopiero ustawienie geometrii na 5 stopniowy negatyw ( bodajże tak jak w RS4 ) wlazło opony 225/35 przy 9,5 będzie mocny naciąg ale da rade Tez boje się o tył teraz mam 19" 9" et 30 gumy 225/35 continentalei jest na styk ale znów ta sama felga opona rownież tych samych parametrów lecz bridgestone i tarło
-
B6 DIVISION
Pany w planach jest zamiana koła 19" przod 8.5 et35 (zapewno wejdzie)tyl 9.5 et 35 i tu pytanie wlezie to ? Druga sprawa jakie opony najlepiej bedzie naciagnąć na to? Przód 215/35 tyl 225/35 ?
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Skoro żonka smiga autem to widać ze musi dobrze prowadzić, na aucie nie widać zadnych otarć przytarć itp ranty felg całe auto dość nisko, niechwaląc się mogłby z moja podać sobie dłoń . Czekam na fotki jak poleci w dół na gwincie. :kox:
-
[B6 AVF] Czarna strzała w Avancie by Szymanek31 /nowy olej,filtry/pakiet światło
PGS-y gdzie dokladnie mieskasz . Ja w Pogorzeli. Nie umawialismy sie kiedys na spota?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
To by pasowało bo za miesiąc jadę na urlop do PL więć od razu odebrałbym auto . Ciekawe jakie wyjdą kreski . Trzeba będzie podjechać do Goodhopa i sprawdzić co tam się wykluło.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Motor odpalony Coś tam delikatnie stuka w nim ale Nosb mówi ze jak sie rozgrzeje i pochodzi troche to stuki powinny zniknąć(odpalony bez chlodnicy)
-
B6 DIVISION
+1 znam ten projekt na pamięć ale na audizine jest obszerniejszy Jutro bede mial te progi DTM jak ona ma . Udalo sie wyrwac nowki w dobrej cenie
-
B6 DIVISION
nooo, trzeba by ogarnąć temat na ten weekend, ja jestem za, może Bieniek też by wpadł, pogadam z nim, a ty ogarnij Wladiego:wink: U mnie na wsi o 2-3 w nocy praktycznie znikomy ruch trzeba uwazac tylko na pieskow czesto nas odwiedzaja
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Jaka lipa . Sadzac po uszkodzeniach nic powaznego Ci sie nie stalo ? Co bylo powodem stluczki?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Dokładnie suma zrobłla sie dużo dużo większa niż 3 tys, spokojnie zakręci się około 14 k . W moim przypadku turbiny są zdrowe rozrząd zrobiony 12tys temu czyli odchodzi kilka kosztów ale były jakies nieszczelniści brak odmy, pompy paliwa i wiele innych zeczy . Nie wspominam juz o tym ze dobrze bylo by zrobic swap hebli z s4 . Narazie zostane przy 320/288. Fmic i wydech musi poczekac na kolejny przypływ gotówki
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Nie wiem kumpel mi to zalatwil, 3 z nich beda na sprzedaz bo ja nie mam tylnich szyb w pradzie.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Motor bez sprzegla 3 tys
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
W 2014 chcialbym uczestniczyc w zlotach a4, zobaczymy jak czas ---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ---------- W 2014r chcialbym uczestniczyc w zlotach a4, zobaczymy jak czas pozwoli ---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- Nosb powiedzial ze jest juz blisko konca. Sprzeglo ,wydech ,motor na swoim miejscu ale jeszce troche dlubaniny zostalo .Jezeli nie uda sie skonczyc do 9 bede zmuszony przelozyc odbior auta za 6 tyg (wyjazd) ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- WLEPY PRZEŁĄCZNIKI SZYB W CHROMIE MANETKA FIS DIODY AMBIENTE TYL 288 ---------- Post dopisany 15-01-2014 at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 23:29 ---------- Fotki z Nosbowej pracy
-
B6 DIVISION
jak to ori s-line to tysiaka:wink: ten wózek ryje czaszke, obadany na żywo :jerk:hiszpan, co zagości na mordzie? Bedzie pakiet s4 . Sam nie wiem czy bardziej podoba mi sie s4czy s-line ale na sytej glebie bedzie gites , a druga sprawa to pewnie bedzie tam wiecej miejsca zeby wcisnac FMIC-a do 2.7
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
To chyba mamy ten sam problem . U siebie tez caly czas slysze gluche stuki i nikt nie potrafi powiedziec co to jest . Kupilem nowy kpl. wachaczy lempfolder, zregenerowalem maglownice ,wymienilem poduszki na amortyzatorach ,nowe amortyzatory gwintowane Super Sposrta, kupa kasy i czasu i caly czas puka . Dodam ze u kumpla po zmianie zawieszenia na gwint FK slychac dokladnie te same styki za 2 tygodnie zmieniam amortyzatory moze to one wydawaja takie stuki
-
B6 DIVISION
Zgadza sie:wink:
-
B6 DIVISION
Pany prosze o wycene Zderzak przedni *belka *spryski *dokladka *s-line *boczne kratki Ile moge za to wolac stan bardzo dobry, generalnie komplet bez srodkowej kratki?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Dokladnie tak jak pisze Booster, marka felg to Binno ale nie wiem dokladnie jaki model . Tak na margiesie moze beda na sprzedarz.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
- B6 DIVISION
Musze sie z tym dobrze przespac felgi ktore chce kupic kosztuja 3200 i 1000 opony uzywki . a nie mam pojecia ile dostane za swoje hehe:decayed:- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
masz tu koło rota grid: http://s10.postimg.org/9zpo8rcmt/309914_275891432426555_7517120_n.jpg http://s10.postimg.org/3naiyx9kl/38276128872114782559922.jpg też o nich myślałem, ale jednak dalej chyba ide w parapet Niezle . W takim razie moje fele beda na sprzedarz sprzedaż a co Ty to masz za koło teraz??- B6 DIVISION
masz tu koło rota grid: http://s10.postimg.org/9zpo8rcmt/309914_275891432426555_7517120_n.jpg http://s10.postimg.org/3naiyx9kl/38276128872114782559922.jpg też o nich myślałem, ale jednak dalej chyba ide w parapet Niezle . W takim razie moje fele beda na sprzedarz:wink:- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Pytam bo kumpel pisal do niego ze sprzedaje gwint bo jest za nisko. Myslalem ze wlatuje seryjne zawieszenia. Znajomy zrezygnowal ale moze ja bym zabral ten gwint, Kriss ile to jeszce polata amorki trzymaja? - B6 DIVISION