Treść opublikowana przez hiszpan123
-
[B6 ASN] a4 by chrbk 3.0 quattro felgi x5 na aucie
Ponawiam pytanko ile jeszcze idzie urwać z przodu?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Jak wróce do PL postaram sie nagrac coś. W planach jest kwas 2.5 " bez zadnych tłumników, będzie zapewne głośno.
-
[B6 ASN] a4 by chrbk 3.0 quattro felgi x5 na aucie
Czyli została jeszcze połowa regulacji, koło pozwala zeby z przodem zejsc jeszcze nizej?
-
[B6 ASN] a4 by chrbk 3.0 quattro felgi x5 na aucie
Tył wydawał by się ok, ja bym zabrał sie za przód ile jestes w stanie zejsc z przodu.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Przy odbiorze auta juz czułem szarpnięcia. Auto było odbierane na wariata chwile przed odbiorem nosb ukrecił przeguba za kilka dziesiat minut puzniej musiał wyjechac z pania w gory.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Nie wiem się ma wysokość 2.7 do diesla. Akcja wyjazd z motorem Powody *uwalone turbiny od oleju *zerwana poducha *oczywiscie trzeba było wymyć silnik i komore Okazało sie ze *poducha jak najbardziej do wymiany *turbiny sa spoko nawet bardzo olej leciał z pokrywy, więć nowa uszczelka i kłopot zanikł *jedna z turbin przykręcona na jedną śrube druga na trzy ale turbo luzne więc nie ma sie co dziwić ze auto słabło z każdym kilometrem *rozrzad przestawiony o jeden ząbek Wszystko skręcone do kupy, wymieniona poducha, ustawiony rozrząd, dokręcone turbiny,nowe swiece PFR7Q, silnik i komora umyta. Fotki z prac
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Zderzak zostaje jednak s4, auto ma teraz głownie smigać w weekendy i po niemieckich drogach(jest dupowoz b5).Tak jak wczesniej napisałes rozmyslam dokładke od cupry. Wampir, jak przyjdzie mi stawić czoło takiej przeszkodzie to nie będę na siłe próbował jej przejechać tylko poprostu wbije bieg wsteczny i wyjade, nie widze tu żadnego problemu, na glebie smigam już ktorymś autem z kolei i jeszce nie miałem takiej sytuaji bez wyjścia.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Kolejna dostawa Nowy przepływomierz i grille s4 . Oczywiście ramki przmalowane będą na czarno ---------- Post dopisany 31-03-2014 at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2014 at 20:47 ---------- Na szybko foty z kalkulatora. ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ---------- Gwint nakrętki gwintu wróciły na swoje miejsce ---------- Post dopisany 05-05-2014 at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 19:25 ---------- Zeby nie było ze nic się nie dzieje . Cos tam podziałałem w czasie urlopu * Felgi zmieniły kolor na srebrny *Opony 215//35 *Przygotowuje zderzak do malowania Bym zapomniał, pomodziłem troche z krawężnikami. Ciężko było wjechać
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Musiał mieć dobry towar. ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- Na 16" stalówkach też można rywalizować na najwiekszą glebe? Hehe:grin:
-
B6 DIVISION
Witam potrzebna blokada rozrzadu do 2.7 v6 Bit. Ma ktos pozyczyc, oczywiscie za opłata.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
ściągałem z za oceanu, sprawuje się bardzo dobrze, jest możliwość regulacji 3-stopniowej, 15, 25 i 40% skrócenia w stosunku do serii. Jak by więcej osób było zainteresowanych to można by zrobić grupowy na SS, myślę że koszt zamknął by się w 200-220pln za sztukę Jestem chetny na takie cos
-
Spot Leszno
Nakręcamy cos do poniedzialku jestem aktywny
-
B6 DIVISION
Mistrzowie kto na forum handluje plasti dipem?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Krycha jak wlecisz na Ostrow to ja nie otwieram swojej maski, wycackane pierwsza klasa:slina:
-
[B6 ASN] a4 by chrbk 3.0 quattro felgi x5 na aucie
Kumpel ma 3.0 v6 na tlumnikach w&m sport przelotowe bez srodkowego natomiast z katami . I powiem Ci ze twoja musi sie schowac jezeli chodzi o wydech natomiaast rezta jak najbardziej ok czekam na kokretną glebe.
-
A4 B5 Q 2.8 V6 polift sedan
O prosze jest cinek. Autko juz oblukane . Plny juz obgadane, ale 17 l to pali moje 2.7 bt. Dozobaczenia
-
Słabo jedzie z dołu
Błędów brak, program chcialby juz od samego dołu 1 bar a ona ma 0.9 przy 2800 obr. to troche pozno ?
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
Chce to koło
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Gdyby to co w niej robisz miało by być obojętnie w jaki sposób oceniane to za każdym razem za brakło by skali .Każdy mod jest:kox: Jakie et uzyskałes z przodu mam do kupienia 4x9 " własnie z x5 i zastanawiam sie czy to nie bedzie lepsze rozwiązanie niz 2x9 i 2x10
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
Cymek to cały czas są jedne i te same flegi tylko dośc czasto zmieniją kolor w tej chwili są srebrnei i praktycznie za niedługo zmieni sie ich właściciel.
-
Zmiana koloru podsufitki ;) [!!!]
Pomalowałem sufit u siebie Link do tematu o moim aucie,znajdziecie tutaj fotki http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/all-b6-b6-2-7bt-kolejna-dostawa-nowe-grile-s4-przeplywomierz-foto-str-7-a-254710/
-
B6 DIVISION
U nas przelozenie opon i wywazenie 60 zl .Mowa o 19'
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Mega dobrze wyglada. Niechcesz może sprzedac felg w tym sezonie a nawet tym miesiacu?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Mega dobrze spasowane. Gdyby tu wleciał s-line na przód i s4 na tył było by przesadnie grubo. Gdzie kupowałes i ile kosztowały cie dystanse do felg z x5 i jaki najmnieszy dystans mógłbyć na tyle przy 10"
-
[B6 ASN] a4 by chrbk 3.0 quattro felgi x5 na aucie
Jakie opony zalozyłes? Nie widzę dokładnie ile wystaje musiałbyć zrobić inaczej foto od tyły. Jarają mnie te koła na maxa, wiem ze oklepane bo ju bardzo dużo projektów na nich pomykało, ale chetnie takie przygarne . Jaki koszt dystansów.