Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hiszpan123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hiszpan123

  1. Niby dlaczego? To jest forum i każdy może wypowiedzieć się w twoim temacie nawet gdyby jezdził trabantem,
  2. Gratuluje zakupy znam auto i właściela już co prawda byłego, dbaj o nią jak on a posłuzy zapewne dugie lata.
  3. Prawdopodobnie tak własnie zrobie, kumpel chyba ma taki zestaw. Orietujesz się ile może byc wart komplet doscisk tarcz i dwumas w dobrym stanie?
  4. Myśle ze felgi o tych parametrach które podałes z oponą 225 ewentyalne wezszą powinny wejsc na styk.Bedzie coś takiego jak u mnie 19"9" et 30
  5. Myslisz ze zrobiłeś jakiekolwiek je....cie tą b5-k. Jest wiele wiele więcej b5 z większym jebnięciem niż ta..... działaj z modami to może się do nich zbliżysz.
  6. Witam. ZA 5tygodni będę wymieniał sprzęgło w a4 b5 1.9tdi 110km 97r w t samym czasie dosanie fmic turbo i kolektor od awx.Ma być wystrojone n jakies 150km .Moje pytanie jest jakie sprzegło (mocniejsze )zakładac do tego modolu zeby pasowało p&P?
  7. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej luju pw
  8. Zależy jakie et i jak mocna gleba. Ja mógłbym zapytac kumpla ale on ma 9" 20" s-lina Tak wyglądało u mnie 19" 9" et 30 błotniki wypchnięte o 3mm ranty zaklepane i tak nie kiedy potrafiło przytrzeć
  9. Tez mam niedaleko do ostrowa. Pracuje w DE ale czesto jesstem w PL
  10. Może chcesz sprzedać stary fmic szukam czegoś do dupowoza w 1.9tdi
  11. Wszystko pasi p&p? Mam u siebie 320i288.Teraz myśle o zmianie na cos wiekszego.Napisz na pw jaki koszt całego zestawu z tarczami i kockami.
  12. U siebie tez mam schiftera (tez muszę go wyregulować ) dużo krótsze zmiany biegów, super sprawa.Ogólnie widzę że auto bedzie grube. Jakie heble dokładnie kupiłeś?Pokarz foto
  13. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mini zlot hehe jak wiara dowie sie za wódka bedzie za free to bedzie nas wiecej niz na oemie
  14. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moja kobietka jest bardzo wyrozumiała i żadko kiedy jest obrynczała że wydaje dużo kasy na mody bardziej chodzi o to ze dużo czasu spędzam w garażu a nie znią
  15. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A Panie tydzien urlopu to za mało eby nawet wieczorem spokojnie posiedzieć w domu, co chwile coś. Wracałem z Agnieszka z gór ale już było dość pózno, więc odpuściłem. W drodze powrotnej wbiłem do buły z forum a tu głowny cel małej wycieczki . Krok bliżej utraty wolnosci
  16. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zna ktos to auto?
  17. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. Nieżle sie odpycha . Czekam na dalsze mody.
  19. Wszystko jest seryjne a właściwie tylko koncowe bo nic więcej niema. DTM-Y na swoim miejscu Fanty na kolejny sezon Air ride Kierownica s-line z b7
  20. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaką taśmę (nr) potrzebuje żeby włożyć kierownice s-line z b7?
  21. hiszpan123 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pisiiont groszy...gdyby tyle fanty kosztowały Ludzie wie ktoś coś o tym tzw. dogrzewaniu małego obiegu? Jakieś 3 świece żarowe gdzieś na wężu od wody. Montowane to może było w AVF? Podłokietnik załozysz nawet w tunelu który nie jest do tego przystosowany, sam tak robiłem u siebie
  22. Co myślicie o fotelach recaro z s4 b5 do A4 b6. Wiem ze będzie trzeba napewno przerabiać przednie szyny ale co z tyłem. Może macie jakieś foto jak wyglądają to fotele w budzie b6
  23. hiszpan123 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Posiadam a4 b6 z silnikiem 2.7 biturbo 300+ i wraz z nim mam kilka problemów. Mianowicie, przy zmianie biegów muszę ostrożnie puszczać sprzęgło by uniknąć uderzenia po plecach, przy zwalnianiu (hamując biegami) tez odczuwalne jest szarpanie. Podczas jazdy w zakręcie z padałem gazu w podłodze słychac z tylnej części auta jakby coś śrutowało. Osobiście obstawiał by dyfer, tutaj mam pytanie jak go dokładnie sprawdzić żeby zdiagnozować na 100% że to on jest winny tym problemom. Jeżeli okaże się że dyfer jest uszkodzony to być może chciałbym zmienić cały napęd na skrzynie 6. I tutaj kolejne pytanie jaka skrzynia będzie najlepsza do 2.7 biturbo . Często robię trasy 1100km w jedna stronę. Na 5 skrzyni od 1.8 ą avj są dość duze obroty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.