Treść opublikowana przez hiszpan123
-
[B5 AFN] CZIKITA projekt EVO RED 2 + S4 RS4 Limo
Niby dlaczego? To jest forum i każdy może wypowiedzieć się w twoim temacie nawet gdyby jezdził trabantem,
-
[B5 AEB] A4 B5 AVANT 1.8T QUATTRO OEM+
Gratuluje zakupy znam auto i właściela już co prawda byłego, dbaj o nią jak on a posłuzy zapewne dugie lata.
-
1.9 tdi Jakie sprzęgło wsadzac?
Prawdopodobnie tak własnie zrobie, kumpel chyba ma taki zestaw. Orietujesz się ile może byc wart komplet doscisk tarcz i dwumas w dobrym stanie?
-
Ma ktoś na przymiarkę felgi 19''x10j?
Myśle ze felgi o tych parametrach które podałes z oponą 225 ewentyalne wezszą powinny wejsc na styk.Bedzie coś takiego jak u mnie 19"9" et 30
-
[B5 AFN] CZIKITA projekt EVO RED 2 + S4 RS4 Limo
Myslisz ze zrobiłeś jakiekolwiek je....cie tą b5-k. Jest wiele wiele więcej b5 z większym jebnięciem niż ta..... działaj z modami to może się do nich zbliżysz.
-
Ma ktoś na przymiarkę felgi 19''x10j?
Skacze tzn/
-
1.9 tdi Jakie sprzęgło wsadzac?
Witam. ZA 5tygodni będę wymieniał sprzęgło w a4 b5 1.9tdi 110km 97r w t samym czasie dosanie fmic turbo i kolektor od awx.Ma być wystrojone n jakies 150km .Moje pytanie jest jakie sprzegło (mocniejsze )zakładac do tego modolu zeby pasowało p&P?
- B6 DIVISION
-
Ma ktoś na przymiarkę felgi 19''x10j?
Zależy jakie et i jak mocna gleba. Ja mógłbym zapytac kumpla ale on ma 9" 20" s-lina Tak wyglądało u mnie 19" 9" et 30 błotniki wypchnięte o 3mm ranty zaklepane i tak nie kiedy potrafiło przytrzeć
-
Ostrów Wlkp i okolice
Tez mam niedaleko do ostrowa. Pracuje w DE ale czesto jesstem w PL
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
Może chcesz sprzedać stary fmic szukam czegoś do dupowoza w 1.9tdi
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
Wszystko pasi p&p? Mam u siebie 320i288.Teraz myśle o zmianie na cos wiekszego.Napisz na pw jaki koszt całego zestawu z tarczami i kockami.
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
U siebie tez mam schiftera (tez muszę go wyregulować ) dużo krótsze zmiany biegów, super sprawa.Ogólnie widzę że auto bedzie grube. Jakie heble dokładnie kupiłeś?Pokarz foto
-
B6 DIVISION
Mini zlot hehe jak wiara dowie sie za wódka bedzie za free to bedzie nas wiecej niz na oemie
-
B6 DIVISION
Moja kobietka jest bardzo wyrozumiała i żadko kiedy jest obrynczała że wydaje dużo kasy na mody bardziej chodzi o to ze dużo czasu spędzam w garażu a nie znią
-
B6 DIVISION
A Panie tydzien urlopu to za mało eby nawet wieczorem spokojnie posiedzieć w domu, co chwile coś. Wracałem z Agnieszka z gór ale już było dość pózno, więc odpuściłem. W drodze powrotnej wbiłem do buły z forum a tu głowny cel małej wycieczki . Krok bliżej utraty wolnosci
-
B6 DIVISION
Zna ktos to auto?
-
B6 DIVISION
- [B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Nieżle sie odpycha . Czekam na dalsze mody.- A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Wszystko jest seryjne a właściwie tylko koncowe bo nic więcej niema. DTM-Y na swoim miejscu Fanty na kolejny sezon Air ride Kierownica s-line z b7- B6 DIVISION
Jaką taśmę (nr) potrzebuje żeby włożyć kierownice s-line z b7?- B6 by Armi - sesja s.25
- B6 DIVISION
Pisiiont groszy...gdyby tyle fanty kosztowały Ludzie wie ktoś coś o tym tzw. dogrzewaniu małego obiegu? Jakieś 3 świece żarowe gdzieś na wężu od wody. Montowane to może było w AVF? Podłokietnik załozysz nawet w tunelu który nie jest do tego przystosowany, sam tak robiłem u siebie- Recaro z s4 b5 do A4 b6
Co myślicie o fotelach recaro z s4 b5 do A4 b6. Wiem ze będzie trzeba napewno przerabiać przednie szyny ale co z tyłem. Może macie jakieś foto jak wyglądają to fotele w budzie b6- Skrzynia 6 do a4 b6
Witam. Posiadam a4 b6 z silnikiem 2.7 biturbo 300+ i wraz z nim mam kilka problemów. Mianowicie, przy zmianie biegów muszę ostrożnie puszczać sprzęgło by uniknąć uderzenia po plecach, przy zwalnianiu (hamując biegami) tez odczuwalne jest szarpanie. Podczas jazdy w zakręcie z padałem gazu w podłodze słychac z tylnej części auta jakby coś śrutowało. Osobiście obstawiał by dyfer, tutaj mam pytanie jak go dokładnie sprawdzić żeby zdiagnozować na 100% że to on jest winny tym problemom. Jeżeli okaże się że dyfer jest uszkodzony to być może chciałbym zmienić cały napęd na skrzynie 6. I tutaj kolejne pytanie jaka skrzynia będzie najlepsza do 2.7 biturbo . Często robię trasy 1100km w jedna stronę. Na 5 skrzyni od 1.8 ą avj są dość duze obroty - [B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona