Treść opublikowana przez hiszpan123
-
B6 DIVISION
225.35.19" na 10" -3bary
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Poszła do forumowicza?
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
Odezwał się ten z inwencją twórczą
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Zapowiada się grubo
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Trewor87 nagraj filmik na postoju i podczas jazdy jak to drze jape.
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Obłędnie Łap numerek 8E0 103 927C
-
[B6 AWX] Oem +
Nie dość że dobrze jedzie to i dobrze wygląda.
-
A4 b7 1.8t
Jak tam z tymi fotkami naciągu z tyłu? Swoją drogą super fotki
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Ogień, jutro prześle ci numer tej obódowy, teraz mam auto na miejscu
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Kaju ty i to grzecznie hehe nie widzę tego, jak wrócę zawitam u ciebie
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Na szczęscie jestem w DE, a za dwa miesiące auto wraca do PL i wtedy lache kłade na to.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Masz trochę racji ale to też kwestia gustu lubię spakowane koła. Nisko i szerokoo. Fakt ze chyba na tyl będą musiały wlecieć opony 235 zewzgledu na policje
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
W de felgi mogą wystawać . Policjanci doczepili się szpary między rantem felgi a opona
-
A4 b7 1.8t
pokarz z bliska kilka fotek naciągu z tyłu jaka firma opon?
-
A4 b7 1.8t
Jakie opony założyłeś z tyłu? U siebie mam 225.35 i psy w niemczech juz sie doje*****
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Ostanio coś próbowałem pstrykąć. Po niemieckich drogach zrobiłem zaledwie 1300km w tym 1100km trasa Pl-De. Dziś niemieckie psy dopier**liły się naciągu z tyłu
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Fajny modzik z kluczykiem, jakie koszty?
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Jest przeciąg
-
B6 DIVISION
Panowie niemam auta na miejscu, mam pytanie jakie oznaczenia ma skrzynia w a4 b6 1.8t quattro avj 2001r?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Ilekroć przeglądałem alegro itp, nigdy nie widziałem takich felg. Może kumpel chciałby sprzedać
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Aktualnie auto stoi w Pl, za tydzien jadę na święta. wrócę ją do De umyje wypucuje i zrobie jakieś lepsze fotki.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Zółte są juz fioletowe i lata na nich kumpel
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Felgi na aucie
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Wyszło super . Jaki dystans trafił na przód ? Mnie zablokowały hamulce przy 18mm dystansie z przodu, brakuje z 3mm zeby koło swobodnie się toczyło a nie chaczyło o zacisk
-
B6 DIVISION
Jezeli pod maską znajduje się faktycznie v6t to całkiem spoko.