Treść opublikowana przez hiszpan123
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Luz rozumiem,a wydech został z 1.8t?
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Dawid a co z religiami avanta bez nich wygląda trochę śmiesznie czy masz inne zdanie?
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Fotele Reszta również na mega duży plus. Juz w tej chwili jest grubo a z tego co widzę będzie ogieńńńńń
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
235niee Jak by to wyglądało
-
B6 DIVISION
Myśle że raczej mi odpisze niż Tobie...chyba że będzie chciał tym razem naprawde je sprzedać Pomyślałem dokladnie o tym samym. pier**lony
-
B6 DIVISION
Czy nakładający się znaczek olx na fotkach to normalne?
-
B6 DIVISION
Może nie zgodzić się na odbiór osobisty. A gdyby nr konta się zgadzał i podał by adres do odbioru
-
B6 DIVISION
Koles ma konto od lutego 2015. Mocno podejrzane.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie http://olx.pl/oferta/felgi-styling-132-9j-10j-19-et-45-48-idealne-CID5-ID8UFNh.html#5b78ef79c5 Odnosnie mojej sprawy z felgami Czy to przypadek? Te same felgi, ta sama cena, ta sama miejcowość, również brak numeru telefonu, przedpłata na konto, również imie Jan. Napiszcie do niego, że zabieracie i poproście numer konta do wpłaty zaliczki- porównamy numery kont. Kto się na to pisze, żeby nie było zamieszania i skapy? Dodam ze dziś sprzedający odezwał sie i napisał tak "O kurde mogłem zle opisać paczki przy wysyłce skontaktuje się z drugim panem i dam znac"
-
B6 DIVISION
Zaraz spróboje dowiedzieć się z kad była wysyłana paczka
-
B6 DIVISION
Rozmawiałem z kurierem i jak by co to on poswiadczy ze paczka została otwarta przy nim były tam koła owszem ale nie te a o tym ze to nie te felgi, tesciowa dowiedziała się dopiero po tym jak rozmawialiśmy przez telefon telefon. Oby policja coś wskurala
-
B6 DIVISION
Nr 889539386 Cały czas poczta
-
B6 DIVISION
Zgłosiłem juz na olx.pl zostałem oszukany na 1900zł wczesniej wpłaciłem mu 100 zł na wysyłkę. Chciał zabezpieczenie żebym odebrał napewno przesyłkę. W Zgo. Kaju juz tam kogoś szykuje Koleś nie ma już żadnej aukcji nick z olx.pl jantkocz.80
-
B6 DIVISION
Tak myślę czy nie przejechać się na wekkend ale ta trasa mam 1100km w jedną stronę. Odechciewa się wszystkiego. Na dodatek dziś w b5 szyba poszła koleś z cię żarówki nie zabezpieczył kamyszków. Jutro znów na policje
-
B6 DIVISION
Tylko tel (wyłączony, poczta). Myślisz ze dwa adresy to pomyłka?
-
B6 DIVISION
tak, wal od razu na policję , gość po prostu Cię oszukał i zrobił to z premedytacją Jeszcze jeden problem jest w tym ze jestem w De jeszcze 2/3 tyg. Telefonowałem już z jednym kumplem i mówił e mogę zgłosić to jak wrócę. Nie wiem czy miał racje? Aukcja usunieta
-
B6 DIVISION
Koleś podał dwa adresy 44-335 Jastrzebie zdrój ul lwowska3/5 a drugi Jan Tkocz ul armi krajowej12a 59-900 Zgorzelec Ktos może potwierdzić który adres jest ok ? Może ktos mieszka w okolicy jednego bądz drugiego adresu 12a
-
B6 DIVISION
Witam Panowie. Niedawno kupiłem felgi styling 132, wpłaciłem kolesiowie 100zł na wysyłkę resztę czyli 1800zł miało być za pobraniem. Z racji tego że jestem w De podałem adres teściowej. Dziś paczka przyszła lecz tesciowa nie sprawdziła zawartosci, kurier zabrał kasę a w paczkach zamiast felg z x5 są stare pordzewiałe stalówki. Czy jedyne wyjście to policjia? Tranzakcjia odbyła się na olx
-
B6 DIVISION
Panowie przy jakiej temperatrze załacza się wiatrak w 1.8t bfb?
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Jak będą nas kontrolować tacy policjanci to bez obaw https://www.facebook.com/video.php?v=791172704283164
-
B6 DIVISION
Robiłem to sam, trochę nagrzewałem lakier opalarką a maszynke miałem od kumpla z DE
-
B6 DIVISION
Panowie jaki jest nr zbiorniczka wody z uchwytem do osłony plastikowej która przychodi na d zbiorniczek wspomahania i spryskiwaczy Ja mam 8,5 ET29, to jest na równo z błotnikami bez dynstansów, no może z przodu kapkę wystają. Przy 9J z tyłu będzie ok, z przodu troszkę będzie wystawać to jak mają 9j to będą więcej schowane do środka czy więcej będą wystawać ? zawsze mam z tym problem wydaje mi się że ta różnica 0,5J rozłoży się centralnie. U mnie na sprężynach S-line nic nie obciera Tak to wyglądało u mnie 9" et 30 z tyłu 225/35 po rolowaniu nie tarło, przód wykręcona śrubka z nadkola rolowane nadkola opona 215.35 przy skrecaniu tarło
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Kolego jak tam temat się rozwija?
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Super super Jedyne co mi by troche przeszkadzało to za duży naciąg na 10" dał bym 225/35.