Treść opublikowana przez hiszpan123
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Krążą opinie za na alu nie może być cięciejszy niz 18mm biorąc pod uwage ze już kilku znajomych zamawiało stalowe zrobiłem jak oni, Nosb dlaczego kicha?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Mntadapters, koleś sie odezwał więc jest ok. Nosb dystanse na przód będą miały 18mm a na tył 16mm, Cena z srubami 370zł +50 cynkowanie
-
Szkoda w De sprawca niemiec
Witam pewnego dnia jadąc z pracy za cięzarówką spadające z niej małe kamyszki uszkodziły mi szybe i lampe. Była policjia wszystko spisane, lecz policjant powiedział ze mam zadzwonić do swojej ubezpieczalni a nie do winowajcy. Faktycznie tak to jest ze moja ubezpieczalnia wypłaci mi kase a puzniej będzie ubiegać się o zwrot kasy od ubezpieczalni sprawcy? Najgorsze jest to ze nie zabrałem się za to odrazu bo byłem w szpitalu pózniej urlop, dziś mija około 3 tygodnie od zdarzenia. Dodam ze w miedzy czaie zrobiłem wycene uskodzonych elemętów w DE na kwote 930 E.
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Narazie raczej będę patrzył sprzedać ją w całości, dolną część zderzaka tez pomalował bym na czarno, byłemu włascicielowi tez to sugerowałem.
-
B6 DIVISION
Panowie jaka jest długość wydechu od turbiny do początku końcowego wydechu w 1.8t
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Drugi komplet. Koles od adapterów się nie odzywa, mam nadzieję że to z braku czasu.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Z strony kolesia kompletnie brak kontaktu. Felgi kosztowały 1900zł i trzeba było je pomalować. Adaptery na przód 18mm na tył 16mm(wpłacona część kasy i koleś tez się nie odzywa ) Ostatnio mam pecha
-
B6 DIVISION
kKumpel robił u niego wydech w Passku 1.8t cena ok ale koleś totalnie niesłowny .
-
B6 DIVISION
Pany kto na forum spawa wydechy z kwasówki?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Kupiłem kolejny komplet. sprawa z tamtymi felgami trafiła na Policje i zapewne potrwa długo długo. Opony 215 i 225.
-
B6 DIVISION
Styling 132. Fotek brak bo adaptery nie doszły i cieżki kontakt z sprzedającym
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
No proszę podczas tranzakcji zakupu recaro wspominalismy o gwincie a tu juz siedi na pokładzie:P Będę sledził pozdro
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Coś tam się dzieje
-
B6 DIVISION
Pierwsze przymiarki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak z tą godziną 18 pasujeii gdzie dokładnie się spotykamy? Po pogaduchach mozna podjechac do sremu https://www.facebook.com/events/928328910519669
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Fotki wlewa na dniach. O jakie felgi pytasz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi pasi nawet 18
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spot aktualny? Która godzina?
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
Licznik.i to co się na nim dzieje. Koxxxx
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak więc kto piszę się na niedzielnego spota?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To nie o czas sie rozchodzi. Nie narzekam ale jechac prawie 200km i to w dodatku kilka km przez poznan w którym drogi sa jakie są w przypadku gdzie będzie nas zaledwie kilku mam na myśli 2-3, mija sie z celem 2.7 nie pali 5 l/100
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dokladnie nastepna niedziela, ale dobrze by było zeby troche sie nas uzbierało a do poznania mam 80km
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
S4 nie zarejestrowana . ale b6 z 2.7 mogłbym wpaść
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szykujecie jakiegoś spota na kolejną niedziele?
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
nagraj filmik jak to teraz gada..