Treść opublikowana przez hiszpan123
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi mam dystanse 30mm h&r.mógłbym je opierdzielic
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
U mnie wyglądało to tak Tylko kata wywaliłem W srodku cicho na zewnacz jak dla mnie całkiem spoko
-
B6 DIVISION
Panowie pomoze ktos ? Potrzebuje numery blend na głosniki bosse Mam pare gratów na opierdzielenie Podstopnice rs4 b7 420 zł(nowe) Guziki w chromie brakuje jednego pojedynczego 330zł
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
No to dałes mi wiele do myślenia juz w sumie mam zaklepany air od buły. Zaklepałem go myślą ze bedzie twardo i stabilnie a tu prosze
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Pojedzic normalnie? W takim razie jakie są różnice w jezdzie na air a jedzie na gwincie?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Bieniek dlatego szukam czegoś innego. Tez za cholerę mi się to nie podoba . Gdybym chciał cisze Nosb zostawił by katy a ja nie wycinał bym środkowego tłumnika .
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
W takim razie mój błąd. To teraz daliście do myślenia . Nawet przy wyrównanych obrotach łeb urywa? W tej chwili wygląda o tak. Nie ma tragedi ale ten dzwięk z gory przy zmianie biegów . Zostały tylko końcowe z 1.8t brak srodkowego i katów. Przejazd Agnieszki
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Podobno powodem sprzedaży są trasy do De.Mam nadzieje ze się nierozpadaja
-
B6 DIVISION
Panowiena szybko potrzebny nr podstopnicy i nakładek rs4 b7 do automata
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Gwint poleciał do Ciebie. Odnśnie końcówek czekam na info od kamulatora jak sprzeda mi wydech teraz to i końcówki wyslę razem z grilem.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Dziś z kumplem zrobiłem kreskę od 0 do 230 z kawasaki z1000 . Lecielśsmy niemal ze równo. Nagram coś w wolnej chwili teraz jadę do PL na urlop a auto zostaje w DE
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Narazie opony letnie. Felgi sprzedane teraz czas na air i nowe koła przód 9" tył10"
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Zegary zamontowane. Dźwięk wyłączyłem bez problemu metodą taka jak chłopacy napisali. W ostatnim czasie jak wiadomo odbył się OEM w ostrowie na którego nie mogłem wlecieć z powodu braku urlopu . Sianko przeznaczone na OEM przeznaczyłem na kilka czśści na czarnucha. *schort schifter- krótka zmiana biegów, fajny bajerek *nowe ori wisko *nowe cewki *osłony na silnik *ori brakujący hallogen w zderzak s4 *awusy 17" na zime
-
[A6 C5] 2.7 TT Avant S-Line + LPG + VIDEO
Ile waży twoja bryka, ma okolo 9 s do setki.Myślałem ze będzie miała trochę mniej
-
Dystanse do ET 54
Widocznie wolno jeździsz hehe wczesniej tez miałem takie i bilo
-
Zmiana felg z 16" na 18"
Pytasz o to czy 18" wejdzie w miejsce zapasu?
-
B6 DIVISION
Tak wiec 430 z przesyłką
-
Gleba a ścinanie opon !
znajomy ma to samo przod mu ścina. Natomiast ja miałem tak samo zgłębiania auto i było spoko
-
B6 DIVISION
460zł za 2 szt.
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
sprzedam gril s4 370zl Blaszki s4 szt 460zl części są nowe- A4-KLUB.GERMANY
Raz w roku mozna by nawet 400 km pojechac byle tylko było kilku nastu chetnych- A4-KLUB.GERMANY
Jestem z Breisach. Mam też kumpla który też by siedzenie wybrał ---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ---------- Do Nurburgring mam prawie 400 km to trochę za dużo. ---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ---------- Do Nurburgring mam prawie 400 km to trochę za dużo.- Jaka średnica rur do budowy układu wydechowego w A4 B6 2.7 V6 BiTurbo?
Mysłe ze nie ma nic przeciwko Kamil ma wydech z diesla i lata- [ALL B5] Audi S4
Gracjan, jak nie sprzedarz to ja ze Swirem tez jedziemy(o ile ogarne wszystko co mam w planach nowy lakier, powietrze i koło). Moze polecimy razem? - B6 DIVISION