Treść opublikowana przez hiszpan123
-
[B5 APS] by czorny
Ten złoty jak dla mnie jest obłędny kto umie pomalować koła w takim właśnie kolorze?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Kierka i hebla robiąmega wrażenie. Pod maska poządeczek .Zasługujesz na odznake dobrego rezacza:decayed:
-
B6 DIVISION
Pany wiela kosztuja lusterka rs4 b7 w aso?
-
B6 DIVISION
Dajcie nr tego eskowego nadkola sprawdzę jaka będzie kasa za ori. Sam też potrzebuje
-
A4 b7 1.8t
Po za tym ze na każdej sesji po za miejscowka cały czas to samo to spoko zacznij modzie chłopie
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Wyczysciłem:wink:
-
A4 b6 3.0 ASN quattro
Przód kapke na dół i nawet te koła w miare będą wygladać choć nie jestem ich zwolennikiem. POS widze ze z moich okolic
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ---------- Po gwint mozesz wpasc w kazdej chwili, moi ludzie wydadzą Ci go. W PL będę 5 lipca
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Zaraz coś tu Ci panie wkleje:wink:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
To mnie nie pocieszyles:facepalm: . W takim razie jaka będzie różnica w tych felgach w praktyce które chce miec
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
właśnie takim kalkulatorem obliczane. Różnica wynosi 1%
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Na 9" zaloże 215.25 na 10" 225.35 bedzie tylko 1% różnicy. Zdam relacje jak ogarne felgi opodny dystane i air chyba że założę bycze jaja bo 10" na glebie będzie bankowo ostro podniosło temperature nadkoli:grin:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Stoje bo i auto stoi w PL . W De nie mam miejscówki do dłubania. Zabieram ja do siebie jak pomaluje zderzak i progi. Reszte zeczy ogarne moze jakos na parkingu OBI:facepalm: Macinie chyba zaraziłem sie trochę od ciebie tym lenistwem, pamietam jak Ty gromadziłem kupę gratów
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Ogolnie nic nie idzie. Cały czas pod górke na ta chwile muszę zrezygnować z ostrowa. W planach na najbliższe 2 miesiace sa koła z x5 19' przod 9" i tył 10" air ride, rozrzad wydech, FMIC, strojenie, itd:wink:. Zablokowałem sobie budrzet kupując s4 b5.
-
[B5 APS] by czorny
Zestaw podstawowy - wolny ( przód / tył ) - Audi A4 B6 / B7 8E - Audi - mapet-TUNING airRIDE-System Wnioskuje ze teki zestaw lepiej bedzie sobie wybic z głowy
-
B6 DIVISION
myślisz tam coś o mnie ? Odezwie się wieczorem
-
B6 DIVISION
Pomyślę o tej 225, 1% to chyba dopuszczalne co myślicie
-
B6 DIVISION
W takim razie na 10"opona 225,35 będzie miała taki sam obwód czy raczej 235.35.?
-
B6 DIVISION
Jaka opona będzie musiała być naciąganie na 10" jeżeli na 9" będzie 215.35 19. Chodzi mi o to żeby zgadzał się jak najbardziej obwód
-
A4 b6 prwie, że german...
Panie przedewszystkim gleba i dystanse bez tego ani rusz:decayed: Bezawaryjnosci
-
B6 by Armi - sesja s.25
Przestan modzic bo ze wstydu nie pryjade na oem-a:decayed::wink:hehe działaj panie działaj a co z air-em?
-
[B5 APS] by czorny
Czorny złapali cię. Kozacko:kox:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Krycha jak by to wygladało na mojej b6? Sprzedałem swoje.
-
Nie działający tempomat
Witam w swojej b5-tce mam manetkę tempomatu jedak nie działajacą. Od czego mam zacząc zeby zdiagnozować przyczynę? A4 b5 1,9 tdi 110km 98r
-
B6 DIVISION
Sprzedam tylne heble 288 od 3.0 tdi komplet