Treść opublikowana przez hiszpan123
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Tomaszu zbiornikiem jest juz na liście. Orientujesz się ile kosztuje?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Pytas o kiere z fotki powyżej?
-
B6 DIVISION
Komu kiera z a4 b7 s-lin z poduchom ? 4 Dla zainteresowanych postaram sie o lepsze fotki.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Na tą zimę zostaje jeszcze gwint, jak skołuje sobie koła opony dystanse i hamulce wleci powietrze. Dla zainteresowanych na sprzedaż będzie gwint super sporta hamulce przód 320mm s4 tył 288 z 3.0 tdi Tarcze w dobrym stanie klocki dawałem nowe. kierownica 3 ramienna Korzystając z wolnej sobot nałozyłem ręcznie wosk. Ostatnio rozmyślałem o malowaniu całego auta ale chyba odpuszcze temat i będę malował elemęty. Najbardziej wku.... jest to że nic z mojej winy a winnego niema, jedno uskodzenie jest na boku ktos raczej cofał i zajebał, kolejne około 30/35 wgniotek na górnym słupku ktos zrobił to nie wiem dlaczego i czym. Ciężko uchwycić to na fotce ale wgniotki sa na długosci całego słupka Mistrzu cofania też zostawił po sobie ślad Humor poprawiłem sobie patrząc na drugą strone Motor też ma się dobrze
-
B6 DIVISION
Niedawno zalałem własnie dot 5.1 widze ze chyba zle zrobiłem.
-
[B5 AFN] CZIKITA projekt EVO RED 2 + S4 RS4 Limo
mam nowy predlif bez dokładki 70 zł
-
Czarny mat - BFB na gratach BEX
Tej wujek mody bez fotek i filmu sie nie liczą dawaj filmik jak sie odpycha? Ile wypluła?
-
Czarny mat - BFB na gratach BEX
Jak tam ? Graty zamontowane?
-
Ostrów Wlkp i okolice
Kabelek sie napewno znajdzie robimy większy spocik 3 stycznia
-
B6 DIVISION
Obijał będę tylko podstawkę, Czy kicha hm nie do końca ale ja chciałem w tym miejscu.
-
B6 DIVISION
Niema regulacji, montowana będzie na taśmę ale przed tym podstawkę muszę obić skorką żeby to się ładnie zgrało z tapicerką.
-
B6 DIVISION
U siebie mam takie 3 doładowanie, cisnienie oleju i temperatura spallin Maja mozliwość podswietlania na biało i czerwono chętnie zamienił bym na takie same ale z czerwonym i bialym pdswietlaniem
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Widząc a3 domyślam się że z a4 będzie fajnie projekcik. Pomysł na koła mamy taki sam. Ciekawe kto pierwszy zrealizuje zakup. Jakie opony rozwazasz naciągnąć, ja myślęo 215 225 szersze chyba nic nie podejdzie na dobrej glebie ?
-
B6 DIVISION
Kto sprawdzi mi nr WIN?
-
B6 by Armi - sesja s.25
Miód malina .
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Tak chyba własnie zrobie.Walne całość z 2.5 tdi
-
B6 DIVISION
Tez mam dwie sztuki z grzanymi d*pami
-
Czarny mat - BFB na gratach BEX
O i jest. Kolejna już 4 do kolekcji i to własciwie wszystkie z jednej wioski. Biedna policjia Musicie wiedzieć ze zapału temu gosciowi nie brakuje, zapewne doprowadzi ją do ładu dużo wczesniej niż nam się wydaje,Zapwne już niedługo bedzie chaczyła nierówności na drodze i ukręcała głowy przechodniom. Po części namawiałem Cie do wyboru tego auta ale z perspektywy dosc krótkiego czasu chyba nie załujesz? Powodzenia. Będę sledził
-
B6 DIVISION
Biorąc pod uwage że muszę zrobić jedną strone bo "debil cofał i zajebał" rozmyślam delikatne poszezenie.
-
B6 DIVISION
Kilka dni wcześnij na parkingu OBI taka sytuacja O ile tutaj zdecydowanie brakuje zderzaka od s i duzych koncówek wydechy to tutaj jest całkeim spoko co o tym myślicie?
-
[b5 ADR] 1.8 pierwsza audi, pierwsze auto EDIT: nowe zdjecia! NOWE PROBLEMY wlatuje gwint
Kolor felg ma jakąś kokretną nazwę?
-
1.9 tdi Jakie sprzęgło wsadzac?
Napisano dziś, 10:40 Prawdopodobnie tak własnie zrobie, kumpel chyba ma taki zestaw. Orietujesz się ile może byc wart komplet doscisk tarcz i dwumas w dobrym stanie?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Przedstawie teraz mój problem. Posiadam audi a4 b6 quattro wczesniej siedział tu silnik 1.8t avj teraz 2.7v6 Biturbo.Chcę włożyc skrzynie 6. Mam pytanie co dokładnie muszę kupic od jakiego modelu żeby to wszystko zagrało ze sobą. Swój napęd sprzedam w bardzo dobrej cenie jak by co.
-
Ostrów Wlkp i okolice
Robimy jakis termin? Zaproponujeę coś co prawda będzie to zimowy spot ale dlaczego nie, 3 styczeń poszukam jakies miejscówki z placem i jakąś restauracją co by można usiąść i wypić ciepła herbatke. Miejsce Krotoszyn ( dokładna miejsówka wczesniej ) 3 stycznia Lista -hiszpan123i pewnie 2 moich kumpli http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295667-spot-wielkopolska-krotoszyn/ Brak chetnych ?
-
1.9 tdi Jakie sprzęgło wsadzac?
Dev chyba zjadłes 1? 1400zł to sie zgodze