Treść opublikowana przez hiszpan123
-
A4-KLUB.GERMANY
Mam do bensheim 220 km na gdyby spotkać się w połowie był bym chętny.
-
Jaka średnica rur do budowy układu wydechowego w A4 B6 2.7 V6 BiTurbo?
Na dzień dzisiejszy zabieram wydech od kamulator. A jaki jest koszt wydechu z rs4. Masz jakieś filmiki jak gada taki wydech z 2.7?
-
[ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
Tym zderzakiem pomagasz spychac piasek tym koparkom? Dla mnie :thumbdown:
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Jak tam, co działasz?:wink:
-
B6 DIVISION
Chopcy nie drapac się potrzebny nr halogenka od strony pasazera s4 b6:hi:
-
Jaka średnica rur do budowy układu wydechowego w A4 B6 2.7 V6 BiTurbo?
Witam. Mam pytanie odnosnie wydechu do 2,7 biturbo .Silnik siedzi w budzie b6 myślę żeby zrobic do niego wydech z kwasówki. Jakie wymiary rur użyć? 3" z przejściem na 2.5" czy 2.5 " po całosci bedzie ok . W tej chwili silnik dysponuje mica 300+
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
4 sierpnia prawdpodobnie przyjadę na urlop, możesz podleciec sobie przymierzyć dustanse. Felgi :wink:z dystansami mam od kkrawata na przodzie 13mm na tyle 15mm zgadza sie Rafał? Nawet tego nie sprawdzałęm. Przod w moim przypadku musiał by byc 2mm cięciejszy tył leży idealnie . Dodam ze szukam springów -40 na tył najlepiej z amorkami w bardzo dobrym stanie.
-
B6 DIVISION
Jakie wymiary w mm ma kwasowa rura 2.5"?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Gdzie kupiłes short shiftera? Bedzie miazga jak to wystroicie:decayed:
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Dawaj ja na glebe zakładaj felgi a przestaniesz myślec o ich sprzedarzy
-
B6 DIVISION
Do 5 tys chciałbym zeby się zamknąć
-
B6 DIVISION
Panowie szukam bardzo dobrego lakiernika najlepiej z wielkopolski, chcę pomalować swoja b6 całą oprocz komory silnika. Auto ma kilkanascie wgniotek więc dokładniejsza wycena zapewne po ogledzinach auta. Może ktos polecic kogoś? Robota musi byc PRO. Ile wg będzie trzeba uszykować hajsu na malaturę całej b6?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
No panie Arkadiuszy będzie co oglądac na Ostrowie. Wiele zmian zaszło.
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Wróciła do łask:decayed:i to z niezłym pierdolnięciem. Fajny rozmiar koła i wzór :kox:niczego sobie.
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Dokładnie tak jak mówisz. Jak ja wracałem od nosba z pania jechaliśmy do 100km/h auto zatankowane do pelłna zrobione 200km i znów do pelna wyszło 9.3l (ja mam jeszcze skrzynie 5) Średnio wychodzi 100zł 100km około 16-19l
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
- [ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Kasa doszła. Paczka poleci jutro z samego rana- A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Nie logowałem jescze jej . Jakwróce do pl zrobie logi.- A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Doładowanie około 1.1 bara. Nie wiem jaka ma moc chcę mieć założyć fmic i zrobić wydech i przy korekcie się zobaczy co siedziało i co pójdzie wycisnąć- [ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Rozumiem ze sportem juz siedzi.- [ALL B6] Zwykłe A4/b6 AKE
W planach masz gwint, myślę że zderzak nie pozwoli ci na ustawieniu gwintu w takiej konfiguracji do jakiej gwint jest stworzony- A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Sam nie wiem macie jakieś fotki jak to wygląda na słupku lub na desce przed kratka wentylacyjna?- A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Kilka dodatkowych zegarów - Doładowanie - Ciśnienie oleju - temperatura spalanie- B6 DIVISION
ale że taką ???? http://rakom.nazwa.pl/cts/NP/A4/PD/5.jpg Komplecik- B6 DIVISION
Komu nowke podstopnice rs4 b7 z aso? 470+ kw - [ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo