Treść opublikowana przez hiszpan123
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Farba w sprayu do materiału. http://avatars.zapodaj.net/images/fa46d4ba1454.jpg Wyszło całkiem całkiem na caly sufit wyszlo 7szt.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Ano dobrze dobrze, nie jest to ori ale kosztuje 1/3 ceny ori s-lina . Mysle ze nie jeden by sie dal nabrac ze to ori s-line:wink:
-
A4 B5 1.9tdi /-60mm/18" FLAT FIVE /
Zrobie sie trochę cieplej i będę miłl drugie auto to zaczne myśleć o foteleach . Myślę że coś się wykombinuje:wink: ---------- Post dopisany 21-03-2014 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 13:38 ---------- Dlugo nic sie niedzialo wiec pora odswierzyc temat Wleciały amorki -60 na przod Felgi 18" 8.5" five flat opony 225.40.18 Dystanse przod 13mm tyl 15mm Podziekowania dla Kkrawata
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Jednak s-lina bardziej do mnie przemawia.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Tylko koncowe przelotowe . Chyba ze wezme ten wydech od Ciebie ---------- Post dopisany 10-03-2014 at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2014 at 20:15 ---------- Pewnego dnia auto przestało jechać dziś zlokalizowałem przyczyne Wpadł nowy n75, stary wywalał błąd ---------- Post dopisany 21-03-2014 at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 20:40 ---------- Carny sufit ale s-line wyszlo całkiem całkiem Menatka fis Zóltki zmieniły kolorNa tyle skończyła się już regulacja na dniach wywale nakrętke od regulacji i zejdzie jeszcze 5mm Tak na marginesie zamienia przedni zderzak s4 na s-line
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Przos siadł idealnie, popracuj nad tyłem i co najważniejsze zrób cos z tym przodem chodzi mi o lampe i maske (spasowanie).Felga
-
[B5 APS] by czorny
Lecisz panie grubo . Szykuje sie auto zlotu Ostrow 2014:wink:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Możliwe ze i ogień będzie nie dlugo od poczatku do konca kwas 2.5"
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
Pchaja mi sie na usta slowa " A nie mowilem":grin: Jest super a mysle ze detalekltore zostaly do zrobienia beda ogarniete w pierwszych wolnych chwilach:kox:
-
[ALL B6] 1.8T "Devil" nowy sezon.... nowa odslona!
Nie tylko listwy w środku sa krzykliwe, krzykliwie zachowuje sie też auto na zewnątrz
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
Miło popatrzec:kox:, jak tam wyglada temat z progami ?
-
A4-KLUB.GERMANY
Witam . Jestem a nawet jestesmyz kupmlem w Freiburgu . Chetnie z kumplem wpadniemy na jakis spot
-
C5 Freak Biturbo+
Czekam na felge i dobra glebe. Jestem pewien ze w tym projekcie tego nie zabraknie .pozdro
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Zaczyna to wszystko ładnie wyglądać. Arek planujesz swapa motoru czy 1.8 wystarcza?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Graty na swoim miejscu . *Zderzak przód s4 *wlepy przód tył *Korek oleju r8 *obudowa + filtr powietrza ITG *silnik na swoim miejscu Jakies tam foty
-
B6 DIVISION
Kto na forum ogarnia temat liczników ? Wymieniłem manetke na pełen fis . Założyłem wszystko, zakodowałem (troche tam namieszałem , pierwsze moje kodowanie ) Na to chwilę fis się wyłącza i wyłącza ale nie działają przyciski góra dól . Co jest nie tak albo co spierd.....?
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
16" czorno stal
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
To nie są od Ciebie te fele co na ostrowie miałeś ? Te te
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
Generalnie dzień jak co dzień i co wieczór coś dłubiemy. Dziś przy furmance zmieniliśmy przednie tylne klocki hamulcowe i końcówki drążka. Wczoraj zostały wspawane końcówki wydechu, przedwczoraj zamontowany tylni zderzak . Na dzień dzisiejszy auto wygląda tak jak na foto do zrobienia dużo ale wiele już zrobione . Po rozmowach z właścicielem smię twierdzić ze został zarażony a ja dopilnuje żeby choroba modzenia go nie opuściła . Kolejne dłubanie *progi *spryski a zaślepki Resztę modzenia będzie uzupełniał sam właściciel Aktualne foto
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Juzi mam już coś dla ciebie
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
Dziś wleciał tył, progi raczej będą od omegi. Jeszcze tylko dobre kolo i z zewnącz będzie:kox: tak trzymać . Czekamy na foto
-
B6 DIVISION
Znacie w wielkopolsce jakies dobre firmy ktore zajmuja sie walami napedowymi? Podpora i lozysko do wymiany a nie idzie gno.. rozczepic w aso 5500zl:facepalm:
-
Spot Leszno
Odezwij sie na pw mam jakies 6 szt
-
Spot Leszno
Jakie potrzebujesz ?
-
1 i 2 bieg dziwne jak by tarcie
Witam podczas ostrego przyspieszania na 1 2i bardzo zadko 3 biegu slusze z tylnej czesci auta jak by cos wpadalo w wibracjie czy jakies przycieranie, przy normalnym przyspieszaniu nie sluchac zadnych niepokojacych odglosow . Auto to a4 b6 2.7 biturbo okolo 300km . Jak myslicie, czy to moze byc uszkodzona podpora walu? Przy zmianie,redukci biegow czuc nie wielki luz.