Treść opublikowana przez hiszpan123
-
[B6 ASN] a4 by chrbk 3.0 quattro felgi x5 na aucie
Powiedz mi czy przy 10" jest mozliwosc dorobienia takiego dystanu zeby kolo wychodzilo okolo 5mm za obrys auta bo u ciebie jest chyba wiecej.Oczywiscie mam na myśli tył.
-
[B6 ASN] a4 by chrbk 3.0 quattro felgi x5 na aucie
Nie ma gwintu a juz jest ciekawie . Dawaj foty jak bedzie siedizała . Jara mnie to koło na maxa
-
B6 DIVISION
Kaju w niemczech drogi pozwalają na troche więcej . ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- Tak sa juz srebrne Na 215 można by się pokusić o mały dystansik:grin:
-
B6 DIVISION
Koła idą na sprzedaż,(już sprzedaje je tyle czasu ze zdążyłem je przemalowac) szykuje sie na 8.5 przod tył 9.5 . Wtedy na przód wpadnie 215 tył 225
-
Słabo jedzie z dołu
Witam auto slabo jedzie z dolu gdzie szukac przyczyny ? Przepływka i n75 nowka z aso Logi VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 2.7 Bit
-
B6 DIVISION
Dlatego tez chyba teraz zdecyduje się na te tańsze.
-
B6 DIVISION
continentale conti contact sport 5p starczyły na jeden sezon
-
B6 DIVISION
4 x NOWE NANKANG NS-2 215/35R19 215/35/19 GWAR FV (4065692658) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Kto co powie o tych oponach ? Macie może jakieś foto jak to sie ułoży na 9"?
-
B6 DIVISION
Panowie ktośkiedyś wspominał ze jakis koleś ma cały zestaw do swapa na quattro .Aktualne to jeszcze ?
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Brzmi zupełnie tak samo jak moja Jak na ori wydech całkiem niezle
-
[B5 APS] by czorny
Musiałbym miec twój charakter, to nie ja kupiłem b6 w avancie Tej tej panie zważaj na słowka nas tu jest więcej:grin: Daj znaka odnośnie tych springow na tył które sprzedajesz ile obniżają?
-
215/35/19
Mam na nie mega dobra cene komplet nowych wyjdie mnie 2200zl pytajac o te same u wulkanizatorow uslyszalem cenna 3500zl. Na ta chwile kupiłem 225.35.19 continentale conti contakt sport 5p teraz musze ogarnac 215.35.19 i tu pytanie czy byly produkowane te rozmiary z tego modelu co kupiłem 225
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Rozumiem ze strojenie bedziesz robił po zalożeniu fmica a nie przed?
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Ładnie pięknie panie ale do gleby ja dawaj i to sporo
-
Jakie sprzęgło do 1.8t na k04
Witam znajomy ma 1.8t na k04 wtryski 320cc ,FMIC.TIP .wydech,Dp itd . Auto bylo po chipe i w tej chiwli majakies 185km i sprzeglo sie slizga, dwumasa raczej oki .Pytanie jakie sprzeglo polecacie ? Dajmy na to ze przy dobrych wiatrach wydmucha to 240km i 330nm .Dodam ze to a4 b6 1.8t avj oska
-
215/35/19
A co powiesz o pirelli . W aso maja tylko pirelli i hankoki.
-
215/35/19
Szerokosc felg 9" .Pytanie czy jezdziłes na conti contact sport 5p bo te mnie interesuja a koles w serwisie powiedzial ze u nich w kompie tylki 2 firmy maja w tym rozmiarze dzis bede wiedział jakie
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Jak dlamnie czarny wygląda dobrze a nawet bardzo dobrze ale w zderzaku s-line lub s4 w zwykły dał bym tak jak Dominik napisał
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Materiał zachowuje cwoje własciwości i nie brudzi . Kolor jak najbardziej czarny.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Sportec fajnie jedzie przez miesiac pozniej juz moze brakowac:grin:, moja przestala jechac tak mi sie wydaje narazie czekam za nowa przepływka pozniej sprawdzanie szczelnosci itd ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- Krycha jak wlecisz naOstrów 2014 to moze polatamy troche na poduchach .Bradzo widzi mi sie air ride ale nie wiem jak sie o ma do ostrzejszej jazdy
-
C5 Freak Biturbo+
Wujek usiadła całkiem całkiem . Co zawita na pierwszy strzał ,wydech cy koło?
-
215/35/19
Witam chcę kupić opon 2x215.35.19 2X225.35.19 Najlepiej gdyby były to micheliny badz continental conto contakt sport 5p Wiadomo mi ze 225.35.19 sa dostępne ale i tu pytanie czy produkowane były 215.35.19?
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Oj Panie ale dałeś z glebą Wiem jak jest przejebane latać na takim setupie na codzień.Super wyszło
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Kolor miał być złoty wyszedł zółty . Przelatałem na tym sezon i teraz sa srebrne. Dokładnie tak jak mówisz o gustach sie nie dyskutuje
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Walcze z nia, czekam na nową przepływke i kilka innych pierdól . Ogolnie jakoś tam jedzie ale ma słaby dól jak ogarne na igłę to coś nagram . Nie spodziewac sie szału:grin: