Treść opublikowana przez hiszpan123
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
Navi jak najbardzej spoko . Jak ida prace na lakierem z tego co pamietam nie byl zaciekawy . Chyba tez wpadly inne opony? Powodzenia w modach . Byc moze do zobaczenia
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Na tych czarnych rs6 wyglada :kox:Jakie koszty za kierke (pw)
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Tak, DV dośćc zesto się psuja . najlepiej zamontować forga 007. Jeżeli chcesz zalozyc seryjna kupuj DV z tt sa mocniejsze
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Skąd ta cena? Z czego będą graty? A cena bierze się wlasnie z *silnik 4000 *sprzęgło (nowy docisk i tarcz z rs4 +używany dwumas )1300 *robocizna 4000-5000 *poduszki uszczelki silnika, DV , podczas montażu może wyjść wiele zeczy na które trzeba się przygotować . nie wiedomomo jak z stanem turbin. *chlodnica od 3.0 weze od klimy i pewnie jeszcze kilka zeczy o których zapomniałem *koszty transportu, do nosba mam 400km ( niby nie powinno się tego liczyc ale z portfela zniknie) ---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- Calkiem możliwe ze się gdzies spotkamy ale badziej prawdopodobne ze na jakims spocie bo bardzo zadko niemal ze wcale bywam w Koscianie
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Na pewno nie pomaga . Zrob to czym prędzej a pewnie odczujesz roznice:wink:. Na pewno zamiast dzwieku zrebaka który dlamnie jest conajmniej nie ciekawy będzie fajne psstt
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Jak wspomniałem w najbliższym czasie wpadnie 2.7 biturbo akcje przeprowadzi Nosb . W domu czekaja, podłokietnik w skorze, maneta od fisu ,zimowe kola ,hamulce 288 na tyl, po zimiowym okresie nowy lakier na kola nowe opony 225.35.19 i to pewnie nie koniec
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Na 100% masz spierdzieloną membranę w zaworze DV (dźwięk zrebaka)
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Masz ta dokladke na sprzedaż?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Cooo? Dlaczego ?????
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Co się stało ze niema dokładki od cupry?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Td04 styknie na 270+ . Mysle ze to już powinno się ladnie odpychać
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Ciezko będziesz miał zajechać nowe sprzeglo z takim niutonem jak, chyba ze często będzie bucior. Moje seryjne wytrzymywalo 310nm lecz dwumasa się odzywala . Jak ogarne czarnucha zrobimy jakas sesje .
-
[ALL B6] 1.8T "Devil" nowy sezon.... nowa odslona!
Mały aktual . Kolega nie ma dostępu do a4-klub a wiele się pozmieniało . Mialo nie być modow pod maską a tym czasem wpadly *turbo hybryda k04 *FMIC *wtryski 320cc *DP *TIP + stożek ITG *kawał blechy odgradzający filtr od ciepłego powietrza Po za tym felgi na załączonej wyżej fotce i zimowe oponki 225.35.19 oraz cos co masuje plecu i znajduje się w bagażniku
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
masz jeszcze te kola bmw na aucie? ustaw auto przod 61cm od blotnika do dolu . Był bym może zainteresowany tym
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Na dobrej glebie i oponie 225 35 tyl wpasuje się idealnie ale te dużo zależy od opony, odnośnie przodu przy dużej glebie i oponie 225 35 na zakrętach będzie przycieralo U mnie wygladalo to tak na bridgestonach przycierał przod i tyl. Po wymianie opon na continentale conti contact sport 5p tyl wpasowal się idealnie a przod jeszcze trochę przyciera dodam tez ze rolowalem trochę błotniki lecz za wiele nie pomoglo . Rozmiar felg 19" 9" ET 30 opony 225.35.19
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
Brawa a wytrwalosc i doprowadzenie seri do prawdziwej seri ...teraz na wirusa z nia:decayed:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Chetnie polatalbym z wami na takim torze:wink:
-
B6 DIVISION
Nasze progi sa trochę inne ,po pierwsze sa laczone w dwóch częściach.po drugie prug z rs4 ma delikane wychodzi na zenacz ale wlasnie nie wiem czy doklanie tyle co na foto jak tak to zabieram je
-
B6 DIVISION
no i niech ktos powie ze progi zle wygladaja Ani smie się sprzeciwiać ale eczy t sa progi od rs4 b7 mam takie nowki ori za 160 E , obra cena?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No no się wyprawia :kox:czekamy a końcowe foto
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Jak dlamnie kolo wpasowalo się mega dobrze, ja chce takie samo:wink:. Jakie masz tam wujek springi? Styklo mi by mi dokładnie takie zestawienie jak Ty masz 18"i taka gleba . Poprosze o koszty sprężynek i kola . Obczailem tez na 2 str. i wlasnie tu mi się wszystko rozjasnilo caly czas myslalem ze masz i 40 a przos i tyl a na tych flatach widać ze jest dużo nizej niż na tamtych OZ .Druga spawa nie wierze ze z tego pola nie wyjechales nie zosawiajac sladow po sobie:decayed:
-
B6 DIVISION
Te proi to rs4 b7 mam takie nowki w dobrej cenie i zastanawiem się czy je brac?
-
B6 DIVISION
Od czego sa tutaj progi ? rs4 b7?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jakis rok temu robilem hybryde k04 do dzisiaj pompuje 1.6bara przy 6tys obrotow trzyma do 1.2 fakt ze to jej maks . Ugralem na niej 220km i 310nm przy doladowaniu 0.9 , na wiecej nie pozwolil dwumas . Na to chwile turbo siedzi u kumpla i za jakis czas bedzie korekta . Jezeli ktos potrzebuje mam wtryski 440 cc . Do mocy 250 km jak najbardziej polecam hybryde
-
B6 DIVISION
Mysle ze w tej kwocie nic lepszego nie znajdziesz , chyba ze bedziesz szukal b5:wink: