Treść opublikowana przez hiszpan123
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
Ja też mógłbym pogonić swoje
-
[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
Obwód opony jest stały i to jest najważniejsze a tu da 4 takie same opony jedyne co się zmieni i tylko wizualnie to naciągi opon z tyłu będzie wiekszy
-
B6 DIVISION
Mamy tu jakiegoś Asa który znalazł by kod lakieru z tych felg
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Stary widze że wszystko jest na tip top
-
:..: Audi A4 B6 Project by qbatzr :..:
Fotele które włożyłeś to sporty a nie s-liny.
-
B6 DIVISION
1K0035349 Podziękować.Jutro lece do serwisu.
-
B6 DIVISION
Majstry sparciała mi uszczelka anteny GPS musze ja wymienic bo za chwilę woda będzie się lala do środka. Zna ktoś jej numer?
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Fajne ale ten wzór mi nie pasi. Fajne były Twoje Binno B1 Ale jeszcze szukam..mam czas, do wiosny Jak faktycznie nie ogarnie się tej RSski to poszuka się czegoś innego. A może któraś z Tych? Te binno może były by na sprzedaz
-
Audi A4 B6 Limousine - 1.6 PB Ebony Pearl
Strzeliłeś sobie w stope z tym silnikiem.
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
W 19" faktycznie troche lepiej http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/niFG2cyZJaj02rqPZbs7r5S_dUNgO1
-
A4-KLUB.GERMANY
Dopiszcie mnie też może jakiś termin mi podejdzie. 79-206 braisach. Mam tu też dwóch znajomych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzieje się coś jutro?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Można było odłączyć przeplywke i sie przejechać. Jak nie bedzie przerywać to przeplywke
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Miałem dwa jeden z chromem jeden czarny. Ile wyszedł komplet przód i tył jeśli to nie tajemnica?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Wczoraj sprzedałem gril s4 z czarną ramką, gdzie i za ile kupujesz stabilizatory?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Auto sprzedane temat do zamknięcia
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
4 tyś to ja rozumiem za gotowy układ do kupienia, robiąc wydech od kolektora do końcowego na jednym tłumiku płaciłem około1 tyś. a wydechy robiłem w MGmotosport Dzwoniłem niedawno do nich o wycenę kompletnego wydechu do a4 b6 z 2. 7 by. Dwa koncowe tlumiki i reszta rura 3" koszt 4/4.2tyś zl
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Zna ktoś nr zbiorniczka płynu chlodzscego ktory ma mocowanie do bocznej oslony- A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Narazie seryjne siedzą i chyba do końca roku tam zostaną W ostatnim czasie przy aucie podziałał Czorny(Jakub) . Wleciała skrzynia 6b z 2.5tdi z kompletnym napędem, fmic ,wydech z kwasu na przelotowych końcowych tłumikach i kilka drobiazgów. Na dniach dodam fotki- [B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Oczujesz różnice- [B6 AWX] Oem +
Auto w ostatnim czasie zmieniło się nie do poznania. Jest tłuscioszek- [B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Ile dałeś za listwy? Chhyba będę rozbierał swoją s4 na graty- [B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Trafiła w dobre ręce, może kiedyś da się zorganizować jakiegoś spota.- A4 B6 2.7 Biturbo budowa wydechu 3"
Trewor87 jest bardzo cicho mam nadzieje ze umnie bedzie duzo głosniej:P - B6 DIVISION