Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Wesołych Świąt
  2. Emil jak ma Rns-e to bierz z miejsca siemka
  3. pamięć super fajna rzecz , mam to wiem , gratki , a webasto coś nie pykało że podajnik wymieniłeś ?
  4. czyli mówisz że mam dzwonić do oporu i może za 20 razem się dodzwonie ? nie no spoko , w tym tygodniu podskocze
  5. No zabieram tylko powiedz jak , jak się nie można do Ciebie dodzwonić
  6. chopin odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysek i Tomek , co tam sie u Was odkutasza w tych Pabianicach ? wpychacie rowerzystów pod autobus, zabijacie ludzi ... pewnie to dj KILL
  7. wzajemnie dzięki i róznież witam nowego Pasjonata
  8. Kto jest dzisiaj ? Przyjeżdżać czy nie ?
  9. Tak myślałem Nie bede sie usprawiedliwiał i pisał czemu nie bo i tak to nic nie zmieni. Zmieniły się władze i nie ma zgody. Niech teraz ktoś inny się wykaże
  10. Pany w tym roku niestety nie zorganizuje wigilii. Także szukamy miejscowy
  11. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandrzej coś za stołki dorwał że swoje gonisz ?
  12. po co się spinasz? poluzuj gacie trochę, widać, że dawno w towarzystwie się nie kręciłeś, nie czujesz już żartu nawet... Ok , no to jak tak to już klękam... ale Ty się najpierw musisz położyć
  13. po co się spinasz? poluzuj gacie trochę, widać, że dawno w towarzystwie się nie kręciłeś, nie czujesz już żartu nawet... Ok , no to jak tak to
  14. ładnie się wystraszyłeś straty koloru Niczego sie nie wystraszyłem. Poprostu nie moge w niedziele. Zabierz sobie ten kolor jak cie razi w oczy.
  15. Ja również w końcu jakiś normalny dzień
  16. No wiadomo
  17. do jutra na spot postaram się mieć info a jak nie to maks niedziela bede wiedział
  18. tarabaniłem do niego przez miesiąc i sie nie mogłem dobić , a teraz trza cytrynówkje zalać bo malinówka się kończy
  19. czy nasz Arek Spartan jutro będzie na spocie ?
  20. przynajmniej teraz na spocie będzie można więcej porezać w soboty, Bo w niedziele czasem na galowo w laczkach i gajerze to nie za bardzo jest jak SI jak
  21. Czy najbliższy spot w sobote czy jeszcze niedziela ? bo widzę że spora większość jest za sobotą , siema
  22. No to czapka
  23. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak , bo są ori osrama i mają światło najbardziej niebieskawe z możliwych z homologacją . Bo ori z fabryki w tamtych czasach szły 4300K a te mają 5500
  24. czyli następny spot Mikołajkowy ?
  25. ja też już oddałem głos miło było dziś zobaczyć po długim czasie , ale niedziele właśnie są teraz ciężkie , a sobota jest super jak dla mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.