Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
Wesołych Świąt
-
Spoty wrocławskie
Emil jak ma Rns-e to bierz z miejsca siemka
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
pamięć super fajna rzecz , mam to wiem , gratki , a webasto coś nie pykało że podajnik wymieniłeś ?
-
Spoty wrocławskie
czyli mówisz że mam dzwonić do oporu i może za 20 razem się dodzwonie ? nie no spoko , w tym tygodniu podskocze
-
Spoty wrocławskie
No zabieram tylko powiedz jak , jak się nie można do Ciebie dodzwonić
-
Spociki Łódzkie
Kłysek i Tomek , co tam sie u Was odkutasza w tych Pabianicach ? wpychacie rowerzystów pod autobus, zabijacie ludzi ... pewnie to dj KILL
-
Spoty wrocławskie
wzajemnie dzięki i róznież witam nowego Pasjonata
-
Spoty wrocławskie
Kto jest dzisiaj ? Przyjeżdżać czy nie ?
-
Spoty wrocławskie
Tak myślałem Nie bede sie usprawiedliwiał i pisał czemu nie bo i tak to nic nie zmieni. Zmieniły się władze i nie ma zgody. Niech teraz ktoś inny się wykaże
-
Spoty wrocławskie
Pany w tym roku niestety nie zorganizuje wigilii. Także szukamy miejscowy
-
B6 DIVISION
Wandrzej coś za stołki dorwał że swoje gonisz ?
-
Spoty wrocławskie
po co się spinasz? poluzuj gacie trochę, widać, że dawno w towarzystwie się nie kręciłeś, nie czujesz już żartu nawet... Ok , no to jak tak to już klękam... ale Ty się najpierw musisz położyć
-
Spoty wrocławskie
po co się spinasz? poluzuj gacie trochę, widać, że dawno w towarzystwie się nie kręciłeś, nie czujesz już żartu nawet... Ok , no to jak tak to
-
Spoty wrocławskie
ładnie się wystraszyłeś straty koloru Niczego sie nie wystraszyłem. Poprostu nie moge w niedziele. Zabierz sobie ten kolor jak cie razi w oczy.
-
Spoty wrocławskie
Ja również w końcu jakiś normalny dzień
-
Spoty wrocławskie
No wiadomo
-
Spoty wrocławskie
do jutra na spot postaram się mieć info a jak nie to maks niedziela bede wiedział
-
Spoty wrocławskie
tarabaniłem do niego przez miesiąc i sie nie mogłem dobić , a teraz trza cytrynówkje zalać bo malinówka się kończy
-
Spoty wrocławskie
czy nasz Arek Spartan jutro będzie na spocie ?
-
Spoty wrocławskie
przynajmniej teraz na spocie będzie można więcej porezać w soboty, Bo w niedziele czasem na galowo w laczkach i gajerze to nie za bardzo jest jak SI jak
-
Spoty wrocławskie
Czy najbliższy spot w sobote czy jeszcze niedziela ? bo widzę że spora większość jest za sobotą , siema
-
Spoty wrocławskie
No to czapka
-
B6 DIVISION
tak , bo są ori osrama i mają światło najbardziej niebieskawe z możliwych z homologacją . Bo ori z fabryki w tamtych czasach szły 4300K a te mają 5500
-
Spoty wrocławskie
czyli następny spot Mikołajkowy ?
-
Spoty wrocławskie
ja też już oddałem głos miło było dziś zobaczyć po długim czasie , ale niedziele właśnie są teraz ciężkie , a sobota jest super jak dla mnie