Treść opublikowana przez chopin
-
B6 DIVISION
a dlaczego się po zamknięciu swiecą DRLe ? nie pomyliły się czasem z CLH ?
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
takie ujęcie mi się dzisiaj udało złapać. Co prawda aparat kijowy bo z telefonu ale coś tam zawsze złapie
-
Spoty wrocławskie
aaa no to nie bylo tematu
-
Spoty wrocławskie
Nitroo chciałeś chyba ostatnio 4 x el szyby http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285172-boczki-a4-b7-b6-s-line-pakiet-swiatlo-4x-elektryka-alarm-kompletne/
-
Siemianowy Golfik Gti
ale się wolno zbiera do "setki" :grin:
-
B6 DIVISION
widziałem jak Ci sie spodobało jak do mnie wsiadłeś poza tym jak dbasz to skóra przyjemniej pachnie Harry czyżby ?? http://allegro.pl/audi-a4-b6-fotele-skora-sedan-stan-idealny-i4440638582.html
-
B6 DIVISION
pewnie po przejażdżce moją ? jak jest środek zadbany to zupełnie inaczej jest zobaczysz że Ci się autko spodoba na nowo
-
B6 DIVISION
Harry modzisz skóre ? :decayed:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Akjam , kolorek NASZ PRZEPIĘKNY i fura niesamowity kox :kox: :kox: to co zrobiłeś , mega szacun mam nadzieje że zobacze na żywo
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
czorny słyszałeś już drugą zwrotkę piosenki o kaju ? ej c**ju! no co no co ?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
czorny słyszałeś już drugą zwrotkę piosenki o kaju ?
-
B6 DIVISION
ktoś kojarzy wątek z halogenami od fabii RS ? na tym nowym forum wcięło subskrypcje i znaleźć nie mogę
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
koszty eksploatacji względem audi 1.9 -- sporo większe, same części dużo droższe, poza tym ten środek tak archaiczny. Nie mówie że fura była zła , bo komfortowa i mocna ale jakoś AUDI bardziej do mnie przemawia
-
B6 DIVISION
tylko nie próbuj na siłe wyciągać bo później będzię : OOOOOOOOOOŁŁŁA OOOOOOOOŁŁA :grin: :grin:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Arturo ... :grin: :grin: :polew:
-
B6 DIVISION
Za krótko:( Objechaliśmy miasto melexem z przewodnikiem, sporo się dowiedzieliśmy i zobaczyliśmy. Halę stulecia, Fontannę, Ogród Japoński zobaczyliśmy już sami. Wyjechaliśmy o 17, w domu na 23, a rano do pracy. Świetne miasto. W ogóle zachód Polski bardzo się różni od tego co mamy na co dzień na wschodzie. to zapraszam na dłużej ja z chęcią ugoszczę i oprowadzę też a fontanne to musisz zobaczyć pokaz multimedialny z laserami - Harry specjalnie przyjechał żeby to zobaczyć
-
B6 DIVISION
Armi jak tam zwiedzanie Wrocławia ? udało się wszystko zobaczyć ? Panorama Racławicka ? Sky tower ?
- Spoty wrocławskie
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
i karnej c*py za c**jowe parkowanie (leżenie na kocu przed wejściem do domu ) :grin: :grin:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
widzieliście co ten wariat magic walnął w sygnaturze ? :grin: :grin: :polew: :polew:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
no no , i zapomniałeś dodać że tańcowałeś na dachu swojego wozu
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
mogłeś spać w aucie Duzo nie brakowało a bym spał na kocu przy bramie wjazdowej :banan: :banan: nie przy bramie wjazdowej tylko przed wejściem do pierwszego domku :grin:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Bucu na google drive
-
[B6 AVF] by Edyta
Edytko , przepiękna furka , i kolor też bardzo wyjątkowy
-
B6 DIVISION
nagraj filmik albo poproś kogoś żeby nagrał jak będziesz jechać i wtedy będzie nam łatwiej