Treść opublikowana przez chopin
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Ależ nie ma problemu ogarniemy Witaj dzięki i dawaj tutaj : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/ no to działamy dalej w temacie przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka Miałem h&r i polecam. Brak jakichkolwiek problemów. Tylko nie dokręcaj ich wybitnie mocno żeby nie pękło alu Dzięki za rade mój kompanie myślę że są optymalnie dokrecone
-
Spoty wrocławskie
Postawisz kiedyś jakiegoś dobrego whiskacza to sie sytuacja może wyprostuje.
-
B6 DIVISION
Tak, ale już chyba na emeryturze Nie wiem, jak bardzo się orientujesz, ale kiedyś były rozgrywane Mistrzostwa Polski Klubów Kibica i rozgrywałem - raz czwarte miejsce, a rok później drugie oraz na Meczach Dziennikarzy PLK. Jeździło się do Sopotu na mecze jako kibic, jak jeszcze Dylewicz tam grał Teraz gra dla mojego klubu hehe Ty mi powiedz dlaczego zrezygnowałeś z Bukowiny ?
-
Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015
No to i od Chopina lecą podziękowania za całą imprezę. Co prawda w tamtym roku dewolaj był lepszym rozwiązaniem bo zjadłem 5 dokładek a ten placek taki sobie ale powiedzmy że już zapomniałem Dzięki za super spędzony wspolnie czas. Z tymi co miałem pogadać a sie nie udało - przepraszam , nadrobimy przy najbliższej okazji
-
B6 DIVISION
To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: Dzięki mordy również za kolejny super zlot Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem A to z nimi da się wygrać ? był cień szansy na to jak sobie samobuja władowali
-
B6 DIVISION
To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: Dzięki mordy również za kolejny super zlot Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem no to trenujemy przez najbliższy rok i z palcem w ... następnym razem i pokażemy
-
B6 DIVISION
To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: Dzięki mordy również za kolejny super zlot
- B6 DIVISION
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
Hesiu spotykamy się o 8.30 na ORLENIE na autostadzie we Wrocławiu przed bramkami . Będziesz miał tylko jednego orlena więc napewno się nie zgubisz https://www.google.pl/maps/dir/51.0496703,16.9695345/51.0496636,16.9696847/@51.0495177,16.9697733,137m/data=!3m1!1e3?hl=en
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
Hesik uważajcie w Ilowej bo tamte drogi rozwalone są tak że sie jechać nie da... lepiej na żagań i świetoszów i na autostrade Spokojnie znam te drogi :grin: :wub: Szopen tlf priv? Hesiu dawaj na priva tel do siebie
-
Spoty wrocławskie
Goldi nie będę tego komentował
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
:grin: :wub:
-
Spoty wrocławskie
Ja mam odpowiednie zabawki do tego : vag i profi miernik lakieru pisz na pw
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
No wiadomka , dlatego napisałem że nie ma co marudzić
-
B6 DIVISION
Qfa ja nie wierze kto tu zaglądnął :P
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
O ktorej startujesz?Ja startuje o 12 ze Starogardu Gd.Kurcze, ja dopiero o 20. Jedzie ktos jeszcze tak pozno? Opłaca sie wogole , bo o tej porze co ty dojedziesz to cwiara tylko bedzie dzika kończył Jak Doniek i Wladi przywiezie bimbru to nie wiem czy się czasem ten wieczór szybciej nie zakończy :grin:
-
Spoty wrocławskie
B6 :grin: :grin: :polew: :polew:
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
Drogi Marku - mówisz że za wcześnie dla Ciebie a zobacz na Dziadka który wyjeżdza o 4 rano żeby z nami polecieć . Myślę że tej godziny mniej spania nie będziesz żałował jak razem będziemy lecieć - to jest na prawdę świetna sprawa wspólna podróż nie namawiam acz serdecznie zachęcam
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
Hesik no w końcu 8.30 jak najbardziej . Cb kanał mysle ze 16 będzie ok
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Witaj dzięki i dawaj tutaj : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/ no to działamy dalej w temacie przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
lecisz S7 czy A1? Jędrku rozmawiałem z Dziadziem przed chwilą i poleci z Tobą A1 żeby razem śmignąć Panowie - utworzyłem grupe na WhatsAppie Kto nie ma to zachęcam do założenia i będziemy w kontakcie na bieżąco Podeślijcie na PW numery kogo nie mam i dodam albo kto nie używał jeszcze to wyśle linka do pobrania
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
no to mega super
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
Tak 8.30 we Wrocku i ruszamy dalej
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
tak i bedziemy okolo 10 na A4 no to gitarka , czyli spotykamy się wszyscy poprostu wcześniej na Mysłowicach o 10 i razem lecimy na kraków
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
Magic a Wy jak będziecie lecieć z czewy ? Wjeżdzacie na A4 w Mysłowicach ?