Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Powodzenia w poszukiwaniach Ja żeby znaleźć w normalnym stanie, za normalne pieniądze poświęciłem 3 miesiące łodafak ?
  2. jutro ma być 37 stopni to wszyscy pojadą się chlapać w wodzie a nie na spota BTW ma ktoś do sprzedania HOKEJ przód do B5 po lifcie ?
  3. Jestem pod telefonem. Ja chcialem z zona i dzieckiem pojechac to moze jutro taki rodzinny grill ? z Tobą to gorzej jak z dzieckiem :facepalm: najpierw dzisiaj zwołujesz od południa ekipe a póżniej nagle jutro , i to jeszcze z żoną i dzieckiem :facepalm: to ma być chyba taki spotowy grill i spotkanie kumpli a nie rodzin klubowiczów jak chcesz rodzinnego to weź żone i dziecko i jedź do rodziców a tymczasem wasze zdrowie , kasztelan wchodzi
  4. Lagunka to było z ironią a własnie że podobno nawet jak wywale halogeny to i tak bedzie działać clh na tych ledach
  5. Ja już drugi raz prawko zdawałem po przekroczeniu punktów i dzisiaj chcieli mnie strażaki miejskie zatrzymać bo wjechałem za zakaz koło rynku ale im zwiałem i też sie obeszło bez mandatu przyszły ledy w koloże bixów h6w , jutro bede rezał i zobaczymy co z tego wyjdzie , niby mają być can-bus , zobaczymy
  6. Panowie, przeczytałem wasz wątek i jedno pytanko , jak to jest z funkcją coming living home - ponieważ takową posiadam i sie zastanawiam nad tym co sie stanie jak wywale halogeny i w ich miejsce wstawie ledy do jazdy dziennej. Czy będzie to działało tak jak do tej pory ? i drugie pytanko jaki rezystor zastosować jak mam pełnego fisa żeby nie wywalał błędów spalonej żarówki ? i trzecie pytanko - jeśli mam funkcje AUTO , to czy będzie taka możliwość żeby z niej korzystać w taki sposób że za dnia same sie włączają dzienne a pod wieczór same gasną bo sie włączą postojowe z bixami ? sorki za tyle pytań na raz ale LAGUNA też na początku męczył pytaniami :P:P :hi:
  7. co zrobić , tak jak zawsze Pixi czy Ty masz w swoich bixach postojówki ledowe h6w czy rezałeś na w5w ? bo nie wiem co u siebie zrobić ? czy kupic z allegro ledy h6w czy ta druga opcja ?
  8. no to mnie też to wali także mnie nie będzie
  9. a może być zamiast wódki pizza ? bo ja niestety wódki nie moge
  10. Arek , mijał mnie dzisiaj na jednym kole jakiś koleś na żółtym ścigaczu o numerze rej D1 DAWCA to jakiś Twój znajomy ? ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- Emil stawiasz coś ażeby to uczcić ? ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- patrzcie na to : pierwszy filmik Tego nie zobaczysz w telewizji! - ToSieWytnie.pl
  11. no to pogratulować przy tej prędkości to nawet fotoradar się nie uruchomi
  12. no to pogratulować
  13. moge Ci wynająć swoje a dopóki nie sprzedasz to ja się wbije do dziadka swoim wywalając jego octavke
  14. nie ma sprawy , jak moge to zawsze pomoge nawet w moje urodziny zrywając się z urodzinowej impry ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- Prosze uprzejmie Panie Hornet , Ćwiara dzięki wielkie :hi: ewentualnie jeden domykacz .... Tylko pytanie po co automatyczne składanie jak w zimę można się zdziwić jak się nie rozłożą jak sąsiadowi w tym roku w lagunie a po to że ja mam np garaż podziemny i nie zamarzają , a nie trzeba co chwile gałką kręcić a na miasto nie wyjeżdżasz ? Całą zimę auto stoi w garażu ??? qr** rusz głową bo widzę, że ciężko z myśleniem. w warszawie stało , wyjeżdżało tylko jak przyjeżdżałem do Wrocka albo jechałem we wtorek na warszawskiego spota , i tutaj też bedzie poza tym ja lubie zime i śnieg i mróz i po co w zimie stać w korkach ? to Ty rusz głową bo z Twoim myśleniem też słabo
  15. nie ma sprawy , jak moge to zawsze pomoge nawet w moje urodziny zrywając się z urodzinowej impry ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- Prosze uprzejmie Panie Hornet , Ćwiara dzięki wielkie :hi: ewentualnie jeden domykacz .... Tylko pytanie po co automatyczne składanie jak w zimę można się zdziwić jak się nie rozłożą jak sąsiadowi w tym roku w lagunie a po to że ja mam np garaż podziemny i nie zamarzają , a nie trzeba co chwile gałką kręcić
  16. Prosze uprzejmie Panie Hornet , Ćwiara dzięki wielkie :hi:
  17. drodzy koledzy , pytanie o porade : co byście doradzili i zrobili ? zamontować drl do mojej b6 w długich czy lepiej dołożyć dzienne okrągłe w halogeny ? z halogenów nie skorzystałem jeszcze ani razu odkąd mam auto i wydają mi się zbędne . co myślicie ?
  18. widziałem ten filmik już dawno temu , przeczytałem cały artykuł na forum o pamięciach foteli i składaniu lusterek i wszyscy zgodnie stwierdzili że nie ma takiej możliwości jedynie przez kodowanie , a to składanie z po zamknięciu z klucza jest tylko możliwe po dołożeniu zewnętrznego modułu. Przed chwilą rozmawiałem z Dominem 79 , jeśli jest inaczej to napisz jak to zrobić , a zapewniam Cie że nie tylka ja ale i reszta klubowiczów którzy usiłują to zrobić od dawna , postawimy Ci po dobrej flaszce. a więc ?
  19. nie , takiego nie mam ale Twoje b8 spokojnie skoro masz kabel to koduj lustra... a z tego co wiem nie możesz zakodować...... Trafisz się szybciej niż Ci się wydaje..... nie że nie moge tylko nigdy nie probowałem tego zrobić bo nie wiem jak , wiec sie za to nie zabieram żeby nie namieszać. Jak wiesz to pomóż i napisz i wtedy zobaczymy czy zadziała
  20. nie , takiego nie mam ale Twoje b8 spokojnie
  21. ja mam i moge pomóc , poszło PW :polew: Twój kabel się z nim nie połączy masz KKL a nie CAN Cwaniaczku , mojega kabla na oczy nigdy nie widziałeś i pier**lisz farmazony publicznie na forum ! Podpinałem w wawie B8 z 2010 roku swoim kablem to jak nie mam CANA ? Mam DUAL-K & CAN i wszystkie B7 i B8 chłopaki podpinali moim kablem więc następnym razem poprostu się zapytaj albo lepiej nic nie pisz ! i może jakieś przepraszam ? Mówiłeś że masz kabel za 20 zł ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- Chyba Cię pogięło w pół...... i znowu głupoty wypisujesz ! powiedz kiedy masz urodziny to Ci kupie bilobil na pamięć nigdy nie powiedziałem że mam kabel za 20 zł bo takiego nigdy nie kupił, ale za to pamiętam z jaką sytuacją to pomyliłeś , przyjechał raz kiedyś na spota jakiś świeży młody koleś i sie właśnie żalił że kupił kabel na allegro za 2 dychy i że czegoś tam nie mógł ustawić ... ta dam ---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ---------- Dikson to nie jest byle gówno bo hornet nigdy mojego kabla na oczy nie widział i nie wie od kogo go kupiłem i zaczyna sie naśmiewać bo pomylił sytuacje , i później wszyscy cisną i polewają . Tymczasem nikt w ogóle sie nie odezwał jak Szymeniu poprosił o pomoc a dla mnie to żaden problem, jak mam i moge to z chęcią zawsze pomagam
  22. ja mam i moge pomóc , poszło PW :polew: Twój kabel się z nim nie połączy masz KKL a nie CAN Cwaniaczku , mojega kabla na oczy nigdy nie widziałeś i pier**lisz farmazony publicznie na forum ! Podpinałem w wawie B8 z 2010 roku swoim kablem to jak nie mam CANA ? Mam DUAL-K & CAN i wszystkie B7 i B8 chłopaki podpinali moim kablem więc następnym razem poprostu się zapytaj albo lepiej nic nie pisz ! i może jakieś przepraszam ?
  23. ja mam i moge pomóc , poszło PW
  24. Ta co stoi obok Ciebie to Twoja panna ? ---------- Post dopisany 15-07-2013 at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 20:58 ---------- Hornet, widziałem peugota okolo 7:50 na przejeździe. Jadę, mrygam, wyprzedzam i patrze, że to Twoja żona a nie Ty. bo jego żona tylko na audi zwraca uwagę , a Ty emay znowu masz skodzillaka i ten nowy pewnie jeszcze bez ramek
  25. ja też dzisiaj nie bede bo kończe malować nowy pokój i piore dalej wykładzine bo udało mi sie odkurzacz piorący pożyczyć i jade z koksem żeby sie jak najszybciej przeprowadzić. Ale wczoraj przynajmniej byłem na chwilke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.