Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. Coś masz strasznie namieszane bo miałem już przypadek ze moduł nie działał ale to wogule łączności nie było. Jak nie masz lepszego kabla to musisz zajrzeć do modułu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytałem o dekielki. Jakieś numery masz na te dekielki z opla? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. Również kabel może być słaby i się nie połączy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A numery masz może tego? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie dekielki do bixow dokupi w aso? Jeśli tak to jaki koszt? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. Nie raz yez jest parrot albo nokia . Nie ma bt. Juz nie raz tak w B6 widziałem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak chcesz to mam nowszy 8P1 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. Fakt. Moją pomyłka; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. Witam. Bede jutro w gdańsku. I szukam noclegu. Polecicie coś? wyjazd to spontan i nie bardzo mam czas szukać i dzwonić za noclegiem. Oby były wolne miejsca i w miarę pokoje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Adapter tak a rozdzielacz to jak uważasz. Taniej wychodzi piny przepiac Jak dobrze radio odbiera to ja bym tego nie ruszał Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pierwszy adapter nie potrzebnyDrogi teraz nie Trzeci tak,do niego podpisz przez adapter jedną antenę a drugą wpisz bezpośrednio do wtyczki w wolne miejsce czyli rozdzielacza nie potrzebuje a jedynie ten z tego linka tak? http://archiwum.allegro.pl/oferta/adapter-antenowy-fm-rns-e-rnse-audi-przejsciowka-i6009166348.htmli dlaczego drogi ,,teraz nie"??? a jakis wzmacniacz antenowy stosowac??? Ta przejściówkę musisz kupić żeby anteny podłączyć Co do rozdzielacza to może i to prostsze rozwiązanie bo tak trzeba piny przekładać z kostki do kostki Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Miałem Ori concerta 2 z peknietym wzmacniaczem z końcówka D . Radio czasem trzeszczalo po zmianie na rns a potem wzmacniacz z końcówka AA łapie inne stacje, lepiej odbiera ale czasem też zatrzeszczy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. Moge podać. Chyba mam nawet całą instalacje pod grzane spryski Chyba tak. Nie pamiętam już dokładnie bo to juz jakiś czas temu to wyciagalem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. Kable idą od spryskow nadkolem do ściany grodziowej w okolicach pedałów i kostka chyba jest osadzona po skrzynka bezpieczników Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No i elegancko; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. Ciekawe czy kupiłeś dobry kabel bo nie każdy się połączy z modułem BT Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju zrobi; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. Jeśli jest stary moduł a nowy telefon to książkę pobiera dłużej. Tu bardziej jakby wina była w module, że jest uwalony bo wersja low ,high nowy czy stary nie powinno zrywać połączenia Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. Jeśli masz starszy moduł to byłby problem z książką ,wolniej sciagaloby ja na radio. Jeśli się rozlacza to raczej uwalony moduł Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. Nie pójdzie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jesteś pewien na 100% bo juz kazdy inny nr ppdaje?pozatym pytalem o wersje chrom Zamawialem dlasiebie esp,rolete i air bag off takze jestem pewny.Jesli ty jestes nie pewny to moge ci zdj podeslac to co mam w aucie
  23. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Esp 8E1927134A5PR Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Wersja pod przyciski Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ci nikt nie potwierdzi to wieczorem sprawdzę bo mam rozpiske z aso części. Z tym ze zaslepek nie kupowałem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. Niedługo planuje mieć zestawy i adaptery będę miał też na sprzedaż Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.