Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. A jaki masz moduł BT? U mnie mogę dzwonić i z kierownicy i z RNS-E . Rozmówca słyszy mnie dobrze jak i jego Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. Te co pokazałeś z aukcji nie będą pasowały Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    3 napewno nie będzie pasował. 1 2 4 będą pasowały bo są doczepiane Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam kilka pytan . Czy spryskiwacze ze zderzaka sline pasuja do S4 to samo pytanie odnosnie halogenow ? I druga sprawa . Przekladal ktos pokretlo chrom do swojego wlacznika
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przycisk navi jest od małej navi w zegarach. Navi siedzi w bagażniku a cała nawigacja jest na fisie. Przy RNS masz navi na radiu i między zegarami Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak masz RNS to nie bardzo jest co zrobić z przyciskami navi. Jedynie mogą się podswietlac Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chcesz mieć mała navi w zegarach? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W sumie fajny pomysl . Mam dwa wyjscia albo lutowac albo zrobic tak jak piszesz
  9. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta sprezynke co przez nia kable ida ?
  10. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chce rozebrac widoczny na zdj plastik czarny zeby przeciagnac kabel ,na zdj sa dwie sroby od strony mocowania do drzwi ,odkrecalem je ale cos jeszcze trzyma ten plastik Moze ktos wie jak to rozebrac zeby kabel przelozyc?
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lusterko rozebralem do golego stelaza . Problem mam z plastikiem na mocowaniu
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie rozbieral ktos lusterko zewentrzne zeby przewod przeciagnac . Mam dwa lusterka i w jednym mam uciety przewod i chcialbym go przelozyc ,probowalem rozebrac i nie moge tego czarnego plastiku przy mocowaniu zdjac Druga sprawa mam antene dachowa sharka i potrzebuje kabli do niej . Ma ktos moze ?
  13. Pawle dostane lampy to wszystko zaprezentuje;) na razie Gwerty kończy rzezbic Wrzucam na szybko fotę na bix ach od Gwertego. Wrzucone soczewki Intemo. Cały czarny środek i led na H7. Wygładka zacnie. Jeszcze tylko musześć ogarnać temat parowania lamp To Gwerty nie ogarnął problemu parowania lamp? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zmieniałem jakiś czas temu magiel bo wyrzucalo mi na prawo kolo płyn. Nowy magiel włożony a wspomaganie jak w starze. Koleś od którego brałem magiel dał mi pompę od B7 3.0 Tdi. Założyłem bez problemu. Jedyna różnica to ze młodsza i ze 20 barów mocniej dmucha. Potem były dalsze przygody ale to przez servotronic a pompa została z 3.0 tdi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Biggman ma taki przycisk u siebie . Uderzaj do niego moze ci powie jaki jest numer tego przycisku
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie. Wystarczy link do jego profilu bo nie mogę znaleźć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No nic. Poczekam aż wróci Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. To fakt bo pokrętła z a3 są w cenie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam użytkownika seta1.8t. Niestety przez tapatalk ciężko to zrobić . Może ktoś podrzuci link do jego profila Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. Samo pokrętło pasuje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. Juz kilka osób pisało ze np na funkcji 0 świecą światła. Może chrom jest ok ale czarną powierzchnia ma inny odcień. Widziałem taki na żywo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. Widzieliście jak wygląda ten chiński przełącznik? Jak po malowaniu zestawem naprawczym. Poza tym już nie jedna osoba narzekała na działanie takiego przełącznika Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. Siema. Panowie mam sprawe . Trzeba mi jedna rzecz odebrac i wyslac . Czesc jest do odebrania z centrum Wrocławia . Pomoze ktos ? Mam jeszcze jedna z okolic Dzierzoniowa . Jesli ktos bylby z okolic i chcial pomoc to byloby fajnie
  25. W manetce jest fis? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.