Treść opublikowana przez rafi10612
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A jaki masz moduł BT? U mnie mogę dzwonić i z kierownicy i z RNS-E . Rozmówca słyszy mnie dobrze jak i jego Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Te co pokazałeś z aukcji nie będą pasowały Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
3 napewno nie będzie pasował. 1 2 4 będą pasowały bo są doczepiane Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie mam kilka pytan . Czy spryskiwacze ze zderzaka sline pasuja do S4 to samo pytanie odnosnie halogenow ? I druga sprawa . Przekladal ktos pokretlo chrom do swojego wlacznika
-
B6 DIVISION
Przycisk navi jest od małej navi w zegarach. Navi siedzi w bagażniku a cała nawigacja jest na fisie. Przy RNS masz navi na radiu i między zegarami Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jak masz RNS to nie bardzo jest co zrobić z przyciskami navi. Jedynie mogą się podswietlac Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Chcesz mieć mała navi w zegarach? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
W sumie fajny pomysl . Mam dwa wyjscia albo lutowac albo zrobic tak jak piszesz
-
B6 DIVISION
Ta sprezynke co przez nia kable ida ?
-
B6 DIVISION
chce rozebrac widoczny na zdj plastik czarny zeby przeciagnac kabel ,na zdj sa dwie sroby od strony mocowania do drzwi ,odkrecalem je ale cos jeszcze trzyma ten plastik Moze ktos wie jak to rozebrac zeby kabel przelozyc?
-
B6 DIVISION
Lusterko rozebralem do golego stelaza . Problem mam z plastikiem na mocowaniu
-
B6 DIVISION
Panowie rozbieral ktos lusterko zewentrzne zeby przewod przeciagnac . Mam dwa lusterka i w jednym mam uciety przewod i chcialbym go przelozyc ,probowalem rozebrac i nie moge tego czarnego plastiku przy mocowaniu zdjac Druga sprawa mam antene dachowa sharka i potrzebuje kabli do niej . Ma ktos moze ?
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Pawle dostane lampy to wszystko zaprezentuje;) na razie Gwerty kończy rzezbic Wrzucam na szybko fotę na bix ach od Gwertego. Wrzucone soczewki Intemo. Cały czarny środek i led na H7. Wygładka zacnie. Jeszcze tylko musześć ogarnać temat parowania lamp To Gwerty nie ogarnął problemu parowania lamp? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Zmieniałem jakiś czas temu magiel bo wyrzucalo mi na prawo kolo płyn. Nowy magiel włożony a wspomaganie jak w starze. Koleś od którego brałem magiel dał mi pompę od B7 3.0 Tdi. Założyłem bez problemu. Jedyna różnica to ze młodsza i ze 20 barów mocniej dmucha. Potem były dalsze przygody ale to przez servotronic a pompa została z 3.0 tdi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Biggman ma taki przycisk u siebie . Uderzaj do niego moze ci powie jaki jest numer tego przycisku
-
B6 DIVISION
Dzięki wielkie; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nie. Wystarczy link do jego profilu bo nie mogę znaleźć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
No nic. Poczekam aż wróci Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przełącznik świateł w chromie
To fakt bo pokrętła z a3 są w cenie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Szukam użytkownika seta1.8t. Niestety przez tapatalk ciężko to zrobić . Może ktoś podrzuci link do jego profila Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przełącznik świateł w chromie
Samo pokrętło pasuje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przełącznik świateł w chromie
Juz kilka osób pisało ze np na funkcji 0 świecą światła. Może chrom jest ok ale czarną powierzchnia ma inny odcień. Widziałem taki na żywo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przełącznik świateł w chromie
Widzieliście jak wygląda ten chiński przełącznik? Jak po malowaniu zestawem naprawczym. Poza tym już nie jedna osoba narzekała na działanie takiego przełącznika Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Siema. Panowie mam sprawe . Trzeba mi jedna rzecz odebrac i wyslac . Czesc jest do odebrania z centrum Wrocławia . Pomoze ktos ? Mam jeszcze jedna z okolic Dzierzoniowa . Jesli ktos bylby z okolic i chcial pomoc to byloby fajnie
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
W manetce jest fis? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka