Treść opublikowana przez Damian
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
k**estwo PO
-
F1, Rajdy i Motorsport
I d*pa.... ps. Wg Borowczyka 69 - 48= przeszlo 30
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ciekawe czy Ferrari dowiezie dublet
-
Piłka nożna
Kamyk jarasz sie wczorajsza wygrana UTD?
-
Piłka nożna
Jakos tak.... nie wiem Bierze Valdesa- sprzedaje Valdesa Wydaje miliony na Di Marie-prawdopodobnie sprzeda go po roku Sprzedaje van Persiego a w jego miejsce kto? Falcao poszedl do Czelsi itd itp. Choc do konca okna zostalo duzo to kto tam bedzie gole strzelal? Young? Januzaj? Chicharito?(pewnie tez.odejdzie) Ja na waszym miejscu to bym sie modlil zeby Schneiderlin i ten Szkop z duza szczeka sie jakosdogadali na boisku bo jak to nie wypali to bedzie jak za Moyesa ale nie chcialbym tego bo United to dla mnie jedyny klub w Anglii ktory lubie i tyle. To moja opinia No i ta cala telenowela z Davidem De Gea...
-
Piłka nożna
Patrze na transfery w PL i za cholery nie moge LvG zrozumiec
-
Piłka nożna
Pierwszy gol meczu Korona Jaga stadiony swiata. Wizytowka Ekstraklapy
-
Piłka nożna
http://m.fangol.pl/view/107896/
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ciekawe jak naprawde wyglada sytuacja z Schumacherem...
-
Piłka nożna
http://static.wixstatic.com/media/16fbb5_5e8d01828f9b4414b96260fe0d5e40c7.jpg dac**je :-D:-D:-D
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jules Bianchi nie zyje
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja dodatkowomam w podbitce wmontowane nawietrzniki zeby byla wentylacja wiezby i jest git
-
Wezwanie do urzędu skarbowego
Kontrola krzyzowa.....mialem takich pincet. Powiedz to samo co tamten gosc i spokoj
-
Piłka nożna
Jak dla mnie to on jest tez slaby
-
Strefa motocyklistów
tez szukam quada i mialem okazje polatac raptorem 660 i jesli nie masz doswiadczenia to daruj sobie
-
Piłka nożna
Nikt nie prosil Ikera o odejscie.....ale czy ktos cos zrobil zeby zostal?
-
Piłka nożna
mooooocne czlowieku daj spokij i sie nie kompromituj bo o Hiszpanskiej pilce wiem duzo wiecej niz ci sie wydaje. Ogolnie chodzilo mi o atmosfere wokol odejscia Casillasa do Porto i o to jak dlugo sie gadalo o jego "komflikcie" z Perezem i kibicami
-
Piłka nożna
Xaviego zegnano jak bohatera a Ikera jak szmate....
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
2-3 cm szpary miedzy deskami? Co ty wogole gadasz? Taka szpara powstala by tylko i wylacznie gdybys deskowal dechami szerokimi na 40cm a nie 15cm....smieszne to jest co napisales i nie mow ze nie mam racji bo jestem stolazem i siedze w tym od 10lat.... Boze co za brednie
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Mnie wydeskowanie 200m dachu kosztowalo 5tys zl
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja wiem ze dachowka jest drozsza ale inweatujac w dachowe tyle kasy ja osobiscie b to zrobil porzednie i wydeskowal Sorry za literowke bo pisze na kolanie
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
true
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Bo wiem z.doswiadczenia ze deska jednak.ogranicza i to znacznie nagrzewanie sie wnetrza budynku poprzez dach pomomo rego ze kryjesz dachowka ktora nie nagrzewa sie tak mocno jak blachodachowka..... Ja wyrazilem tylko swoja opinie a ty rob jak chcesz. Ale wg mnie oszczednosc kilku tys nie jest tego warta. Aha..... i jeszcze jedno.....deska wyglusza dach ;-) Btw. Ile masz m2 dachu?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Kazdy jeden dach bez deskowania jest do bani. Zycze powodzenia w upalne dni....przeciez deakowanie nie kosztuje duzo
-
Piłka nożna
Turan w Barcelonie