Treść opublikowana przez Damian
-
Piłka nożna
Młoty to chyba raczej napewno west ham ;-)
-
Piłka nożna
Bayern jest fpyte mocny:kox::kox::kox:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
:slina::slina::shock3::shock3::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Widzę sprzęt w garażu stoi
-
Piłka nożna
Co za debil Sergio Aguero Horror Tackle O David Luiz Chelsea vs Manchester city 14/04/2013HD - YouTube
-
Piłka nożna
Ruch nie spadnie :wink:
-
Strefa Śmiechu
Masakra
-
[B5 AJM] OGrowóz
- System operacyjny Android
Ja używam jako modemu ale po kablu...Ustawienia>Sony Ericsson>Łączność>Powiązanie i przen. hotspot i tu zaznaczasz Wi-Fi oraz Tethering przez Usb...bynajmniej u mnie w Xperii Arc tak mam, oczywiście włączasz najpierw przesył danych:wink: Połączyłem :banan::banan:- Piłka nożna
Za przeproszeniem koledzy przestańcie gadać o LM bo zygac się chce. Co za dużo to niezdrowo. Btw. Bełchatów chyba leci z Ekstraklasy ;-)- System operacyjny Android
Panowie jakim programem można połączyćSony Xperia Tipo z komputerem aby można było go używać jako modemu?- Platforma cyfrowa NC+
Pakiet C+ Silver udało mi się wyrwać za 60zł. Ale ze 30razy ich straszyłem rezygnacja Myślę że ten pakiet to jest taki ekonomiczny kompromis. ;-)- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Świetne auto- Piłka nożna
Obojętnie kto kogo wylosuje to będzie szlagier. Coś czuje półfinał hiszpańskich drużyn i drugi niemieckich. ;-)- Piłka nożna
Bayern jest k**wa mocny. Najmocniejszy z tych 4 półfinalistów.- Piłka nożna
PSG ma szansę zrobić niespodziankę ale szansę są wyrównane!- Piłka nożna
Drogby ładniejszy ;-)- Piłka nożna
Japierdole co za mecz:kox:- Piłka nożna
Nie mogę ich słuchać- Piłka nożna
Kiedy jest losowanie półfinałów?w piątek?- Piłka nożna
Livesports.pl- Piłka nożna
Ładnie Lewy :-)- Piłka nożna
Malaga:decayed:- Ile warta jest moja postać i konto na battel net Diablo 3?
Drogo można taniej:decayed:- Piłka nożna
Oprawa kibiców Borussii - System operacyjny Android