Treść opublikowana przez Damian
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Fajne auto. Btw. http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/lap-oszusta-zostales-oszukany-napisz-temacie-216962/index2.html#post3580780
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
Ktoś kto teraz za niego zapłaci 100tys zł to za kolejne 30l dostanie za niego kilka razy więcej ;-)
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Załoz oponę i będziesz widział. Jakie gdybanie jest bez sensu
-
Kubkowe T4 - coś tłustego - nowe foty!!
Fajne auto ale nie do miasta:decayed:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ooo tak mi mów:kox:
-
Piłka nożna
Legła miszcz
-
Jaka kosiarka spalinowa?
Ja mam pierwsza wymianę po 8godz pracy ;-)
-
Jaka kosiarka spalinowa?
Kupiłem rano Partner-a 53cm z motorem b&s 5km. Bez napędu bo mi nie potrzebny . Można zamknąć temat. Dziękuję za rady
-
Piłka nożna
Kilka słów rzuce Cholernie mnie ciekawi co w przyszłym sezonie pokażą frajerzy(Liverpool) bo wg notatek które przedstawil kiedyś Rodgers wynika że ten sezon ma być przełomowy. Ciekawi mnie to ale to się zobaczy. Bo ostatnio ich gra może się podobać. Btw. Nienawidze ich
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Masz koła już? To podjąde obejrzeć
-
[Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin
W lutym/marcu to auto stało na allegro tak? Bo nawet pytałem o nie w dziale B7 crew. Szwagier szukał auta i podesłałem mu link i podjarał się strasznie twoją b7-ką ale kierownica go odstraszyła. Niby można ją zmienić ale odstrasza i psuje całe wnętrze no ale skoro tobie się podoba to gitara:banan::banan::banan:
-
Jaka kosiarka spalinowa?
Witam. Życie zmusiło mnie do zakupu kosiarki bo stary rzęch się posypał U tutaj pytanie!!! Co wybrać w kwocie do 1300zł? Jakie silniki są najlepsze? Bo głównie tym się kieruje przy wyborze:wink: Szerokość robocza schodzi na drugi plan choć fajnie by było gdyby była jak najszersza bo podwórko 30/40m
-
Strefa Śmiechu
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
Piłka nożna
Mou odchodzi z Realu
-
Piłka nożna
Real bez trofeum:wink:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nic ciekawego Rosjanin nie pokazał a pokonał naszego bez żadnego oporu.
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Coś ten Ruch jakiś taki "bezruch"
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
- Piłka nożna
To jedź. Niech przegrają- Piłka nożna
Kamyk tylko się nie rozklejaj. Życie...- Piłka nożna
Napinacz The Special Five nie wiele lepszy. Roman takich lubi- Piłka nożna
Je..ł pies ta czelsi:doh:- Piłka nożna
Trzeba też dodać że Benfica na dużo im nie pozwala:wink:- A8 D3 na 20" :)
Tylko mi nie mów że po przesiadce z luksusowego a8 na corvette nie będzie cię wqrwiala plastikową tylna klapa? - Piłka nożna