Treść opublikowana przez Damian
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zna ktos to auto? Zawartość dodana 0 minutes later http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6761760481
-
Piłka nożna
Ciekaw jestem jak to jest ogladac mecz w czwartek
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
24 seria zaczela sie wyjatkowo dobrze:)
-
Piłka nożna
Ostateczna ostatecznosc
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Prasy nie czytasz? Zawartość dodana 0 minutes later
-
Piłka nożna
Oby tak dalej i przescieradla beda zasikane
-
Piłka nożna
EPL MMA show
-
Piłka nożna
Stary Falcao
-
Piłka nożna
Stoja ciule w miejscu to niech ich leja.
-
Piłka nożna
To na ruchu?
-
Piłka nożna
Utd tak dobrze gra czy Leicester tak.slabo?
-
Piłka nożna
Pazerny ja hajs to co sie dziwic....
-
Piłka nożna
Pep poleci?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Dokladnie
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Powiedz mi jaki elektryk teraz montuje gniazda 100-100cm od podlogi????? Tak sie robilo 10 lat temu
-
Piłka nożna
No w takim razie chyba cos dobrego
-
The Grand Tour, Clarkson, Hammond & May
8 ogladal????
-
The Grand Tour, Clarkson, Hammond & May
Git
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
Fly jak Ci sie lata w porownaniu z b6?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Kosz dobrej blachodachowki to 30/35zl a dachowki tyle samo tylko dochadza drogie wykonczenia i robocizna jest 20zl na m2 wyzsza Ze 7/8tys zl roznicy ale ja bym wolal dachowke bo strzelanie blachy na sloncu mnie wk***ia Ze 7/8tys zl roznicy ale ja bym wolal dachowke bo strzelanie blachy na sloncu mnie wk***ia Ze 7/8tys zl roznicy ale ja bym wolal dachowke bo strzelanie blachy na sloncu mnie wk***ia
-
Kolejna masakra
Kolejny zamach w którym niby zamachowiec szybko spierdziela przed sluzbami ale zapomina dokumentow i zostawia je w aucie.....no co za pech:D
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Na luzie. Zabezpieczenie moglo by byc troche wyzsze np 25 ale to na lajcie jest ok do mieszkania. A to przypadkiem nie jest prad budowlany?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
ja mam narazie 2 lata bez żadnych przygód spalanie zależy ile st. na kotle nastawie termi itd. ogólnie cały sezon grzewczy zaczynajac od połowy października kończąc połowa kwietnia tak było w zeszłym roku w domu ok 22-23 st. pow.domu 140 m2 2500pln mnie wyszło grzanie trochę dużo, dom masz ocieplony??? jaka moc kotła ocieplony, 15kw ,ja wiem czy duzo chyba normalnieBardzo duzo. Kuplowi na chate 330m idzie 4tony groszku Glupota. Im dluzej bedzie stako tym wiecej wilgoci w scianach itd itp a jak ci do tego dojdzie wilgc technologiczna z tynkow i posadzek to pieresza zime bedziesz w kotke wode gotoeal zeby byli cieplo. A jeszcze inni gadaje ze dobrze jest jak budynek rok odstoi bo wszystko osiadzie i pozniej nie beedzie pekac...tyle ze budynek po budowie osiada 5/10 lat
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Panowie potrzebuje jakis sprawnie dzialajacy tel. Iphone 5s sie nada?