Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
To i tak macie ceny dampingowe gdzie nie pytalem to 4x4 kosztuje 200zl. Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka może jeszcze kolega z pracy podjedzie z Civic-iem 1.8 "UFO"
-
Adaptacja zawieszenia do B5
sprawdz na wlepie jaki masz zawias... cos czuję, że możesz mieć 1bv... jeśli tak, to spoko możesz na nim latać... u mnie przy 18" nie było wielkiej kozy... musiałem zmienić, bo miałem sprężyny połamane z tyłu i wylał jeden amorek... teraz mam gwinta od listopada jakoś i już wahacze zaczynają się sypać :/
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
Sobota 8 lutego od godziny 9:00 do 17:00 1. Jaszczur (Audi A4 1.8t quattro) 100% 2. Smoko (Saab 9-5 2.0t) 100% 3. Mariusz 4. Poziek coupe quattro 5. troylee 80% 6. Robero321 (A4 B6/7 3.0 quattro) 100% 7. Carlos* 8. Łukasz (Peugeot 306) 80% po 11:00 9. Kuba (Nissan Navara) po 12:00 10. ... 11. ... 12. ..
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
Sobota 8 lutego od godziny 9:00 do 17:00 1. Jaszczur (Audi A4 1.8t quattro) 100% 2. Smoko (Saab 9-5 2.0t) 100% 3. Mariusz 4. Poziek coupe quattro 5. troylee 80% 6. Robero321 (A4 B6/7 3.0 quattro) 100% 7. Carlos* 8. Łukasz (Peugeot 306) 80% po 11:00 9. Kuba (nie wiem czym jeszcze:) ) po 12:00 10. ... 11. ... 12. .. Ile trwa robienie pomiaru ?? tak +/- ??
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
http://a4-klub.pl/mazowieckie-86/dyno-day-spot-audi-warszawa-okolice-zapraszam-tanio-305339/
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
Napisałem PW, do osób, które wcześniej pisały i teraz zamilkły... myślę, że 10 aut zbierzemy spokojnie zapytam jeszcze w robocie, może jakiś ziutek się zdecyduje :]
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
Sobota 8 lutego od godziny 9:00 do 17:00 1. Jaszczur (Audi A4 1.8t quattro) 100% 2. Smoko (Saab 9-5 2.0t) 100% 3. Mariusz 4. Poziek coupe quattro 5. troylee 80% 6. Robero321 (A4 B6/7 3.0 quattro) 100% 7. .. 8. .. No Pany już niewiele brakuje do promo !! Ja ze Smokiem robimy zbiórkę pod FashionHouse ok. 8... a później razem jedziemy na miejsce...
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
w związku z dodatkowymi informacjami pozwoliłem sobie zmodyfikować godziny eventu Sobota 8 lutego od godziny 9:00 do 17:00 1. Jaszczur (Audi A4 1.8t quattro) 100% 2. Smoko (Saab 9-5 2.0t) 100% 3. Mariusz 4. Poziek coupe quattro 5. troylee 80% 6. ... dopisujcie się !! :] widzę, że może być ciężko uzbierać 10 furek, to zarzuciłem info na forum 306team, tam myslę, że ze dwa trzy auta się mogą trafić chętne na pomiary
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Nie panowie nie zrozumieliscie... Juz smok oczyszczony i micha i wsio... Na przyszlosc pytam przed kolejnymi wymianami oleju syfu az tak wielkiego nie bylo. Olej leje shell helix 5w40. Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Wlasnie u mnie byl zapchany smok w pompie. Pytanie teraz na jak dlugo czyszczenie wystarczy? Czy ja przy kolejnej wymianie oleju dalbym plukanke, to rozpusci ona ten syf odpowiednio, zeby go zlac korkiem spustowym? Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
Ej, ale piszcie, czy się hamujecie czy coś Sobota 8 lutego od godziny 8:00 1. Jaszczur (Audi A4 1.8t quattro) 100% 2. Smoko (Saab 9-5 2.0t) 100% 2. Mariusz 3. ... 4. ... 5. ...
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
ile aut musimy mieć? Mariusz na ile procent się na sobotę decydujesz ?? ja ze Smokiem na 100%
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
No to jaki termin Panowie ?? Ja to bym najchętniej w sobotę jakąś robił... a Wy ?? Ja proponuję najbliższą sobotę tj. 8 lutego od godziny 8:00 Halo!!! Ew. kolejną sobotę i godzinę do ustalenia. Może listę zrobimy ?? 1. Jaszczur (Audi A4 1.8t quattro) + Smoko (Saab 9-5 2.0t) 2. Mariusz ? 3. ... 4. ... 5. ...
-
TIP; Sztywny dolot; CAI
Pewnie dłuższego silikona będzie trzeba użyć, żeby stożek porządnie zamontować... ew. kawałek kwasa jeszcze... Po prostu z oryginalnej puchy masz otwór inaczej, pod innym kątem, niż jak byś miał stożek.
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Czyli pompa oleju raczej? Weźcie mnie uspokójcie, że to nie panewki czy inne drogie przygody :-o Martwie się, że do oleju paliwo się dostaje... a to już byłby kiepski znak co?
-
dojazdówka, nie wiem co wybrać, jaki rozmiar.
Myślicie, że dla B5 i kółek 18" z kapciem 225, taka dojazdówka też się sprawdzi ? Myślę nad zmianą pełnowymiarowego zapasu na dojazdówkę...
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Tak wlasnie obstawiam... Dzis wieczorkiem sprobuje zlac troche oliwy i zobacze czy sie kontrolka nie zapali... Na zimnym nie pojawila sie teraz jak mierzylem poziom... Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
Ciśnienie oleju kontrolka
A ta czerwona zaświeci się też jak będzie za dużo oleju ?? może po prostu mi pokaząło, że za dużo oliwy ? Sprawdzałem właśnie na płaskiej powierzchni parkingu podziemnego i na bagnecie no górnej granicy tego wgłębienia do pomiaru pokazuje... czyli trochę za dużo jednak... :/
-
Ciśnienie oleju kontrolka
tak, tylko o to chodzi, że nie mam teraz gdzie tego nadmiaru spuścić,... chyba, że w aptece kupić może strzykawe i kawałek wężyka od lewatyw i zassać martwi mnie skąd ten poziom się tak zmienił drastycznie... a może teren był nierówny tam gdzie mi się zapaliła kontrolka od niskiego poziomu i tam gdzie bagnetem mierzyłem... :/
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Panowie, przeczytałem temat i muszę zapytać, bo odpowiedzi nie znalazłem... Standardowo silniczek trochęoleju łyka... w zasadzie, to turbo w myśl zasady "turbo żyje, turbo pije" Ale między wymianami, czyli ok. 10kkm... średnio ok. 0,75l oleju dolewam... Ostatnio pojawiła się kontrolka o małej ilości oleju. Sprawdzam bagnetem i faktycznie mało jakoś... Zrobiłem dolewkę. Poziom ok. jeżdżę... Dziś zaświeciła mi się czerwona kontrolka od ciśnienia. Sprawdziłem poziom i okazało się, że jest ponad stan! O_o Co robić teraz z tym fantem ?? Dziś jestem umówiony na diagnozęw warsztacie... Czy to może być ta wersja z zapchanym smokiem?? pompąoleju do wymiany ?? Autko ma na liczniku jakieś 235kkm, nie wiem czy skręcone czy nie... Poradźcie PS. Jak przejadę w takim stanie autem 40km, to silnik przeżyje, czy lepiej nie odpalać ?
-
[B5 AJL] Koszykowy czarnuch Quattro
Nawet fajnie toto mruga... używałeś paneli ledowych, pasków, czy gotowych "żarówek" ledowych ?
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
a na wlepce z bagażnika nie masz napisane jaki zawias ?? jeśli 1bv, to one miały -30mm co do siądniętego tyłu, to u mnie np. sprężyny były lekko połamane...
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
jako, że silnik jak u mnie, to pewnie będę zaglądał :] powodzenia w realizacji planów :]
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
teraz to chyba na łagodniejszą aurę trzeba poczekać
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
Wchodzę w to, tylko muszę ustalić czy zrobią 4x4... :] Widzę, że na fejsie na fotach hamownia 4x4 jest... czyli powinni dać radę... Ciekawe jak z ceną :] U mnie +1 osoba z Saabem jak termin przypasuje :] Może listę zrobimy ??