Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin9680

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin9680

  1. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Swój miałem pęknięty. Kupiłem najpierw taki sam używkę bez pęknięć też nie działał później kupiłem używkę z b7 bez pęknięć i też lipa. Rmf jakoś działa trochę ale strasznie przerywa o zetce czy esce można pomażyć.... Dodam że u brata w kombiaku dobrze zbiera a i wszystkie przewody przedzwonione przejście jest i radio też podmieniane i nic to nie dawało.Przy wtyczkach warto popodginac blaszki. Niby styk jest, ale z doswiadczenia wiem ze musi byc idealny styk zeby ladnie zbieralo fale U mnie nic nie drga, sprawdz adaptery lub mocowania soczewki, musi tam byc wszystko dobrze skrecone i nie ma prawa nic drgacDzieki za podpowiedz ale juz nie mam pomyslow na te drgania.Adaptery pod soczewke mam od jednego klubowicza i soczewka ladnie siedzi i fizycznie ruszajac cala soczewke reka to nie ma zadnych luzow itp. a jednak podczas jazdy zwlaszcza przy hamowaniu widac drgajaca wiazke swiatla. Jak pukne dlonia w lampe to widac np. na scianie drgajace swiatlo. Nic wewnatrz lampy nie lata , nie ma luzow a jednak cos jest nie tak. Jedyne co mi przychodzi do glowy to drgajace /odchylajace sie przeslony w soczewce ale juz kuzwa sam nie wiem. 3 razy juz wsio rozkrecalem i kolejny raz sie szykuje.
  2. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy to normalne , ze podczas pracy silnika olej silnikowy chlapie przez ta rurke od bagnetu do sprawdzania poziomu oleju ? mowa o AWX-ie. Dosc sporo chlapie , odpalony silnik doslownie na 15 sekund i widac male krople oleju chlapiace z rurki zwlaszcza po przegazowaniu silnikiem. Co moze byc nie tak ? Bardzo prosze o podpowiedzi. Dziekuje.
  3. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Panowie skoro sa takie problemy kontaktu z Gwertym to moze ktos z Was posiada na sprzedaz soczewke od strony kierowcy z lampy B8 ? ale musi byc igla , zwlaszcza odblysnik. Moja slabo swieci z racji parowania lampy szlak trafil odblysnik i teraz wyglada kicha jak jedna strona swieci mocniej od drugiej. Kolejne pytanko odnosnie lamp z B6 po przekladce soczewek na te z B8 , Wam tez drgaja soczewki podczas jazdy po wybojach , dziurach , ogolnie po nie rownej drodze albo podczas hamowania na zlej nawierzchni ?
  4. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z cena to ostro poszalal , ladne wozidelko ale az tak kultowe jak Audi Quattro czy nawet Audi RS2 jeszcze nie jest.
  5. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Panowie od jakiego modelu Audi pasuja przednie tarcze hamulcowe 345mm x 30mm do A4 B6 pod zaciski od S4 4.2 2002 ?
  6. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten owy korek jest w benzynowym silniku czy to jest mowa o traktorze ? Ja tez mam problemy z odpalaniem , czasami , dosc czesto nie odpala odrazu na dotyk , trzeba dlugo trzymac kluczyk na zaplon zeby odpalil. Nowe ori swiece , nowy filtr paliwa , pompa vacum jakis czas temu wymieniona na Bosch-owska ta nie cieknaca a czesto niechce odpalic odrazu ?
  7. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie przypadkiem tutaj: http://www.turbospec.pl/Na Allegro jeden sprzedawca , sprzedaje turbine hybryde do 3.0 TDi z kutym kolem kompresji ponoc zrobiona w Turbospec.
  8. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez sie chetnie dowiem jak te pier****** drzwi wyregulowac , od strony klamki podniesc je wyzej. Co jest nie tak z tymi drziami w Audi , ze wiecznie opadaja jak nie od pasazera to od strony kierowcy ? Kuzwa juz mnie szlak z tym trafia , jak je podniose do gory to 3-4 miesiace i znow opadna , ciezko sie domykaja , pizga i chuczy przez uszczelke. możecie wyregulować zawiasami odkręcając je od słupka A,tyle że na dolnym zawiasie jedną śrubę trzeba od środka odkręcićRozumiem , ze dostep do tej dolnej sruby bedzie mozliwy po zdjeciu tego dlugiego plastiku wewnatrz auta zaraz przy progu ? dokładnieOk dzieki za podpowiedz. Trzeba uszczelki nowe zakupic i wziasc sie za te drzwi bo pizga jak cholera pod czas jazdy az sie jazda malo komfortowa zrobila.
  9. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez sie chetnie dowiem jak te pier****** drzwi wyregulowac , od strony klamki podniesc je wyzej. Co jest nie tak z tymi drziami w Audi , ze wiecznie opadaja jak nie od pasazera to od strony kierowcy ? Kuzwa juz mnie szlak z tym trafia , jak je podniose do gory to 3-4 miesiace i znow opadna , ciezko sie domykaja , pizga i chuczy przez uszczelke. możecie wyregulować zawiasami odkręcając je od słupka A,tyle że na dolnym zawiasie jedną śrubę trzeba od środka odkręcićRozumiem , ze dostep do tej dolnej sruby bedzie mozliwy po zdjeciu tego dlugiego plastiku wewnatrz auta zaraz przy progu ?
  10. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez sie chetnie dowiem jak te pier****** drzwi wyregulowac , od strony klamki podniesc je wyzej. Co jest nie tak z tymi drziami w Audi , ze wiecznie opadaja jak nie od pasazera to od strony kierowcy ? Kuzwa juz mnie szlak z tym trafia , jak je podniose do gory to 3-4 miesiace i znow opadna , ciezko sie domykaja , pizga i chuczy przez uszczelke.
  11. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe tylko o ile tanszy ? Jak duza jest roznica w cenie miedzy walkiem z ASO z asygnatura Audi a miedzy takim RUVILLE bez znaczka , zwlaszcza ze ponoc RUVILLE wlasnie robi walki pod grupe VAG. Jak to jest 200zl roznicy to tez bym bral w ASO ale jak to 1000zl to podziekowal.
  12. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za duzo !Zagadaj do klubowego kolegi TOM77 , on hadluje czesciami. Jakies 3 lata temu bralem od niego RUVILLE i placilem 550zl. W ASO na tamte czasy chcieli cos okolo 2000zl
  13. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nie lepiej ori z ASO ? Ja placilem wprzeliczeniu na zlotowki jakies 350zl i od 5 lat mam spokoj.
  14. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok to czekam na wszelkie info. Za kilka dni powinienem je otrzymac od sprzedawcy a ja tylko potrzebuje same te gabczaste wklady foteli zas same maty moge pchnac bo ich nie wykorzystam.Jak cos to wieczorem moge podeslac fotki na emaila.
  15. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie a bylby ktos chetny na komplet mat grzewczych z okablowaniem z foteli typu sport , takie same jak S-linowe ale w materiale ???
  16. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z jdnym duzym deklem to Bi-xenon a Ty masz zwykly Xenon. Co do przekladki bebechow to Ci nie pomoge , najlepiej jak bys zagadal do klubowego kolegi "Gwerty" , On sie zajmuje przerobkami lamp.
  18. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A mam Ja z checia tez bym sie na taka DP pisal do mojego AWX-aJak to cenowo wychodzi zrobienie takiej rurki ? 350 plnod turbo do 1 połączenia. Coś tam podziałam jak mam wolne chwile A mam jeszcze jedno pytanie mianowicie mam w AWX zalozony podwojny uklad wydechowy i chce sie pozbyc srodkowego tlumika i zastapic go odcinkiem rury. Czy jest mozliwe wykonanie takiego rozgaleznika , ktory z jednej rury rozchodzi sie na dwie , zaczynajace swoje wyjscie wlasnie z tlumika srodkowego i laczy sie z rurami tlumikow tylnych ?
  19. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja z checia tez bym sie na taka DP pisal do mojego AWX-aJak to cenowo wychodzi zrobienie takiej rurki ? 350 plnod turbo do 1 połączenia. Coś tam podziałam jak mam wolne chwile Witam.Kolego ja tez dalej jestem zainteresowany takim DP do Mojego AWX-a Jak cos to czekam na wszelkie info kiedy mniej wiecej bedzie gotowe i juz zaczynam zbierac puszki i makulature
  20. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok dzieki , bede szukal instrukcji co i jak w dziale "warsztat"jakby coś, to mam kilka gotowców w garażu... Jedrekx,ta pasuje bo mam taką :-)Tylko cena inna. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6090387880 Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka cena to nie problem, choć nie mam zamiaru wydawać 465 zł za nówkę do B6 potrzebuję całej z mieszkiem.. dlatego patrzyłem na tą z 8L :/ mam na oku używkę z B6, na zdjęciach niby wygląda ładnie.. ale cholera wie w jakim jest stanie w rzeczywistości :/ no chyba, że ktoś z Was ma na sell gałkę S-line bądź też nie (w sensie, że nie pikowana) w dobrych pieniądzach a czemu nie chcesz gały z B8? ja mam i mega w ręce leży Ok kolego rozumiem , to napisz mi ile sobie zyczysz za taki przygotowany przekaznik do podlaczenia ?Kaju kolego a montaz tego przekaznika to poprzez ciecie ori kabli czy wpiecie odpowiednio pinow i masy i wsio dziala ?
  21. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok dzieki , bede szukal instrukcji co i jak w dziale "warsztat"
  22. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Panowie podpowie moze ktos z Was jaki jest patent na uruchomienie grzania tylnej szyby w B6 po montazu klimatronika z B7 ? Pamietam , ze kiedys ktos wpadl na pomysl dodatkowego przekaznika ale ponoc jest jeszcze jakis inny sposob ?!
  23. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja z checia tez bym sie na taka DP pisal do mojego AWX-aJak to cenowo wychodzi zrobienie takiej rurki ?
  24. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Panowie takie moze glupie pytanie ale dla mnie dosc wazne. W polowie sierpnia planuje zawitac do kraju w odwiedziny i korzystajac z okazji odrazu oddac kola do regeneracji. Pytanie jest takie czy jest ktoz z okolic Woj. Lubuskiego , Wielkopolski lub Zachodniopomorskiego kto za odplata uzyczenia poratowalby mnie i na czas regeneracji moich kol uzyczlby mi komplet kol 18" , moga byc bez opon ???
  25. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok dzieki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.