Treść opublikowana przez adameksc
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
graty kompletne więc do roboty!
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
jak na razie zrobiłem tylko drzwi pasażera, mam nadzieję, że błedy wyskakują z tego powodu, ze w drzwiach kierowcy jest nadal stary sterownik, w dodatku uboższy i dlatego oba stery się nie dogadują. Co do kodowania to oczywiście kopiowałem stare kodowanie, kodowanie akceptuje ale go nie zapamiętuje (jak jeszcze raz wejdę do long coding to nadal jest tam stare kodowanie). Próbowałem także ręcznie wpisywac kodowanie, ręcznie zmieniać bity i dalej nic... domniemywam, że sterownik nie przyjmuje kodowania, ponieważ inne sterowniki posiadają błędy, których nie da się trwale usunąć, błędy związane właśnie z wymianą sterownika zobaczymy co się stanie jak dzisiaj złożę drzwi kierowcy.... lustra opanowane, DIY wykonany tak, jak przypuszczałem błędy wynikały z faktu że miałem odpowiedni sterownik tylko w jednych drzwiach. to powodowało szereg błędów i w rezultacie uniemożliwiało poprawne zakodowanie sterownika. u mnie też lewe lusterko składa się o jakąś sekundę wolniej dziękuję gibons za podpowiedzi w sprawie przełożenia blend w lusterkach
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
bez tych zdjęć to nigdy bym chyba tego przycisku dobrze nie zainstalował wielkie dzięki darecy z elementów el. klapy jak na razie mam tylko ten przycisk, jakiż byłem bardzo zdziwiony jak okazało się, że on otwiera zamek klapy tylko po jego zamontowaniu i wpięciu się w wiązkę. Nic nie kodowałem a sterownik komfortu mam taki, który el. sterowanej klapy nie obsługuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245599-montaz-podgrzewanych-oraz-skladanych-lusterek/page-13 mam jazdę po montażu elektrycznie składnego lusterka, zaraz zbutuję grata!
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
w końcu dorwałem lustra do a4 składane dzisiaj je zamontowałem, ale tylko od strony pasażera, drzwi kierowcy zostawiam na jutro. zmieniłem także sterownik drzwi z końcówką C na D. no i teraz co się dzieje: - auto ma mnóstwo błędów związanych właśnie ze sterownikiem drzwi, niektórych nie da się usunąć - z kodowania sterownika wychodzi na to, że jest on od A5 (dlatego jak otwieram drzwi to opuszcza mi się szyba ) - wszystkie testy wykonawcze sterownika są ok, lustra się składają - sterownik drzwi co prawda przyjmuje kodowanie ale go nie zapisuje (próbowałem kopiując stare kodowanie, zmieniając poszczególne bity, przepisując i dalej ci...l) Moje pytanie jest następujące: czy jest to wina, że dokonałem zmian tylko w jednych drzwiach i sytuacja powróci do normy jak złoże drzwi kierowcy, czy jest to wina niesprawnego sterownika (choć uważam, że gdyby był nie sprawny to nic by nie działało a tak działa wszystko) zaraz oci...je
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
W nowszych modelach były zmiany w kolorystyce kabli, u mnie nawet do ADSu kolory się nie zgadzały tyle, że mimo, że lusterka są 10-pinowe to piny 9 i 10 są free
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Koledzy, mam taki problem... przyszły mi dzisiaj zakupione lusterka 10-pinowe, te mniejsze (produkcja 2010r). co ciekawe kabelki różowy i niebieski mają one na pinach 14 i 15 zamiast na 9 i 10, a piny 9 i 10 są w ogóle wolne. dla porównania mam w garażu lusterka 14- pinowe z A5 i w nich kable różowy i niebieski są na odpowiednich miejscach tj. pin 9 i 10. nie wiem w takim razie o co kaman... aby było jeszcze ciekawiej to lusterka, które dzisiaj przyszły mają te czarne trójkąty w tych samych wymiarach co te w lusterkach od A5, czyli... te, które zakupiłem też są z A5..... dodatkowo, mimo, że te trójkąty mają takie same wymiary to różnią się krawędziami, jedne mają bardziej ostre a drugie bardziej zaokrąglone... no i długością kabli, jedne mają dłuższe kable o jakieś 10 cm pomimo, że mają tę czarną jakby uszczelkę na kablu typową dla A5 (mniejszą, okrągłą) dla jasności tematu, chciałbym zmienić lusterka z roku 2010 (te większe) na lusterka el. składane do góry czyli te mniejsze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
jakbym pokazał wszystkie nowe zabawki to walizki na bank miałbym spakowane
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
Do niedawna w ogóle nie myślałem o wymianie lusterek, no ale.... już mam nowe na oku i pewnie w niedługim czasie wpadną Co do wymiany to mam na oku lustra z rocznika od 2014 w kolorze białym, 14-pinowe. Planuję zamianę całych luster, bez rezania czegokolwiek. Wszystko zależy od sterowników drzwi jakie mam zamontowane, jeśli obsłużą elektrycznie składane lusterka, bo na tej funkcji najbardziej mi zależy to modzik będzie wykonany Kilka nowych zabawek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dzisiaj odpadam
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
kochanieńki ja w tej chwili nie mam czasu zjeść nawet jak będę miał chwile to coś wkleję jakieś fotasy Wymiary do otworu moge zrobić gdzieś mam zapisane wszelkie info przyda się dla potomnych pytanie trochę z innej beczki, czy można jakoś sterować czasem, po którym oświetlenie się wyłącza np. w otwartych drzwiach lub w bagażniku. czasami np. podczas sprzątania affta wszystko się świeci dość długo niepotrzebnie rozładowując aku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na alledrogo nie ma nic ciekawego ? właśnie mało ciekawe są graty jak nie potrzebowałem to było tego w bród i to w dobrej cenie a teraz za to jest coś takiego http://allegro.pl/audi-a6-kombi-klapa-elektryczna-silowniki-klapy-4g-i5046756730.html można tańsze zestawy nawet do A7 wyhaczyć niż do B8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, szukam zestawu do elektrycznej klapy bagażnika do B8 w dobrej cenie, ktoś? coś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BRY
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za niedługo "pierdnąć" nie będzie można legalnie
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Cuber a ja mam dla Ciebie propozycję z innej beczki.Sam popatrz Cena "DOŚĆ DOBRA" http://allegro.pl/listwa-szyna-bagaznika-audi-a6-c74g0-kombi-komplet-i5206505965.html
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
widziałem różne sterowniki z końcówką EE i nie wszystkie mają gniazda pod wtykę 32PIN, więc trzeba zwracać na to uwagę http://allegro.pl/audi-q5-a4-a5-sterownik-komfortu-8k0907064ee-i5264472953.html http://allegro.pl/audi-a4-8k0-modul-komfortu-8k0907064ee-i5118496919.html
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
już z 10 lat dają pytanie tylko czy w każdym rodzaju części celowo,czy niektóre im najzwyczajniej nie wyszły Gdyby OOOO doskonale zabezpieczali auta i wyglądałyby one doskonale nawet po kilku latach to nowe auta nigdy tak dobrze by się nie sprzedawały Co do błotników w B8 uważam, że zaliczyli lekką wpadkę jakościowo-technologiczną, ale co tu się dziwić jak błotniki nawet w nowych A8 korodują...
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
simon robi TYLKO fajne foty pozdrawiam
-
Opony 245/45/18 zamiast 245/40/18 w Audi A4 B8
przy szerokości 245 szarpanie autem to norma... intencja mojego posta była trochę inna, chodziło o zamianę z 245/40 na 245/45, ale postanowiłem nie wymyślać i zostawiłem standardowy rozmiar 245/40/18
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak jak mówiłeś "do końca miesiąca będziemy w komplecie" Gratulacje i pozdrowienia
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
za Tobą będzie jeśli założysz listwy ochronne, choć i tak nie w 100%, błotniki gniją poprzez uszkodzenia lakieru od kamyków, które wyrzucane są spod kół, więc nowy lakier pomoże, ale dopóty, dopóki nie zostanie ponownie uszkodzony. Polecam zakup listew, tym bardziej, że koszt znikomy
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
po empirycznym sprawdzeniu jestem tego samego zdania, W C7 Bang brzmi perfekcyjnie, w tym porównaniu B8 to płotka nie bez powodu taka różnica w dopłacie za banga między B8 a C7
-
[Małopolska] Widziany, widziana
MIODZIO?? Miodzio nie, choć rej podobna. Podobno to stara fura Cubra