Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
http://moto.allegro.pl/item547528805_przelacznik_regulacja_panel_sterujacy_audi_allroad.html nic specjalnego...
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
a sprawdzales moze na serii przed programem czy licznik zamyka?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
napewno jest wiecej
-
[B5 ADP] Furka mojego starszego
tak właśnie tylko ori moga byc takie jak moje co do liftu to moja jest z 10.1996 i ma wszystko w kolorze i listwy i lampki tylne po lifcie... tez sie kiedys o to martwilem ale okazao sie ze wiele osob tak ma, wiec chyba jest dobrze. Ja wlasni nigdy nie widzialem a4 1997r z tylnymi lampami przed liftem i starymi progami... wiec...
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
na skrzynke basowa moim zdaniem super sprawa [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 22:09_________________________________________________znalazlem aukcje "do alarmu"
-
Foto zabawa
tak to juz jest jak sie barbie biora za e36 :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
peugeot nie widzicie?
-
Foto zabawa
wczoraj ogladałem w galilleo o kludkach rowerowych - to jest jedna z najslabszych prawdopodobnie... najlepsze sa te typu podkowa... chociaz teoretycznie hak jest podkowa :gwizdanie: p.s. gdyby ta blodni w bialyej a4 stala przed samochodowem i pokazala co nie co cialka to by bylo git
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
łoooo to licznika nie zamyka :gwizdanie:
-
Foto zabawa
nie jeset smieszne... zwykly zwierz
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
eee nie andrzeju, nie jak "przyjaciółka" tylko jak "dobre rady" bula_k możesz wrzucic jakies aktualne foto
-
Foto zabawa
jest super
-
Foto zabawa
[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 22:46_________________________________________________kobieta z "bluzka" namalowaną w sposób ciekawy
-
Foto zabawa
hehe innych nie przegladalem :gwizdanie:
-
Foto zabawa
o to mi chodziło dajesz
-
Foto zabawa
11.08.1999 [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 22:29_________________________________________________poprosze "ciekawe warzywo" :gwizdanie:
-
Foto zabawa
kojaże że ktoś z fotumowiczów miał napis w stylu "chce do niemiec - tam mnie myli"
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ale wielki
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a jak z tymi fotkami xenona??? :gwizdanie:
-
Foto zabawa
sława jest na wyciągnięcie ręki a tu nikt nie chce... nie ładnie :bicz3:
-
Foto zabawa
no na co czekacie przeciez nie wrzuce swojego zdjęcia
- Foto zabawa
-
Foto zabawa
znowu się zaczyna... mam takich kilka ale... a twarz może byc zamazana???
-
Foto zabawa
masz na mysli tyl przod gore dol??? :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
nie potrzebuje, pasuje do machy przed liftem - pytalem sie na forum