Treść opublikowana przez michu93
-
Strefa Śmiechu
http://xxxd20011xxx.wrzuta.pl/film/aCV2w3MYQZ/drifting_p co za wieśśśś...
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
mnie tez :] kurcze tutaj u mnie nie ma takiego miejsca, żeby się zabawic
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
Temperatura mojego AFN'a mnie martwi. Po przejechaniu 11km przy temperaturze -1.5*C (jechalem tak normalnie w miare mozliwosci be jednak slizgo bylo) temperatura silnika nadal wynosila 70*C. czy to nie za dlugo?
-
Strefa Śmiechu
chudineze, mamy rozumieć, że sam to pisałeś długo nad tym siedziałeś?
-
Strefa Śmiechu
jesteś zerem, bez calibry ze spojlerem ----------------------------------- http://ja.tu.tylko.wrzucam.wrzuta.pl/film/4T6dQNGWHE/
-
[B5 AJM] Witam , to i ja się pochwalę moim Audikiem
no przyzwoity :> jk na avanta za którymi nie przepadam p.s. widzę, że w Bielsku Białej też jest Biało :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
tak tak te ograniczenia cieżaru... :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
no to gdzie jedziemy? na zwardoń czy na zwardoń? [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 10:46_________________________________________________http://besik94.wrzuta.pl/film/kr145HTIrx/mozna_i_tak
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
nie wiem czy to prawda ale gdzies czytałem prfzypadkowo, ze w zielonej gorze bardzo zle robia szybki, po prezypalaniu zostaja pregi a firma sie wypiera ze to nie z ich winy... :gwizdanie: jak znajde ten opis to wrzuce
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 10:10_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Listopad 2008,
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
pamiętam, że kiedyś mój kuzyn jeżdził po rynku w twardogórze - czyli non stop w koło, oczywiście przepisowo, śiatełka, migacze, pasy, wszystkie znaki przestrzegał a na parkungu stała policja i tak jakąś godzinke tak śmigał wkońcu go sami zatrzymali i powiedzieli mu, że ma tak nie jeżdzic i jechac do domu. to była godzina jakoś po północy to ich wyśmiał i stanął sobie na parkingu kilka miejsc od nich aż wkoncu sami odechali.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
dzięki wielkie i wzajemnie właśnie wróciłem z kościoła i chciałem się po drodze rozpędzić do jakiejś sensownej prędkości i osiągnąłem 50km/h wczoraj nawet na śniegu pod górkę na wstecznym wycofałem co mnie bardzo zdziwiło
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
pada pada... silzgo w h*j predkosc max 50km/h na letnich. Właśnie przyjechałem do domu i po drodze bawiłem się tempomatem... niby gdzieś czytałem że ma załączac od 40km/h a u mnie łapie od 30km/h i jeszcze taki bajer ze np na tempomacie podczas jazdy tak 30km/h na 3 biegu jak przyśpieszam tempomatem to przy okolo 45 juz się koła rwały a za zimówkami jeszcze poczekam... mam zamówione ale bedą dopiero we wtorek... pozdrawiam wszystkich szczesliwych kierowcow na letnich
-
Strefa Śmiechu
www.twojstary.info/14/twoja-stara-rosnie-w-lesie/
-
Głebokosc bierznika... nowa - ile? uzywana - ile?
chyba 8.5mm uzywka 5.5 a ustawowe 1.6 ??
-
Głebokosc bierznika... nowa - ile? uzywana - ile?
Jak gleboka jest opona zimowa nowa? i jesli uzywana to z jaka glebokoscia szukac?
-
[ALL B5] O to moja AWDI mAlEnStWo
no fajna fajna... graficik troche w dol i ogolnie juz sie ladnie prezentuje w tym kolorze a co to tam jest na prawym blotniku pod znaczkiem audi?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
W POLSCE TEZ JUZ PADA!!! zrobie jakies foto i wrzuce
-
Strefa Śmiechu
http://daria24.wrzuta.pl/film/eUI338Vl6f/zamkniete_drzwi_takiego_kretyna_zadna_przeszkoda widzę, że kierowcy a4-rek potrafią byc nerwowi
-
[B5 ACK] wilk w owczej skórze
co do gadu powiem wam tyle... miałem vectre a 1.8 z gazem... ehh... benzyna? przez 8 lat jak mialem to auto przez 5 jeździłem na gazie... ten samochód nie trawil benzyny... w zime na benzynie nie odpalał... a gazie, owszem w tym samochodzie byla tylko benzyna dla pompy paliwa, zeby na sucho nie chodzila... samochod to byl pocisk a mial juz 3 silnik... ale nie bede sie tu rozpisywał bo to nie o moim aucie watek
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
bo audi jest bardziej do lansu i tak jest lepiej...
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item487898826_fiat_126_p_maluszek_pierwszy_wlasciciel.html klimatyzacja
-
Ceny paliwa marzec 2026
No ale Odolanów nas ratuje... 3.68 z tego co pamietam jak mi się dzisiaj mignęło...
-
Ceny paliwa marzec 2026
dzisiaj jade do Twardogóry, patrzę a ceny orlena i takie coś: i ... 3.99 w Twardogórze!!! Taka promocja ale po chwili myślę sobie... to chyba dlatego, że święto jest... czyli środa - środek tygodnia :gwizdanie:
-
Ten kierowca już swoją A4 na spota nie przyjedzie...
hehe mi sie podobało ukrywanie rejestracji... wszedzie zaslonietne a na zdjeciach gdzie auto widac idealnie dobrze nie zasłonili