Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. http://xxxd20011xxx.wrzuta.pl/film/aCV2w3MYQZ/drifting_p co za wieśśśś...
  2. mnie tez :] kurcze tutaj u mnie nie ma takiego miejsca, żeby się zabawic
  3. Temperatura mojego AFN'a mnie martwi. Po przejechaniu 11km przy temperaturze -1.5*C (jechalem tak normalnie w miare mozliwosci be jednak slizgo bylo) temperatura silnika nadal wynosila 70*C. czy to nie za dlugo?
  4. chudineze, mamy rozumieć, że sam to pisałeś długo nad tym siedziałeś?
  5. jesteś zerem, bez calibry ze spojlerem ----------------------------------- http://ja.tu.tylko.wrzucam.wrzuta.pl/film/4T6dQNGWHE/
  6. no przyzwoity :> jk na avanta za którymi nie przepadam p.s. widzę, że w Bielsku Białej też jest Biało :gwizdanie:
  7. tak tak te ograniczenia cieżaru... :gwizdanie:
  8. no to gdzie jedziemy? na zwardoń czy na zwardoń? [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 10:46_________________________________________________http://besik94.wrzuta.pl/film/kr145HTIrx/mozna_i_tak
  9. nie wiem czy to prawda ale gdzies czytałem prfzypadkowo, ze w zielonej gorze bardzo zle robia szybki, po prezypalaniu zostaja pregi a firma sie wypiera ze to nie z ich winy... :gwizdanie: jak znajde ten opis to wrzuce
  10. [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 10:10_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Listopad 2008,
  11. pamiętam, że kiedyś mój kuzyn jeżdził po rynku w twardogórze - czyli non stop w koło, oczywiście przepisowo, śiatełka, migacze, pasy, wszystkie znaki przestrzegał a na parkungu stała policja i tak jakąś godzinke tak śmigał wkońcu go sami zatrzymali i powiedzieli mu, że ma tak nie jeżdzic i jechac do domu. to była godzina jakoś po północy to ich wyśmiał i stanął sobie na parkingu kilka miejsc od nich aż wkoncu sami odechali.
  12. dzięki wielkie i wzajemnie właśnie wróciłem z kościoła i chciałem się po drodze rozpędzić do jakiejś sensownej prędkości i osiągnąłem 50km/h wczoraj nawet na śniegu pod górkę na wstecznym wycofałem co mnie bardzo zdziwiło
  13. pada pada... silzgo w h*j predkosc max 50km/h na letnich. Właśnie przyjechałem do domu i po drodze bawiłem się tempomatem... niby gdzieś czytałem że ma załączac od 40km/h a u mnie łapie od 30km/h i jeszcze taki bajer ze np na tempomacie podczas jazdy tak 30km/h na 3 biegu jak przyśpieszam tempomatem to przy okolo 45 juz się koła rwały a za zimówkami jeszcze poczekam... mam zamówione ale bedą dopiero we wtorek... pozdrawiam wszystkich szczesliwych kierowcow na letnich
  14. www.twojstary.info/14/twoja-stara-rosnie-w-lesie/
  15. chyba 8.5mm uzywka 5.5 a ustawowe 1.6 ??
  16. Jak gleboka jest opona zimowa nowa? i jesli uzywana to z jaka glebokoscia szukac?
  17. no fajna fajna... graficik troche w dol i ogolnie juz sie ladnie prezentuje w tym kolorze a co to tam jest na prawym blotniku pod znaczkiem audi?
  18. W POLSCE TEZ JUZ PADA!!! zrobie jakies foto i wrzuce
  19. http://daria24.wrzuta.pl/film/eUI338Vl6f/zamkniete_drzwi_takiego_kretyna_zadna_przeszkoda widzę, że kierowcy a4-rek potrafią byc nerwowi
  20. co do gadu powiem wam tyle... miałem vectre a 1.8 z gazem... ehh... benzyna? przez 8 lat jak mialem to auto przez 5 jeździłem na gazie... ten samochód nie trawil benzyny... w zime na benzynie nie odpalał... a gazie, owszem w tym samochodzie byla tylko benzyna dla pompy paliwa, zeby na sucho nie chodzila... samochod to byl pocisk a mial juz 3 silnik... ale nie bede sie tu rozpisywał bo to nie o moim aucie watek
  21. bo audi jest bardziej do lansu i tak jest lepiej...
  22. http://moto.allegro.pl/item487898826_fiat_126_p_maluszek_pierwszy_wlasciciel.html klimatyzacja
  23. No ale Odolanów nas ratuje... 3.68 z tego co pamietam jak mi się dzisiaj mignęło...
  24. dzisiaj jade do Twardogóry, patrzę a ceny orlena i takie coś: i ... 3.99 w Twardogórze!!! Taka promocja ale po chwili myślę sobie... to chyba dlatego, że święto jest... czyli środa - środek tygodnia :gwizdanie:
  25. hehe mi sie podobało ukrywanie rejestracji... wszedzie zaslonietne a na zdjeciach gdzie auto widac idealnie dobrze nie zasłonili

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.