Treść opublikowana przez michu93
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
6 stron spamu w godzine i 19 minut :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a ykka od czego mamy??? pozadku anwet nie umie dopilnowac zaraz sie posypia ostrzezenia i bany !
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ale przy kononowiczu mialo nie byc niczego a tutaj jest wszystko trawka, kosiarki z silnikami od rs6 konie po tuningu
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
po tiuningu Stadniny??? chyba padliny
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a psa mi tez tak wychodzujesz co ykk??
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ykk przez ciebie tutaj juz nikt spac nie bedzie przez koszmary
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
i alkoholik
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
bo on nie wypala tylko kosi spalinówka z silnikiem od RS6... mowi przeciez "ekologicznie"
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
To ja lepiej już pójdę spać ekonomicznie ekonomicznie i tanio... rafalekx oszczedza na narkotykach a my tutaj na energi slonecznej
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
łancuszek poszedl??? slyszalem ze przy 2.8 wlasnie lancuszek zamiast paska rozrzadu jest czy moze akumulator sadl??
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
po pijaku to nie dawno gosciu sie w odrze chyba utopil i reflex by nie doczekal sie swojej rs6 oraz 2 kolejnych poduszek powietrznych
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Google odmawia posłuszeństwa... wyskakuje mi okienko z napisem "idz spac, przyjdz jutro"
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Jak RS4 a moze jak RS6???
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
na tym forum są 2 rozpier#@l@%ące zdjecia... ykk'a i daymoon'a[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 00:52 _________________________________________________przyznaj sie reflexie jaki jestes szybki?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
reflex ma taki reflex ze ykk mu nie da rady
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ja nie podpowiedzialem sobie tylko ja to wiedzialem dawaj nastepna podpowiedz ale taka o ktorej ja nie wiem
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a ja chętnie kupie takie łądne lampy :gwizdanie: ale rozumiemy ze chcesz kupic uszkodzone tak wynika tutaj z niektorych postow a jesli chodzi o slonce to poprostu oszczedzamy energie sloneczna i u nas slonce nigdy sie nie swieci tylko sie pali w ten sposob mniej energi zuzywamy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
rafalekx sadzac po roczniku masz chyba 4 poduszki powietrzne a ty chcesz miec 6??
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
reflex u mnie jest ladnie, slonce swieci tyle ze chyba zacmienie sie zrobilo bo troche ciemne to slonce jest, normalnie az biale :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
opiszta ją, może stanie się obiektem pożądania przez forumowiczów
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chudineze - przeciez napisalem ze angielski takze ta podpowiedz sie nie liczy i mozesz dac kolejna a to ze nie europa to widac ze auto jedzie przeciez bez kierowcy tylko z samym pasarzerem :]
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
od dziś chodzisz na spoty na piechotę... No chyba że Cię siostra będzie przywoziła a ten znowu swoje... nie skomentuje
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
rover? angielski chyba
-
[B5 1Z] Mój nowy nabytek - czarne TDI || by - cerB
albo i 99 powiem wam jedno - na pewno sie doczekacie :]
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tutaj przyklad ralafekx'a i stork'a - dlaczego wlasciciele audi a4 sie nie witaja przy spotkaniu w poludnie? bo rano sie widzieli u mechanika troche mi to nie lezy ... chlopaki macie moze jeszcze jakiegos fiata forda sklepane 2 w 1 pod poznaniem?