Treść opublikowana przez michu93
-
W jakiej sieci masz telefon?
mam plusa i abonament za 55zł, do plusa non stop za free (a prawie wszyscy do których dzwonię mają plusa ) + 600 minut miesięcznie do innych sieci, także play. wcześniej byłem w orange i dla mnie ta firma jest tragiczna.
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
za***iście się prezentuje mercedesy fajnie się tu komponują
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
co za ulep swoją duszę to ona maa
-
Vectra C GTS
+1 i czemu ta d*pa tak siedzi... ogólnie ładna i zadbana
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
fajnie zaczyna się robić i na start - mocy przybywaj
-
Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha
a za halo pod tablicami - to które chcesz dać to będziesz mógł stracić dowód
-
Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha
te halo on ma, bo to es lajn jest ogólnie trochę wygląda z tymi głośnikami jak pół doopy zza krzaków. ale fakt baza dobra, z zewnątrz na wiosnę chociaż ta siedemnastka by się przydała
-
System operacyjny Android
panowie - Dropbox u mnie nareszcie działa - reinstalacja pomogła a czego używacie do poczty elektronicznej?
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
nie nie nie, w tym parchu nie robię takich inwestycji
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
dzisiaj obadałem te lampy na żywo u karola, rewelacyjnie na żywo wygląda
-
System operacyjny Android
Nic nie trzeba Za free ze sklepu Play. chodzi mi czy po zainstalowaniu się rejestrować
-
System operacyjny Android
A masz na kompie odpaloną aplikacje Dropbox Jak tak to na ikonkę w trayu prawym klikiem i synchronizuj:wink: mam odpalone. nie ma opcji synchronizacji. ---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- rejestrować się czy nie trzeba?
-
System operacyjny Android
Spróbuj zrobić jakieś zdjęcie albo jakąś apkę apk. dać na upload na Dropbox z pozycji telefonu, jak Ci prześle to odśwież później stronkę na kompie i sprawdź czy doszły jakieś nowe foldery. Ja chyba od początku mam te wszystkie foldery. nie wiem czy jestem jakiś ograniczony czy to naprawdę nie chce współpracować stworzyłem nowy folder i też go nie pokazuje, na komie mam jeszcze Camera Uploads i tego też nie pokazuje na kompie...
-
System operacyjny Android
Na kompie masz folder dropbox a nim 4 inne: Camera uploads, dropbox, photos, public. Często używam dropboxa zwłaszcza że dawali 50GB za wykonanie 6 zadań które trzeba było wykonać jak się kupiło S3 i teraz mam ponad 50GB:decayed: mam tylko jeden folder - photos a w nim - ssmple album a w środku 3 fabryczne zdjęcia.
-
System operacyjny Android
panowie bawię się z tym Dropboxem i c**jnia... na telefonie mam pliki przeniesione do folderu a na kompie widzi tylko 3 oryginalne obrazy. trzeba jeszcze coś ustawić?
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
karol - czytałeś wiadomość na fejsie?
-
System operacyjny Android
ahaaa, chyba że tak ściągnąłem, jutro przetestuję
-
System operacyjny Android
zainstalowałem sobie to jednak ale nie działa... tzn łączy ale wyświetla mi tylko 3 ori tapety z tel i nic więcej - ani zdjęć ani muzyki ani filmów.
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
no to pewnie problemy z modułem komfortu, zimny lut i te sprawy. a bezpieczniki sprawdzałeś?
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
a lampki w suficie ci świecą na wszystkich drzwiach? jak tak to może musisz poszukać kontrolką gdzie prąd się pojawia przy otwieraniu drzwi
-
System operacyjny Android
szkoda, że bezpośrednio z telefonu nie idzie... bo przy tym rzęchu w domu to już mi się siedzieć nie chce...
-
System operacyjny Android
to jak już jesteśmy przy tym temacie to czy przez usb w radiu samochodowym będzie się telefon ładował?
-
System operacyjny Android
no ale skoro komp u mnie chodzi od rana do wieczora to nie ma sensu mimo wszystko korzystać z kontaktu.
-
System operacyjny Android
no to luz, nie będę gówien instalował, już bez tego mi komp ledwo dyszy a da radę jakoś wrzucać foty na picasse? mam program, stronka działa, zalogowany jestem, ale nie mogę przesłać fotki, a jak robię przez udostępnienie w picassa to wyskakuje mi okienko, że nie może pobrać informacji o koncie - dostęp do neta jest. trzeba coś skonfigurować na koncie w picassa?
-
System operacyjny Android
kolejne pytanko - ładowanie z usb z kompa jest tak samo efektywne jak z gniazdka? i czy android w xperii j nie jest kompatybilny z windowsem xp? u kumpla w siódemce bez problemu się łączyłem przez kabel ale u mnie na xp nie idzie i nie wiem czy tak jest czy coś z kompem.