Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] A4 TDi
ceny paliw, wbijam dziś na stację a tam 95 za 5.18 stoję w kolejce jak to w twardogórze bywa 20 minut... aż naglę patrzę a verwa w tej samej cenie.. więc wlałem verwę. ale nie czuję różnicy. ale chętnie też bym aeba zaadoptował
-
[B5 1Z] A4 TDi
niech się licytują to może ja łyknę :gwizdanie:
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
ja trochę inne rytmy słucham :gwizdanie: ale podobne
-
Spoty wrocławskie
spoko spoko, nie śpieszy mi się aż tak. sam mam ciężko z czasem...
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
wg. mnie przód gra bardzo fajnie zresztą nie wykorzystuję pełnej mocy i wykorzystywał nie będę także jest fajnie cieszę się jak dziecko z tego p.s. skrzynia, którą miałem popołudniu dostać okazała się być tubą no ale narazie wsadziłem głośnik do tej tuby, żeby w czymś grał a skrzynka będzie w przyszłym tygodniu. [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 20:04_________________________________________________Audi a4 b5 - car audio A4-klub.pl
-
Spoty wrocławskie
kaju, możesz wbijać na browara bo sprzęcik już siedzi w aucie a jak tam z kablem u ciebie?
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
a więc dzięki kolejnej pomocy kolegi chico podłączyłem audio do kupy. o 12 przyjechał kurier z głośnikiem. a więc tak: jednostka sterująca to LG LAC 3800R przód to seria Nokii podłączone tylko pod radio tył był aktywny nokii, więc narazie nie gra, ale grać tam coś będzie sub to JBL GT5 12" narazie bez skrzyni, ale ta ma dotrzeć do jutra (jeszcze nie wiem jaka) suba zasila piecyk Ground Zero GZTA 2.150 mkII a połączony zestaw jest kablami Sound Quest VL nie mam jeszcze zaślepek do radia a tutaj jakieś spy foto:
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
już mam drugą tą tylną na oku
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
ty chyba wiesz co :gwizdanie:
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
felgi już miałem na oku - 17" od a8 d2, ale wybrałem to.. :gwizdanie: zobaczymy jak będzie z robotą w wakacje i ogólnie. [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:13_________________________________________________w przyszłym tygodniu prawdopodobnie wlecą nowe graty :gwizdanie: narazie muszę skompletować wszystko, ale coś już będzie
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
dokładnie tak. ground zero 2.150 mkii i kable Sound Quest VL 21mm2 chociaż nie jestem pewien czy ten wzmak podoła zadaniu... sprzęt wybrany dzięki koledze Rysiuu
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
no chyba tak przyjacielu drogi.. ten weekend odpada, przyszły tak samo. chyba, że w tygodniu cię gdzieś wcisnę, ale to się zgadamy [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 17:00_________________________________________________
-
[B5 AFN] Taka Sobie Tam, Granatowa Seria
otwierasz zdjęcie w nowej karcie, za pomocą prawego przycisku myszy
-
[B5 1Z] A4 TDi
rewelka slepy
-
Ceny paliwa marzec 2026
a dziś: PB 95 - 5.07 ON - 4.99
-
Spoty wrocławskie
a ja dziś szukałem sprintka w ostrowie :gwizdanie:
-
JBL DA 1002 wzmacniacz kolejny do oceny.
już poszukiwania wzmacniacza zakończone. zaopatrzyłem się u kolegi rysiuu, wzmak ground zero gzta 2150 mk2 oraz okablowanie do tego. Głośnik już też mam na oku, ale to ujawnię prawdopodobnie w temacie o a4 zobaczymy jak to będzie grało
-
Spoty wrocławskie
hornet, ja tam wolę jak laski myją autko, jest na co popatrzeć
-
Spoty wrocławskie
i felga jeszcze
-
Spoty wrocławskie
oj, trzeba było gwint założyć.
-
Spoty wrocławskie
ja nie mówię o tym, poprostu będzie audio aa w sobotę to ciężko będzie.
-
Spoty wrocławskie
tablice są przykryte, bo w połączeniu z wodą zachodzi reakcja chemiczna. Lepiej nie ryzykować
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
no elegancko działasz, kolorek piękny
-
Ceny paliwa marzec 2026
Odolanów Bliska PB 95 - 4.97 ON - 5.03
-
Spoty wrocławskie
pokaż foto