Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. u nas można zrobić bezpieczne zakupy chyba tylko z tymi, którzy są wiarygodni jako użytkownicy kilkunastu się takich znajdzie armi - powodzenia w rozstrzygnięciu sprawy
  2. pablo - jakby wszyscy mieli jeździć z tym co fabryka dała to wybacz.. trochę wyobraźni trzeba mieć a nie mieć to samo co setki innych...
  3. właśnie, naucz się, stary dziadu ty... p.s. to wcześniej miałeś chinola a teraz jakiegoś ori założyłeś, tak?
  4. ja nie kłamiem ;( nie ma to jak trytytki
  5. no to wina nie wiem czy może być w tym zamku, nie wiem jak to tam jest sterowane dokładnie. niech się tu teraz jakiś elektronik wypowie
  6. parametry i cenę bym chciał na pw [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 10:37_________________________________________________chyba jednak wezmę tego dżeJBieLa brać?
  7. no to może poprostu odblokuj tylne szyby tym przyciskiem? i powinno działać. bo nie napisałeś czy tak próbowałeś a jak są szyby zablokowane to są właśnie takie skutki jak opisałeś
  8. właśnie widzę, że jest fajny naciąg
  9. możesz napisać jakie masz oponki na tych 17"?
  10. kuzyn miał puszczone tunelem środkowym razem i też było ok. także... może jakieś minimalne różnice nieodczuwalne są..
  11. panowie to nie ten wątek do takich rozmów
  12. ja to miałem zamiar dawno zrobić lepiej będzie by Cypis, Idea Michu o to to.
  13. tak tak.. znowu mój pomysł ty lepiej zrób nagłówek nie "by Cypis" ale "by michu"
  14. no właśnie problem w tym że nie ma szwu ni ma
  15. te 17 były ładniejsze wg. mnie ładne auto i jest o co dbać p.s. czy czasami kiedyś nie prezentowałeś nam już tego samochodu?
  16. ja pierdziuuuu, czy wszyscy muszą tak ludzi denerwować z tym za***nym Q? inni też by chcieli to mieć ładna bryszka
  17. ale na dobrą sprawę spali wam połowę tego co mój adr... michu...my za ON tez placimy 5 zita za liter ;(
  18. przez te pudełka słabo widać wzór felgi :gwizdanie: ja mogę ci powiedzieć w tajemnicy, że jest okrągłe, ale ciiiii.
  19. tym i tym jeździ się dobrze, choć dalej lubię dizla. zresztą, mi do lansu mi potrzeba osiągów
  20. koło doopy mi to lata niech się śmieją
  21. przesłuchanie to jest? jest PB to niech będzie PB. [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:24_________________________________________________a na przyszłość jakbym miał kupić coś innego to wybrałbym 1.8t najlepiej q i w tipie.
  22. niestety, płacę za wahę jak pospolity polak - koło pińciu złotych za liter...
  23. leję opał na pół z wodą trochę jeszcze nasikam i nawet zapach benzyny się robi, także nikt mi nic nie zarzuci
  24. to zmień teraz avatrka nie, avatarek zostaje bo mam też diesela na podwórku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.