Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. Niestety tak. Tylko dlaczego chcesz odłączać poduszkę?
  2. Czy byliby chętni na naklejkę AUTOMAT RULEZ? Naklejka naklejana od tylnej strony (tak jak naklejki klubowe). Rozmiar: 14cm długość i adekwatna do niej szerokość Cena za szt.: 4zł + koszt wysyłki.
  3. michu93 odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tylko niech mi ktoś na PW przypomni o ile starsi nie wrócą to mam możliwość, później już nie da rady [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:42_________________________________________________p.s. właśnie sprawdziłem jak by mi się to nagrało i okazuje się, że mogę nagrać całość ale w rozmiarze 320 x 240. Następny rozmiar to 640 x 480 ale mogę nagrać tylko 6 minut. Mam kartę zaledwie 1GB..
  4. michu93 odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak znajdę czas i możliwości to mogę nagać
  5. michu93 odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    będzie pewnie jeszcze raz powtórka
  6. michu93 odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    klasa bryka tylko kamerzysta jak zwykle średnio ogarniał..
  7. którego? jeśli chodzi ci o poduszkę pasażera to w schowku chyba powinna być "stacyjka" do zmiany. Ale nie wszystkie modele to miały.
  8. nie wiedziałem, że jesteś z Żar a mam tam rodzinkę, więc może tam wpadnę w przyszłym roku w odwiedziny to i jakiegoś spota zaliczę
  9. hehe, no już i tak jest za późno. mimo wszystko następnym razem kupowałbym panasonic lumix. pasował mi - dużo opcji manualnych.. fajny
  10. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    a masz coś do VW za 34.99pln?
  11. szukaj półskórzanych recarosów jeszcze halo w zderzak na ten rok
  12. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    a gwizdki nie będą w słupkach tylko na boczkach drzwi - w szybie trójkątnej. bo lusterka mam na środku ale najpierw średniotonowe a później gwizdki
  13. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    wiem wiem, już gadałem z tatą. ma możliwość zrobienia mi dystansów z mdf, więc głośnik pójdzie w drzwi, tylko nie wiem czy 13 czy 16cm.. w zależności czy dorwę boczki nowe pod głośniki czy nie
  14. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    nie no co wy strach by było w zakręty wchodzić.. :gwizdanie:
  15. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ee.. ja to bym zrezał grubo, ale bez pakietu s4
  16. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wojciu nie rób rs4tdi... kup lepiej BiT
  17. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    p.s. warto zakładać alpine na podszybie 87mm? czy jakąś podrzędną firmę?[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:41_________________________________________________ wojcu, ale jak fela to i zawiecha musiałaby spaść troszkę.. po za tym doszły by do tego oponki -4szt=150-200zł.. może z felgą coś na wiosnę.. sam nie wiem. zawiecha w dół, to sobie szlifierką opuścisz done [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:42_________________________________________________chodzi mi o coś takiego:http://moto.allegro.pl/item1182168221_alpine_sxe_0825s_nowe_dealer_fv.html
  18. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    wojcu, ale jak fela to i zawiecha musiałaby spaść troszkę.. po za tym doszły by do tego oponki -4szt=150-200zł.. może z felgą coś na wiosnę.. sam nie wiem.
  19. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    chyba nie[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 11:01_________________________________________________coś mi się zdaje, że jakieś radio nowe będzie z grupy VW.. i jakieś głośniki :gwizdanie: mam coś upatrzone ale narazie czekam :>
  20. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    US
  21. antena jest obok na foto pokazana. to nie do mnie tylko do kumpla na prezent od żony (jego)
  22. Co byście powiedzieli na temat tego sprzętu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.