Treść opublikowana przez michu93
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
wlasnie co z nimi, przepolerowałem je tempem i nic. da się to jakos zrobić?
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
tego nigdy nie wiadomo
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
może być przebieg chyba dużo większy może i ma, nieważne. ważny jest stan techniczny a nie przebieg
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
Volkswagen Passat b5 Silnik: 90KM AHU Rok: 1997 Przebieg: 211000 Kolor: LC9Ż - Black Magic Metallic - Czarna Perła Wyposażenie: -ABS -wspomaganie -centralny -el. szyby x4 -el. lusterka -klimatronic -poduszka powietrzna x4 -skórzana, trójramienna kierownica -podłokietnik x2 -dzielona tylna kanapa -kubełkowe fotele z reg. góra dół (x2) i odcinkiem lędźwiowym (też x2) -klimatyzowany schowek -radio VW Beta Fotki (telefonem, dzisiaj mi nareszcie ktoś przyjął aparat do naprawy, także w tyg. lepsze foto): Może być?
-
Golf - w automacie.
to nie było do sprzedaży. [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 12:23_________________________________________________golfik ma nowego znajomego na podwórku, w sumie to rodzina..
-
Golf - w automacie.
oj nie każdy wyskok na lewy i redukcja do dwójki :decayed: pff.. mój redukuje do 1
-
Golf - w automacie.
to muszę Ci podrzucić mojego bo przez ostatni rok stał u kumpla pod chatą i nim nie jeździł i czerwona strzała tak zmatowiała że szkoda gadać hehe to można zobaczyć co polerka zdziałała na naszym poprzednim mk2: utrzymało się zaledwie kilka dni ale
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
panowie z okazji wolnego czasu (wakacje) pograłbym sobie w coś. ale nie mam pomysłu na nic. mam dobry komputer ale troszkę już zużyty grałem w nfs undergrund 1 i 2 mw, carbon, shift, i chyba porshe, colin 2005 i takie tam. Pograłbym sobie w nfs, mam nawet carbona na płycie ale nie chce mi śmigać.. coś chyba z płytą się stało. Chodzi mi raczej o jakąś grę wyścigową i czytałem o test drive unlimited ale nie wiem która część itp. albo nfs undercover. co myślicie? co polecicie?
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
automat sucks car hook and mud flaps sucks. koniec OT.
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
automat rulez patrz podpis.
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
tak polerka byla robiona maszynowo z kuzynem lakiernikiem z bliska juz niechcialem bo robilem wczoraj a dzisiaj juz zakorzona a aparatu zapomnialem tak nad gwintem mysle coraz bardziej powazniej i fele w jakis kolor tylko sam niewiem jaki wiem ze róż pasuje do granatowego ale rózowe fele tak zalatuja mi troche pedalstwem niby zalatują, ale teraz wszystko się robi w różnych kolorach, jak by ci sie podobało w ładny odcień różu możesz prysnąć
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
mnie w audi pociągają 3 krateczki na środku :drool: co do nawiewu na tył to chyba jeszcze nikt nie grzebał.. a ja nie pomyślałem o tym
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
polerowałeś maszynowo? ładnie się świeci ale zdjęcia po polerce to wrzuca się z bliska, najlepiej przed i po
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
wsadziłem navi w środkową :gwizdanie:
-
Golf - w automacie.
jak się dba tak się ma niektórzy mówią, że mk2 to straszna kupa wieś i w ogóle. ale ładnie i delikatnie zrobione są całkiem dobre zresztą widzę, że na forum jest kilka osób które posiadało/posiada mk2 p.s. wypolerowałem dziś ten wózek :gwizdanie:
-
Golf - w automacie.
to będzie na pierwszym miejscu (może po felgach) jak tylko będę miał jakąś większą kasę bo jak narazie to to radio co mam już raz mi się kopciło
-
Golf - w automacie.
poka no tego twojego golfa narazie z lampami nic nie robię ew. migacze przednie oraz boczne i tylne lampy okleję czerwoną folią jak mi wpadnie w ręce
-
Golf - w automacie.
nie stać mnie na takie luksusy :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
ale zrobienie z quattro rwd to nie zła zabawa i satysfakcja, że masz coś czego inni nie mają a osiągnąłeś to własną robotą, a że będzie to katował i rozsypie się w ciągu roku to ju inna sprawa, chłopak do tego sobie to auto stworzył dobra robota
-
Golf - w automacie.
tutaj dwa spy foto: 1. pianka, którą przykleiłem na te półeczki, co by mi wszystko tam nie latało i nie trzaskało 2. położona tylna wycieraczka oraz usunięte plamy z oleju (olej po konserwacji) Jeszcze będzie ładna naklejka automat rulez ale nie wiem kiedy
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
bmw 5 e39 touring albo mercedes e-klasse w210 z ostatniego wypustu
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
a ja bym proponował zamknąć ten temat, do czasu, aż autor wątku zgłosi się do modow z filmem.
-
Ceny paliwa marzec 2026
ostrów wlkp - prywatna stacja lpg - cena za list 2.13
-
Spoty wrocławskie
jak było? jakaś fotorelacja?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
no recaro dobre, ale najlepiej prezentowałoby się w półskórze