Treść opublikowana przez jarfab0511
-
analiza logów polo cross 1,9 BMT
Dziękuję za odp
-
zasilanie w zapalniczce
koledzy mam pytanie po zgaszeniu zapłonu nie mam zasilania w zapalniczce -vw Touran 2008r w innym aucie np audi po zgaszeniu zapłonu moge na noc zostawic navigacje w ładowaniu chciałbym i w Touranie to samo zrobić czy to mozna włączyc jakos przez kodowanie czy trzeba kable poprowadzic??
-
sprzegło klimatyzacji hałas diagnoza
kolego jestem swiezo po wymianie tego sprzegła koszt nowego z wymiana to 500-600 zł najprosciej zdiagnozowac to: zapal auto najlepiej z rana (zimne pasek sztywny bedzie) i wyłącz klime i zobacz czy hałas ustał nastepnie włącz klime i powinno być głosno u mnie tak było a dla pewnosci mozesz zawsze zdjac pasek klinowy ruszyc kółkiem sprezaki i zobaczysz a jak nie to zapal auto na chwile tez bedziesz słyszał przy okazji naprawy zmien nowy pasek klinowy i sprawdz posostałe rolki jak zdejmiesz pasek czy nie sa luzne czy nie halasuja
-
pytanie o dokladke zderzaka tyl. sline na 2 rury
podwójny wydech to koszt ok 300zł (ja po tyle sprzedawałem) dokładka z kratka to chyba tylko od s4 ale to inny zderzak
-
analiza logów polo cross 1,9 BMT
ja sie az tak nie znam kolego dlatego wystawiłem logi na forum w których blokach widzisz ze gumki do wymiany? blok 23??
-
analiza logów polo cross 1,9 BMT
po czym kolego tak twierdzisz?? jak uszczelki byłby padniete ciezko paliłby z rana po postoju gdyz cisnienia by nie trzymał kopciłby a tu nic nie wskazuje na uszczelki nawet patrzac na bloki pompowtryskiwaczy wg mnie sa w dobrym stanie
-
pytanie o dokladke zderzaka tyl. sline na 2 rury
nie ma róznicy czy benzyna czy diesel dokładki róznia sie jedynie od sedana i avanta
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Miłego modzenia Daj znać jak z tymi lusterkach bo sam się zastanawiam nad zakupem
-
analiza logów polo cross 1,9 BMT
witam prosze o analize logów pacjent to vw polo cross z silnikiem 1,9 TDI BMT zaczał duzo palic ok 10 l/100 km na trasie przy predkosci 130-150 miasto ok 8l/100km zero błędów w sterowniku DPF pokazuje 0% http://vaglog.pl/log_215523.html http://vaglog.pl/log_215524.html
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
peikne auto:) a czy te osłony pasuja P&P do naszych lusterek w a4 b7??
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Zacne plany , piekne auto, dobra baza do rezania;) ale przede wszystkim bezawaryjnej jazdy zycze;)
-
Ustawienie poziomu przednich reflektorów xenon
na stacji diagnostycznej ustawią Ci to mechanicznie jak zwykłe lampy Później powinienes tylko VCDSem zrobic adaptacje na te ustawienie jako wyjsciowe
-
A4 B7 srebrny lis
Ładna sztuka:) dobra baza do modzenia;) powodzenia i bezawaryjnej jazdy przede wszystkim
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
no kiera mega sztuka:) chyba w skórzanych rękawiczkach neleżałoby jeździć zeby jej nie zniszczyc he he
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
jedz kolego na nadodrzańska vw wójcik 50 zł biora ja tam przestawiałem pozniej juz to sam robie zobaczysz jakie to proste i sam pozniej zrobisz
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Jak dla.mnie od b6 są ładniejsze Jak dla.mnie od b6 są ładniejsze
-
Czarnuch Fabiana
Tak i lustra i dokładną jest psikaly jednym lakierem Nie znam kodu ale.jak będę w lakiernikowi to zapytam się jaki to kod Dziękuję za pozytywną ocenę;-) Chociaż niektórym dokładną ta nie podoba się ale też są.mile widziane krytyki;-) w planie był podwójny wydech niestety klima wyskoczyła koszt naprawy 600 zł:-/ Tak i lustra i dokładną jest psikaly jednym lakierem Nie znam kodu ale.jak będę w lakiernikowi to zapytam się jaki to kod Dziękuję za pozytywną ocenę;-) Chociaż niektórym dokładną ta nie podoba się ale też są.mile widziane krytyki;-) w planie był podwójny wydech niestety klima wyskoczyła koszt naprawy 600 zł:-/ Nie miałem kiedy się pochwalić ale Panowie w sobotę zagoscilo najbogatsze wyposażenie do mojej audi jakie można sobie wymarzyc Zdj dodam wieczorem http://imgur.com/MroopjB
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
A czym się różnią? Jak je rozróżnić? Bo też szukam
-
srebrna be siódemka S-line....;)
A nie wolałes wsadzić końcówki ładne odrazu? I na wprost a nie w dół?
-
Czarnuch Fabiana
lustra sa malowane srebna satyna tak jak relingi np w golfach plusach-wyglada jak szczotkowane aluminium taki był założony efekt:) Mi sie nie widza takie niklowane swiecace lustra jak w S4 17 zalozyłem bo po miescie i po naszych Polskich drogach 18 i wiecej to katastrofa a 17" to i komfort zachowany i ładnie wyglada przy moim zawieszeniu sline W następnym tygodniu miał być zakładany podwójny wydech ale niestety dzis nie przewidywany wydatek Padło sprzegielko na klimie
-
srebrna be siódemka S-line....;)
no bedzie pieknie a z jakiej audi masz wydech?? i jaki motor??
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
tu juz chyba nic w tym aucie nie brakuje;) jest jeszcze miejsce na jakies mody:)??
-
Czarnuch Fabiana
dokładka jest pomalowana na "satyne" na zdj moze tak to wyglada na zywo o wiele lepiej:) Dziękuje:) zaktualizowałem swoj profil Dawno mnie nie było zdj i opisy dodane na samym poczatku mojego wątku:) Dawno nie umieszczałem i nie aktualizowałem swojego wątku:) Wiec przyszła wiosna czas na małe zmiany: kierownica sline multifunkcja od audi a6 c6 Wymiana oleju na MOTUL 5w 40 filtr oleju MANN zamontowane spryskiwacze podgrzewane mgiełkowe różnica kolosalna w spryskiwaniu jak i w zużyciu płynu Pozostało na dniach wymienić tarcze hamulcowe przód i nowe klocki Opony letnie Pirelli Citurato P7 blue w rozmiarze 225/45/17 nowe Zamontowane CB radio Alan 48plus felga aluminiowa 17" et 37 szerokość 7'', felgi prawie nowe z auta DEMO audi A5 oraz listwy progowe od eSy
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
ktos kiedys cos modził z innym radiem i pomieszał kable a jak wsadziłem oryginalne radio to zaczał sie problem z bluetooth elektryk mi to naprawiał
-
boczki z roletkami
jest róznica w roletce do avanta jest inaczej podcieta i niestety nie podejdzie