Treść opublikowana przez jarfab0511
-
Dystans ET45
w b8 jest otwór 66,6 a w b7 57,1 wiec pierscienie centrujace
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
nie ma róznicy czy plastikowy czy aluminiowy pierścien
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Koledzy szukam kogos w szczecinie kto by mial felgi aluminiowe z et 30 lub 28?? mam zamiar zakupic sobie felgi z audi a5 17 z et 28 i zastanawiam sie czy beda pasowały czy nie beda wystawac obcierac. z kalkulatora wynika ze miedzy et 45 a et 28 jest róznica 17 mm czyli na chlopski rozum majac felge z et 45 i wkladajac dystans 15-20 mm uzyskam to samo co z felga z et 28??
-
Znaczenie ET Felgi
koledzy mam audi a4 b7 z zawieszeniem sline chce włozyc felgi 17 cali 7,5" szerokosci i et 28 opony 225/45/17 moje pytanie jak to bedzie wygladało czy bedzie obcierac czy wyjdzie felga za obrys błotników?? czy lepiej szukac z et 37 albo 45 z kalkulatora wynika ze miedzy et 45 a et 28 jest róznica 17 mm czyli na chlopski rozum majac felge z et 45 i wkladajac dystans 15-20 mm uzyskam to samo co z felga z et 28??
-
et 28 do audi a4 b7?
ok wejsc wejdzie ale bedzie sporo wystawac jesli dobrze obliczyłem ze wzrou podanego na stronie przez Ciebie wyszło 17 czyli mam rozumiec ze 17 mm bedzie wystawac poza obszaer błotnika?? czy 17 mm bedzie roznicy miedzy jednymi a drugimi felgami??
-
et 28 do audi a4 b7?
Witam przymierzam sie do kupna felg aluminiowych i mam watpliwosci czy wejda i czy nie beda za mocno wystawac mianowicie mam na oku felgi 17 cali szerokosc 7,5" ale et 28 felgi sa z audi a5 u mnie jest zawieszenie sline wiec obawiam sie czy nie beda obcierałyi czy nie beda mocno wychodziły po za błotniki czy ktos sie orientuje??
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam przymierzam sie do kupna felg aluminiowych i mam watpliwosci czy wejda i czy nie beda za mocno wystawac mianowicie mam na oku felgi 17 cali szerokosc 7,5" ale et 28 felgi sa z audi a5 u mnie jest zawieszenie sline wiec obawiam sie czy nie beda obcierałyi czy nie beda mocno wychodziły po za błotniki czy ktos sie orientuje??
-
Błąd 01549 w czujnikach parkowania A4 B7
01549- napięcie zasilające czujnik systemu pomocy przy parkowaniu sprawdz bezpiecznik -okablowanie -napiecie do czujników podaj dokładniejszy bład to powiem ci ktory czujnik
-
felgi 17
witam mam pytanko czy te felgi podejda do mojej audi a4 b7 2,0 tdi zawieszenie sline http://allegro.pl/alufelgi-audi-a3-a4-a6-jak-nowe-piekne-i5106275457.html obecnie mam felgi 17' 7,5 et 45
-
Koledzy Prosze o pomoc !Problem z rozrządem 1.9 tdi 1z
Źle ustawiony zapłon przestawić o jeden ząbek
-
A3 2.0 TDI BKD błedy
Tak jak kolega pisał wyżej sprawdź wiązke po kolei każda wtyczkę podobnej blaszki jak nieco druga wiązka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Ja nie przycinałem i pryskaja mi prawie po dach
-
Audi a4 b7 8V czy 16V
Ja mam słynne 2,0 BLB czyli 16V niby jeden z najbardziej awaryjnych silników poprzedni właściciel zmienił pompe olejowa na 1,9 i w obecnej chwili mam 245tys z pełną dokumentacja wszystko robione w ASO i nic sie nie dzieje ja jestem zadowolony jedynie spalanie w miescie troszke mogłoby być mniejsze ale tak to super;)
-
Po wymianie termostatu nie odpala na goracym silniku
podłączałes kompa? co pokazuje?? jakies błędy?? sprawdz w blokach pomiarowych czujnik temperatury wody itd moze tylko zbieg okolicznośći z ta wymiana termostatu
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
hmm spróbuj na klej 2 składnikowy a jak nie to zawsze mozna kupic drugi:) zapraszam wtedy na PW
-
dekielki fo felg aluminiowych audi
poszukuje dekielków do kół aluminiowych 16" na kołąch jest nr 4A0 601 025 P szukam dekielków pasujacych do nich czy ktos moze podac mi nr dekielków?? czy on jest taki sam jak nr na feldze??
-
bład w telefonie VCDS
no tyle to tez rozkodowałem szukam gdzie to moze byc;/
-
bład w telefonie VCDS
Witam mam oryginalny bluetotth w aucie niestety telefon go nie znajduje po podłaczeniu VCDSa do auta pokazuje błąd 01524 - Antenna for Telephone 007 - Short to Ground czy ktos pomoże ?? ten zestaw pod fotelem patrzyłem wszystko podłączone co jeszcze moze być?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
dysz sie nie przycina tylko otwór gdzie ta dysza ma miejsce do regulacji czy powiekszamy miejsce a nie dysze!!!! Jakby ktos szukał takich spryskiwaczy mam na sprzedaz wraz z adapterkami
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Podświetlenie wywala błąd?
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Termostat z podruby ;-)? Też się tak przejechałem
-
przyciski multifunkcja
Witam ja ma.już trojraminna sline ale.chcę umieścić przyciski ;-) Dzięki za odpowiedz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
przyciski multifunkcja
witam czy ktos sie orientuje czy przyciski multifunkcji z kierownicy czteroramiennej sa takie same jak w trzy ramiennej??
-
Blokowanie hamulców podczas mrozów
tak jak kolega wyzej napisał u mnie zebrała sie woda w servo płukanie pomogło:)