Treść opublikowana przez jarfab0511
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
witam panowie u mnie wystepował identyczny problem szarpanie przy nagłym przyspieszaniu szczególnie na 2 i 3 biegu w granicach 2tys obr. Czyściłem turbine i po tym zabiegu jak ręką odjął zero szarpania i całkiem inne osiągi
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
średnie spalanie 80% miasto 20% trasa koła 225/45/17 to 7,7 l trasa z prędkością 140/h 6,2-6,4 l jazda na tempomacie
-
Kasowanie inspekcji olejowej
jesli ustawiamy "z palca" czyli kombinacja przycisków to zawsze ustawi nam sie 15 tys km lub rok jedynie przez podłaczenie komputera mozemy zmienić interwał na 30 tys lub 365 dni w nowszych autach mozemy rozdzielic to na przeglad podstawowy i przeglad okresowy
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
czy zmieniając moduł z D na np C trzeba zmienić kodowania? czy wystarczy przepiac wtyczki ? i bedzie smigac?
-
problem z ciś. paliwa
ja bardziej stawiam na czujnik ciśnienia na listwie CR ale jutro bede dalej kopał
-
problem z ciś. paliwa
witam pacjent to passat 2011 r 1,6 tdi na comonreilu zapali sie check i kontrolka swiec zarowych błedy: P106500 fuel pressure regulation control differencepasive/abiogenesis CZY KTOS MOZE POWIEDZIEC CO TO OZNACZA CO SIE STAŁO??
-
Prośba o analizę pompek
zrób normalne logi i wrzuc na serwer
-
Wydech 1.8T B7 = B6 ?
tłumiki sa identyczne b6 i b7 jak masz oske kupuj z ośki i będzie pasowac
-
[BLB] skąd ten olej i ile mnie to będzie kosztować (zdjęcia)
zrób jak napisał kolega Sotom nowy oring załatwi sprawe nie rób rzadnych opasek to nie auto z 96r zeby na opaski kleic -oring grosze kosztuje i masz jak fabryka wypuscila
-
[BLB] Kontrolka ciśnienie oleju - dopiero powyżej 2tys obrotów !
miałem identyczna sytuacje-wina lezała po stronie czujnika ciśnienia oleju nowy czujnik w aso ok 100 zł i po sprawie
-
4 blok pomiarowy co oznaczają te dane
a ile ma wynosić ten kat wtrysku?
-
kodowanie immo A3
a jaka pastylek transponder musze kupić bo na allegro jest ich pełno czy to crypto 48
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Dzis widziane czarne audi kombi b6 na klubowych ramka rejestracje DPL (chyba) na dwururce czarna felga widziane na ul bohaterów Warszawy w kierunku dąbrowskiego:) ładnie sie prezentuje ciekawe jakie kolega ma dystanse z tyłu?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Koledzy szuma w szczecinie fachowca który dorobi, zaprogramuje mi kluczyk do volvo s40 z 2009r. do VW audi to nie problem ale dovolvow ktos sie orientuje gdzie mozna??
- silniczki lamp
-
silniczki lamp
Prawy i lewy jest taki sam nr?
-
silniczki lamp
Witam potrzebuje nr silniczki regulacji lamp zwykłych do a4 b7
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
witam jestem na etapie zbierania gratów do montazu tylnych szyb elektrycznych mam pytanie czy mechanizm wraz z silniczkami beda pasowały od anglików?? i od audi b6?? tapicerki przełączniki juz mam teraz mechanizmy i silniczki
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Jak vagiembsprawdzic ciśnienie klimy? Jak vagiembsprawdzic ciśnienie klimy?
-
drzwi od a4 b6 do b7
Ok wielkie dzięki A od kombi pasują do sedana wiem że napewno ramki się różnią ale.mi chodzi o samą blachę
-
drzwi od a4 b6 do b7
witam mam pytanie szukam drzwi przednich i tylnych lewych do audi b7 w sedanie niestety w kolorze nie moge trafic na allegro sa jedynie od b6 ktos sie orientuje czy pasuja czy sa identyczne czy sie czyms różnia? czy kod farmy w b6 i w b7 jest taki sam czy rozni sie?
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Również polecam robie tam zakupy nie tylko oleje i filtry, ale cale zestawy hamulcowe fachowa , szybka i miła obsługa
-
A4 B7 S-line by MarcinD ;-)
Pytam bo ja próbowałem swoje przyciemnic i niestety słabo mi wyszło za duża warstwę dałem i wygląda jakby lampa od środka popekala i muszę jakoś usunąć
-
A4 B7 S-line by MarcinD ;-)
A benzyna lub nitro nie zejdzie lakier z tych lamp?
-
A4 B7 S-line by MarcinD ;-)
Ładne auto Ciekawe czy ten spray łatwo Mona usunąć z lamp później ;-)