Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarfab0511

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarfab0511

  1. witam panowie u mnie wystepował identyczny problem szarpanie przy nagłym przyspieszaniu szczególnie na 2 i 3 biegu w granicach 2tys obr. Czyściłem turbine i po tym zabiegu jak ręką odjął zero szarpania i całkiem inne osiągi
  2. średnie spalanie 80% miasto 20% trasa koła 225/45/17 to 7,7 l trasa z prędkością 140/h 6,2-6,4 l jazda na tempomacie
  3. jesli ustawiamy "z palca" czyli kombinacja przycisków to zawsze ustawi nam sie 15 tys km lub rok jedynie przez podłaczenie komputera mozemy zmienić interwał na 30 tys lub 365 dni w nowszych autach mozemy rozdzielic to na przeglad podstawowy i przeglad okresowy
  4. czy zmieniając moduł z D na np C trzeba zmienić kodowania? czy wystarczy przepiac wtyczki ? i bedzie smigac?
  5. ja bardziej stawiam na czujnik ciśnienia na listwie CR ale jutro bede dalej kopał
  6. witam pacjent to passat 2011 r 1,6 tdi na comonreilu zapali sie check i kontrolka swiec zarowych błedy: P106500 fuel pressure regulation control differencepasive/abiogenesis CZY KTOS MOZE POWIEDZIEC CO TO OZNACZA CO SIE STAŁO??
  7. jarfab0511 odpowiedział(a) na Wasyl622 temat w 1.9TDI
    zrób normalne logi i wrzuc na serwer
  8. tłumiki sa identyczne b6 i b7 jak masz oske kupuj z ośki i będzie pasowac
  9. zrób jak napisał kolega Sotom nowy oring załatwi sprawe nie rób rzadnych opasek to nie auto z 96r zeby na opaski kleic -oring grosze kosztuje i masz jak fabryka wypuscila
  10. miałem identyczna sytuacje-wina lezała po stronie czujnika ciśnienia oleju nowy czujnik w aso ok 100 zł i po sprawie
  11. a ile ma wynosić ten kat wtrysku?
  12. a jaka pastylek transponder musze kupić bo na allegro jest ich pełno czy to crypto 48
  13. Dzis widziane czarne audi kombi b6 na klubowych ramka rejestracje DPL (chyba) na dwururce czarna felga widziane na ul bohaterów Warszawy w kierunku dąbrowskiego:) ładnie sie prezentuje ciekawe jakie kolega ma dystanse z tyłu?
  14. Koledzy szuma w szczecinie fachowca który dorobi, zaprogramuje mi kluczyk do volvo s40 z 2009r. do VW audi to nie problem ale dovolvow ktos sie orientuje gdzie mozna??
  15. jarfab0511 odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w Audi A4 B7
    Dzięki
  16. jarfab0511 odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w Audi A4 B7
    Prawy i lewy jest taki sam nr?
  17. jarfab0511 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam potrzebuje nr silniczki regulacji lamp zwykłych do a4 b7
  18. witam jestem na etapie zbierania gratów do montazu tylnych szyb elektrycznych mam pytanie czy mechanizm wraz z silniczkami beda pasowały od anglików?? i od audi b6?? tapicerki przełączniki juz mam teraz mechanizmy i silniczki
  19. Jak vagiembsprawdzic ciśnienie klimy? Jak vagiembsprawdzic ciśnienie klimy?
  20. Ok wielkie dzięki A od kombi pasują do sedana wiem że napewno ramki się różnią ale.mi chodzi o samą blachę
  21. jarfab0511 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    witam mam pytanie szukam drzwi przednich i tylnych lewych do audi b7 w sedanie niestety w kolorze nie moge trafic na allegro sa jedynie od b6 ktos sie orientuje czy pasuja czy sa identyczne czy sie czyms różnia? czy kod farmy w b6 i w b7 jest taki sam czy rozni sie?
  22. Również polecam robie tam zakupy nie tylko oleje i filtry, ale cale zestawy hamulcowe fachowa , szybka i miła obsługa
  23. Pytam bo ja próbowałem swoje przyciemnic i niestety słabo mi wyszło za duża warstwę dałem i wygląda jakby lampa od środka popekala i muszę jakoś usunąć
  24. A benzyna lub nitro nie zejdzie lakier z tych lamp?
  25. Ładne auto Ciekawe czy ten spray łatwo Mona usunąć z lamp później ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.