Treść opublikowana przez Grabek94
-
Opuszczone drzwi
Witam. Jeśli przy otwieraniu drzwi leciutko mi się one opuszczają to jest jakiś sposób żeby podnieść je na zawiasach/ wyregulować ?
-
Sprężyny obniżające
Słyszałem o przyspieszonym zużyciu amortyzatorów przy takich sprężynach. Ale skoro pękła mi sprężyna to myślę, że to jak narazie lepsza opcja niż kupno sportowych amortyzatorów na tył, mimo że z przodu mam i chwale W planach jest gwint, dlatego nie inwestuje narazie w "półśrodki".
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
To indywidualna sprawa każdego z nas. Jeśli droga jest pusta , szeroka i równa , mimo że nie jest do zadna eSka to można przycisnąć w miarę rozsądku. O przepisach nie rozmawiajmy bo chyba nikt z nas ich nie przestrzega
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
Ja na trasie bez autostrad itp, tak do 120km/h schodze do spalania 7.5L gazu
-
Klekotanie przy ciepłym silniku
O , no to za głośno. Mówisz o tej pierdółce na obudowie filtra powietrza tak ? Bo tam jest ten zawór który powinien cykać , ale gdy sie do niego przybliżysz.
-
Sprężyny obniżające
Dzięki za odpowiedź. Właśnie takie mam na oku. A co mam rozumieć przez "w miare ok" ?
-
Sprężyny obniżające
Witam:hi: Czy sprężyny obniżające do amotryzatorów tylnych do ośki beda pasowały i dobrze współgrały z seryjnymi amortyzatorami?
-
Klekotanie przy ciepłym silniku
Jeśli cyka to jest ok. Ma cykać. To elektrozawór par paliwa. Jeśli nie syczy Ci z korka paliwa to tak ma być.
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
Spalanie też bardzo mocno jest zależne od jakości (w moim przypadku) LPG. Miedzy staoilem a orlenem jest różnica w spalaniu około 4 litrów (orlen 10,5 , statoil 14.5) więc nie u każdego jest to miarodajne. Zależy od jakości paliwa w regionie ;p
-
Dziwna sprawa z moca auta ( totalny brak )
Manualna adaptacja przepustnicy. Odłączasz akumulator na jakiś czas , nie koniecznie na noc, potem podłączasz , nie dotykając niczego włączasz zapłon , czekasz 30 sekund, aż przepustnica "pstryknie" , nie dotykając pedałów uruchamiasz go i niech pochodzi kilka minut. U mnie poprawa była zauważalna
-
Klekotanie przy ciepłym silniku
No i własnie to jest zastanawiające bo jak przyjechałem do mechanika to miałem ~80*C i nie klekotało , postał chwile , doszedł do 90*C i po dodaniu gazu i spadnięciu na jałowe zaczął klekotać
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
ADRki przy wysokich obrotach mają dość duży apetyt
-
dziwne obroty silnika...?
Odpowiedzialny za to może być czujnik Halla moim zdaniem. Cewki nie dają iskry wtedy kiedy potrzeba przez to. Może ktoś jeszcze się wypowie na ten temat.
-
Hokej w zderzaku
Dzięki za odpowiedź. Zdecydowałem się na regenerację obecnego hokeja i pokrycie go strukturą jak ori
-
przedni zderzak
Ja tak zrobiłem, mam przedlifta LY7M a kupiłem zderzak z polifta LY7W , różnica jest prawie nie zauważalna , ale i tak będzie do lakiernika szedł bo ma pare obcierek i rysek więc zrobę pod kolor samochodu.
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
Ja to samo. 180 i nie było miejsca ładować dalej. Spokojnie by doszła do 200
-
Audi A4 B5 1.8 + LPG ciężko pali ...
Może i jest to uciążliwe w pewnym stopniu, ale da sie z tym żyć. Nie jest to coś zagrażającego życiu silnika moim zdaniem. Rozrusznik tylko dostaje.
-
Klekotanie przy ciepłym silniku
No byłem u mechanika to nie wspomniał nic o ciśnieniu oleju. Powiedział ze może to stukać jedna ze szklaneczek. Pojadę do niego zeby mi sprawdził to ciśnienie i zobacze jak to wygląda. Teraz jeszcze taka sprawa. Może to głupie ale czy nie powinno być tak że małe ciśnienie powoduje klekotanie zawsze a nie tylko na jałowym przy 90*C ?
-
Audi A4 B5 1.8 + LPG ciężko pali ...
Głupia sprawa, to może być to cofanie się paliwa. U mnie tak jest gdy jeżdżę na rezerwie. Pomaga zalanie 15 litrów benzyny i znowu spokój na miesiąc albo dwa i pali na dotyk.
-
Klekotanie przy ciepłym silniku
Poziom oleju jak najbardziej w normie, olej wymieniany 3 miesiace temu i nic nie ubywa. Ciśnienie oleju, sam tego nie sprawdze no nie ? Jakie powinno być prawidłowe ?
-
Klekotanie przy ciepłym silniku
Jeśli ten temat był już na forum to nie mogłem go odszukać. Moje pytanie brzmi czy klekot prawie jak diesel przy rozgrzanym ADRze może być spowodowany czymś innym niż łańczuszkiem rozrządu ? Te niepokojące dzwięki nie dochodzą bowiem z tyłu silnika tylko z okolic 2-3 cylindra. Co to może być ? Po prostu nie chce wyrzucić pieniedzy w częsci które jeszcze polatają. Kolejne pytanie to czy ten klekot w przypadku gdy nie jest to łancuszek rozrządu grozi poważnymi konsekwencjami przy jeździe jakis czas ?
-
Hokej w zderzaku
Człowiek w serwisie, kiedy byłem zamówić ten hokej powiedział mi ze jest różnica miedzy hokejem do diesla i benzyny. Powiedział, że nie wie czym się różni i czy będzie pasował do mojego zderzaka. Skoro kupiłem sam zderzak, żeby założyc do mojego przedlifta, to naprawdę ma to znaczenie ? Dodam, że różnica w cenie to jakies 20 zł ..
-
Hokej w zderzaku
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy hokej ze zderzaka przedniego przedliftowego pasuje do poliftowego oraz czy potrzeba sie sporo namęczyć, żeby je przełożyć.
-
Stuki w tylnym zaiweszeniu
A gdzieś czytałem, że może to też być wina górnych mocowań amortyzatorów, czy to może być to ?
-
Stuki w tylnym zaiweszeniu
Witam , od pewnego czasu czasem słyszę stuki w tylnym zawieszeniu. Co to może być ? Czy wina może leżeć po stronie amortyzatorów ? Proszę o pomoc, gdyż nie do końca mam pomysł jak sie zabrać do sprawdzenia tego, na przeglądzie nic nie wykryto, a stuki są dalej